Dash Quest Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.5.36]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dash Quest Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.5.36] 1 Dash Quest Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.5.36] 2 Dash Quest Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.5.36] 3 Dash Quest Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.5.36] 4 Dash Quest Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.5.36] 5 Dash Quest Heroes Mega Hileli MOD APK [v1.5.36] 6

Dash Quest Heroes Mega Hileli MOD APK [1.5.36] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sizi kahramanlardan büyücülere kadar birçok farklı alan ve rolle maceraya çıkaran oyunlardan biridir.


Dash Quest Heroes 1.5.36 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dumb Enemy

Dash Quest Heroes, gezegendeki dev fantastik maceraya adım atmanızı sağlayan portalı açar. Oyuncular buraya geldiklerinde belirli aksiyon sekanslarıyla süper efsanevi kahramanlara dönüşürler. Geldiğiniz bölge Solas krallığıdır. Burası en gaddar kodamanların hedefi haline geliyor ve senin görevin krallığın av haline gelen güvenliğini kurtarmak. Bununla da kalmayıp en üstün özelliklere sahip teçhizat ve silahları da toplayabiliyorsunuz.


Dash Quest Heroes v1.5.36 MOD APK


Öncelikle oyuncular bu dünyaya katıldıklarında kendi kahramanlarını yaratma ve özelleştirme fırsatına sahip olacaklar. Bu krallıkta asla iki özdeş kahramanın ortaya çıktığını görmeyeceksiniz. Her kahraman farklı bir oyuncuyu temsil eder, bu nedenle benzersiz bir renge sahip olacaktır. Oyuncular bu dünyaya ayak basarken sürekli olarak en harika fantezi alanlarını keşfedecekler. Bu muhteşem maceraya hazır mısınız?


Dash Quest Heroes Para Hilesi


Sadece bu değil, Dash Quest Heroes da farklı rollerin kilidini açmanıza izin verir. Spesifik olarak, buraya sadece bir kahraman olarak değil, aynı zamanda bir maceracı olarak da geliyorsunuz. Maceracı bir kişilik ve yeni şeylere ilgi ile kesinlikle yetenekli bir maceracı olacaksınız. Antik ve modern alanlar, keşfetmeniz ve fethetmeniz için doğru yerlerdir. Ayrıca oyuncu, eşsiz sihir görünümü ile en güçlü savaşçı ve hatta bir sihirbazdır.


Dash Quest Heroes Altın Hilesi


Savaşlar sırasında oyuncular, takdire şayan ekipman ve silahları gözlemleyebilir, arayabilir ve toplayabilir. Ek olarak, eşyalarınızı dövme işlemine başlamanıza da izin verilir. Koz kartı, hafif yokuşlardan dik yokuşlara kadar yokuşlarda daha hızlı geçmenize yardımcı olacaktır. Daha spesifik olarak, keşfetmenizi bekleyen 200'den fazla becerimiz var ve tümü küçükten büyüğe 50 seviyede sizin tarafınızdan gerçekleştirilecek ve tanıtılacak.


Dash Quest Heroes Hile Apk


Sadece bu değil, oyuncular canavarca mağaralara da erişebilirler. Bu mağaralar, daha önce hiç karşılaşmadığınız mağaralardır çünkü yapıları ve içindeki gizemleri anlamak oldukça zordur. Ayrıca bu oyun size vahşi ormanlar da veriyor. Güneş varlığını görmezden gelmiş gibi geceyle çevriliydi. Senin görevin bu alana doğanın ışığını getirmek. Millet, sadece siz tüm bu bireysel görevleri yapamazsınız. Oyuncu, sıcak bir kalbe sahip dahi bir kahraman olduğu için, üstün fikri mülkiyete ve benzersiz stratejilere sahip olduğunuz için şanslısınız.


Dash Quest Heroes Apk indir


Bu krallığın kaderi sizin kontrolünüzde. Oyuncular, en özel ödülleri alma şansı için en özel görevleri hızlı bir şekilde tamamlamalıdır. Bu vaatler, sıralamada üst sıraları fethetmenize yardımcı olacak parçalardır. Ayrıca müzik ve eğlenceli retro efsanevi efektlerin burada bitmediğini de hissedebilirsiniz. Bu oyun tarihin en çok beklenen oyunu olmayı hak ediyor.


Dash Quest Heroes Elmas Hilesi


Dash Quest Heroes, son derece asil ana görevlerin yanı sıra size heyecan verici mini oyunlar da sunuyor. Ancak gölgede kalan bir yan oyun olduğu için değil. Buna karşılık mini oyunlar, dünyanın her yerindeki profesyonel oyuncular için son derece çekicidir. My Cart Madness, Okçuluk ve hatta mantar balıkçılığının görünümü gibi birçok zorluk içeriyor. Her meydan okumada, farklı seviyelerde sınırsız deneyime sahip olacaksınız. Bu nedenle, ister atıcılık ister balık avlamanın herhangi bir türüne meraklı olun, bize keyif verebilirsiniz.


Dash Quest Heroes indir (MOD, Dumb Enemy)


Bir önceki android oyun Last Mage Standing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar