Civilization Army Mega Hileli MOD APK [v1.1.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Civilization Army Mega Hileli MOD APK [v1.1.7] 1 Civilization Army Mega Hileli MOD APK [v1.1.7] 2 Civilization Army Mega Hileli MOD APK [v1.1.7] 3 Civilization Army Mega Hileli MOD APK [v1.1.7] 4

Civilization Army Mega Hileli MOD APK [1.1.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Karmaşık kurallar olmadan hafifçe keyfini çıkarabileceğiniz bir birleştirme boşta tıklama oyunu!


Civilization Army 1.1.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı modu
  2. Sınırsız Altın hilesi
  3. Sınırsız Para Hilesi
  4. Sınırsız Elmas hilesi

(Harcadığınızda asla azalmaz)

En heyecan verici boşta dövüş oyunu olan Civilization Army kaçırılmamalıdır. Basit birleştirme kuralları ile güçlü silahlı kuvvetlere sahip birçok ordu yaratırsınız. Küçük çaplı savaşlarla, savaş alanında acele etmek için sopa veya kılıç gibi eski dövüş yöntemleriyle, güçlü tankların veya dev topların katkısıyla şiddetli savaşlar olan modernize savaşlara başlıyorsunuz. Tek bir tıklama ile ordunuzu en güçlü ve medeni hale getirmek için yükseltmeniz çok kolay.


Civilization Army v1.1.7 MOD APK


Civilization Army - Medeniyet Ordusunu belirli değişikliklerle deneyimleyeceksiniz, oyuncular için daha uygun ve gerçekten de daha eğlenceli olacak. Ordunuzun harekatı, düşmanla savaşma sürecinde, ödülleri kendiniz toplamanız için de doğru bir zaman. Ödülleri uyarlamak ve tanımak için, bir öğe göründüğü anda bir simge görüntüleyeceğiz. Ayrıca herhangi bir ülkede savaşırken temel öğelerin çoğunu da alırsınız.


Civilization Army Para Hilesi


Her zamanki dövüş oyunlarından farklı olarak Civilization Army, basit oynanışı ile size yeni bir renk verecek. Ordunuzu daha güçlü hale getirmek için, aynı pozisyondaki orduları toplayın ve onları en yüksek pozisyona yükseltin. Daha yüksek rütbeli birimleri toplayın ve çok sayıda ve kalitede bir ordu oluşturun. Bu oyunda art arda 50'ye kadar seviye vardır; şimdi topla ve takım ol.


Civilization Army Altın Hilesi


Bu oyunda çok fazla savaş var, yeterli savaşçınız olduğundan ve savaşlara katılabilmek için kalitelerinin sabit olduğundan emin olun. Daha fazla zafer elde etmek için savaşçı birimlerinizi ve ordunuzun bulunduğu üsleri yükseltmek için yeterli öğeyi bulun. Oyuncular, üsleri yükseltmek için altın veya birçok değerli kristal kullanabilir.


Civilization Army Elmas Hilesi


Bu eğlenceli bir boşta oyundur ve dünyanın her yerinden sayısız oyuncuyu kendine çeker, hepsini yener ve bölgelerini talep eder. Gücünüzü ve gücünüzü savaşlar ve her savaştan sonra topladığınız alan sayısı ile talep edin. Diğer orduların tüm patronlarını alt edin, üslerini talep edin ve kendi bölgenizi genişletin. Ne kadar çok bölge, o kadar değerli ödüller kazanacaksınız.


Civilization Army Hile Apk


Daha güçlü hale getirmek için birimleri birleştirin! Aynı birimleri birleştirerek, onları bir sonraki seviyenin birimleri haline getirebilirsiniz. 50 farklı birim toplayın!  Güçlü bir Ordu oluşturmak için birimlerinizi ve üslerinizi yükseltin! Birimleri ve üssü yükseltmek için altın ve kristalleri kullanabilirsiniz. Birimlerinizi daha güçlü hale getirmek ve daha büyük bir ordu oluşturmak için yükseltin!


Civilization Army Apk indir


Kahraman birimleri büyümenize yardımcı olur! Özel kahraman birimleri ordunuzun büyümesine yardımcı olur. Medeniyetin evrimi ile yükseltilmiş kahraman birimleri aracılığıyla daha fazla altın ve deneyim puanı kazanın!  Sayısız düşmanı yenin ve bölgelerini alın! Ordunuzla patronları alt edin ve ödüller kazanmak için bölgeleri ele geçirin! Ne kadar çok bölge işgal ederseniz, o kadar çok ödül kazanırsınız!


Civilization Army Apk Son sürüm


Oyuncunun düşman birliklerine karşı mücadelede kendi ordusunu yöneteceği askeri strateji unsurlarına sahip bir tıkırtı oyunudur. Kullanıcının emrinde bir kamp olacak, burada birleşerek savaş alanına gönderilmek üzere birimler oluşturulabilecek. Oyuncu geliştikçe, tarih öncesinden geleceğin askerlerine kadar en son teknolojiyle donanmış farklı savaşçı türlerini alabilecek. Savaşlardaki zaferler, bölgelerin ele geçirilmesini ve yeni fırsatların açılmasını sağlayacaktır.


Civilization Army indir (MOD, Elmas / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Galaxiga APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar