Blocky Castle Kule Mücadelesi Para Hileli MOD APK [v1.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Blocky Castle Kule Mücadelesi Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 1 Blocky Castle Kule Mücadelesi Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 2 Blocky Castle Kule Mücadelesi Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 3 Blocky Castle Kule Mücadelesi Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 4 Blocky Castle Kule Mücadelesi Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 5 Blocky Castle Kule Mücadelesi Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 6

Blocky Castle Kule Mücadelesi Para Hileli MOD APK [1.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Türkçe adı Bloklu Kale Kule Mücadelesi bu strateji oyununu denemelisiniz.


Blocky Castle 1.0.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Tüm Skinler Açık
Blocky Castle - Çok eski zamanlardan beri, hayvanlar dünyası insan yaşamında önemli bir rol oynamıştır. Hayvan, çeşitli bir doğa ve renkli bir yaşam yaratılmasına katkıda bulunmuştur. İçeride insan, dünyadaki biyolojik ekosistemi dengelemek, doğanın korunmasına katkıda bulunmak ve hayvanlar için yaşam ortamını korumak için hayvanlar alemini korumak zorundadır.


Blocky Castle v1.0.2 MOD APK


Bir gün insan hayatının etrafındaki köpekler, kediler, keçiler, koyunlar, kaplanlar gibi ormanda yaşayan hayvanlar, filler, tilki, sincap vb. haline geldiğinde ne olacağını hayal edin. her zamankinden daha aktif ve daha güçlüydüler ve dünyayı keşfetmeye, dünyanın en tehlikeli yüksek kulelerine tırmanıp fethetmeye başladılar. Bu duruma cevap vermek zor değil mi? Şu anda bu soruları yanıtlamak için sizi Blocky Castle Climb: Pet Jump adlı bir oyuna katılmaya ve etrafımızdaki sevimli hayvanların her zamankinden farklı olduklarında neler yaşayacaklarını görmeye davet ediyoruz. Şimdi Blocky Castle oyununu birlikte keşfedelim.


Blocky Castle Para Hilesi


Blocky Castle, her yaş için uygun ve özellikle çocuklar tarafından sevilen, son derece eğlenceli ve heyecan verici bir aksiyon-macera oyunudur. Blocky Castle oyunu, Cube blast Match oyunu, Emoji Mine: Wrecking Sand Balls oyunu, Nyan oyunu Cat Lost In Space, Robot gibi eğlenceli ve eğlenceli oyunlarla ünlü yapımcısı Is Tom Games tarafından piyasaya sürüldü ve geliştirildi. Destroyer: Red Siren, Paper Train: Demiryolu Trafiği oyunu,..vb..oyunu ve daha birçok heyecanlı oyun. Özellikle Blocky Castle, oyunculara hayvanlar dünyası hakkında yeni bir his kazandıran oyunla, doğası gereği tanıdık olan gündelik hayvanlar, Is Tom Games tarafından beklenmedik bir şekilde dönüştürülecek ve herkesin çok beklemesine izin vermeyecek, birlikte keşfedelim.


Blocky Castle Skin Hilesi


Oyunda Blocky Castle, oyuncu, oyunda yükselen kulelerin tepesine tırmanmalarına yardımcı olmak için hayvanları titizlikle ve ustaca kontrol etme görevine sahip olacak, orijinal oyuna başlamak için oyuncunun kafasının seçmesi gerekecek. bir rakip ve her kulenin tepesine tırmanırken aniden çıkan oklar, keskin sivri uçlar, yuvarlanan namlular, ağır kayalar, düşen platformlar, yangın tuzakları mayınları ve sayısız diğer tehlikeli engellerin üstesinden gelmek zorunda. Engeller itilmeyi bekliyor, her an hayvanları yere deviriyor, oyunu oyuncuların hızlı reflekslere sahip olmasını ve çevreyi gözlemlemesini gerektiriyor. Aynı zamanda, her hareketi yaptığınızda zamanlama ve tam zamanı hesaplama, dikkatiniz ve yaratıcılığınızla, oyuncu Blocky Castle en zor durumların hepsinin üstesinden gelecektir.


Blocky Castle Hile Apk


Blocky Castle oyununda nasıl oynanır da oldukça basittir, oyuncunun bir sonraki taş bloğa veya merdivene atlamak için ekranın soluna veya sağına kaydırması yeterlidir. Karakter yönünü döndürmek, kapıdan geçmek, merdivenleri tırmanmak veya yükseğe zıplamak için yukarı ve aşağı kaydırma işlemini gerçekleştirebilir, karakterin merdivenden tırmanmasını veya düşmesini istiyorsanız, her engel bir ilişkiyi temsil eder farklı tehditler, oyuncu her bağlamı ve engeli dikkatlice öğrenmeyi ve gözlemlemeyi, sadece bir sonraki engelin değil, ekranda görüntülenen tüm engellerin farkında olmayı, acele etmeyin, yavaş ama emin adımlarla gitmeyi, gereksiz hatalardan kaçınmak ve daha yüksek verim elde etmek için hızı buna göre ayarlamayı hatırlar. , Altın paralar, oyuncu görevi tamamlamasa ve seviyeleri geçmese bile anında ve sürekli olarak ödüllendirilecektir.


Blocky Castle Apk indir


Blocky Castle Herkesin bildiği ve güzel Pixel grafiklere sahip Pet Jump oyunu, renkli 3D animasyonlar, Blocky Castle Climb Pet Jump oyununda hayvanları şekillendiren eğlenceli ve eğlenceli, her kule çeşitli ve birçok renkle dönüşüyor. Oyundaki ses canlı ve neşeli olup, oyuncuya oyuna katılırken heyecan duygusu verir.


Blocky Castle Apk Son Sürüm


Yukarıdaki olağanüstü özellik ve göze çarpan özelliklerle, o zaman belki de Blocky Castle oyunu, macera oyunlarını sevenler için kaçırılmaması gereken bir deneyimdir, özellikle çevredeki hayvan dünyası yaşamıyla ilgili oyunlar, o halde çabucak ne bekliyorsunuz? Oyunu indirmek için Google Play Store uygulamasına gidin ve daha fazla arkadaşınızı oynamaya davet etmeyi ve Blocky Castle Lütfen oyunu için 5 yıldız vermeyi unutmayın! Tüm engelleri aşmak ve kazanmak için tüm oyun kontrol becerilerinizi ve hızlı reflekslerinizi gösterin! Umarız Blocky Castle, oyuncuya rahatlatıcı, harika eğlence anlarının yanı sıra ödüllendirici, yeni, çekici ve ilginç oyun deneyimleri getirecektir.


Blocky Castle indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hustle Castle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar