Shadowblood Mega Hileli MOD APK [v1.0.1200]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shadowblood Mega Hileli MOD APK [v1.0.1200] 1 Shadowblood Mega Hileli MOD APK [v1.0.1200] 2 Shadowblood Mega Hileli MOD APK [v1.0.1200] 3 Shadowblood Mega Hileli MOD APK [v1.0.1200] 4 Shadowblood Mega Hileli MOD APK [v1.0.1200] 5 Shadowblood Mega Hileli MOD APK [v1.0.1200] 6

Shadowblood Mega Hileli MOD APK [1.0.1200] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hikayemiz Narr adlı barışçıl bir gezegenden başlıyor, burası son derece güzel bir yer ve antik Tanrı Dragon Arcand'ın korumasını aldı.


Shadowblood 1.0.1200 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. Çoklu Hasar
  3. TANRI MODU

Rol yapma aksiyon türüne ait oyunlar her zaman birçok oyuncunun favorisidir. Görünüşe göre dünyadaki oyun topluluğunun çoğunluğuna belirli bir çekicilikleri var. Bu türü dinlerken oyuncular genellikle Diablo adlı oyun serisini düşünecekler, bu daha önce bir dizi ARPG hit türü. Ama şimdi yeni bir oyun piyasaya sürüldü ve önceki kardeşin en özünü miras aldı. Bu oyunun adı Shadowblood, bu aynı ARPG türünde bir oyundur ve oyuncuların deneyimlemesine değer. Oyun UTPlus Interactive Inc tarafından üretildi, bu az bilinen bir yayıncı ama yukarıdaki gibi harika bir oyunu var. Oyun size göz alıcı takım dövüşleri, heyecan verici, benzersiz ve heyecan verici deneyimler getirecek.


Shadowblood v1.0.1200 MOD APK


Hikayemiz Narr adlı barışçıl bir gezegenden başlıyor, burası son derece güzel bir yer ve antik Tanrı Dragon Arcand'ın korumasını aldı. Ejderha tanrısı bu dünyayı savunan tek tanrıdır, bu yüzden çok yalnızdır. Binlerce yıldır yalnızlık içinde insan güvenliğini korudu. O yıllarda “Beni kim yarattı?” Diye bir soru vardı, bu soru uzun bir süreçte aklından çıkmıştı. Sonra bir gün, kendisini yaratan kişiyi çağırmak için uzayın kapısını açmaya karar verdi. Ancak beklenmedik bir olay meydana geldi ve sonuç olarak Karanlık Tanrısı Belzav'ı çağırdı. Belzav, zulmüyle dünyayı ebedi gecede yutmayı planladı, elbette, Tanrı Ejderha Arkı buna izin veremezdi. Böylece iki tanrı arasındaki savaş gerçekleşti, yıllar sonra ejderha tanrı Arcand Belzav'ı yok etmenin bir yolunu buldu. Bu, ikisinin ruhlarını bir kez ve herkes için mühürlemek için birbirine bağlamaktır. Ancak Belzav, mühürden önce ejderhayı lanetleyebildi ve Tanrı Ejderha kötü ve acımasız oldu.


Shadowblood Hile Apk


Başlangıçta, savaşa katılmak için Assassin, Archer, Berserker, Mage ve Guardian olan 5 karakter sınıfından birini seçebileceksiniz. Her sınıfın farklı özel yetenekleri, farklı parametreleri vardır ve kendiniz için en iyi seçimi yapacak kişi siz olacaksınız. Oynamak kolay ama dövüş becerilerinde ustalaşmak çok zor. Bunu yapabilmek için nispeten uzun bir süre ayırmanız gerekecek. Ama bir kez yaptığınızda, oyunu oynamak çok daha kolay olacak. Kendiniz için bir karakter seçin, ardından tehlikeli bir dünyada keşfetmek ve savaşmak için yolculuğa katılın.


Shadowblood Çoklu Hasar Hilesi


Shadowblood oyununda, Kampanya modu ve Mücadele modu olmak üzere 2 ana oyun modu vardır, her iki modun da farklı benzersiz öğeleri vardır. Kampanya modunda, oyunun hikayesini oynayacaksınız. Oyuncuların dövüşmekten zevk almaları için farklı Boss'larla yüzlerce farklı zorlu seviye olacak. Mücadele modunda oyuncular, oyunun zorlu zorluklarının üstesinden gelmek için diğer oyuncularla savaşacak.


Shadowblood Tanrı Modu Hilesi


En fazla 5 farklı karakter sınıfı, kendi 4 farklı becerilerine sahip olacaklar. Oyuncu oyunun gerektirdiği seviyelere ulaştığında becerilerin kilidi açılacaktır, ayrıca oyuncu bu beceri setlerini seviye atlarken aldığı beceri puanlarıyla da yükseltebilir. Farklı becerilere ek olarak, farklı karakterler de dövüş yeteneklerini geliştirmek için farklı ekipmanlara sahip olacak. Tıpkı beceriler gibi, ekipman da yükseltilebilir ve oyuncuların seçebileceği birçok farklı ekipman türü olacaktır. Oyun, oyuncuların sizinle aynı oyuncu olan başka bir rakibi tekli bir maça girip birbirleriyle savaşmaları için davet etmelerine olanak tanır. Bu, aynı türden diğer birkaç oyunun daha önce sahip olduğu bir şey.


Shadowblood APK Son Sürüm indir


Bir 3D grafik formatı ve oyuncuları geçmişte geri getirmek gibi bir ortaçağ hissi var. Buradaki kale, Orta Çağ tarzında, ancak kasvetli bir hayalet dünyasında inşa edildi. Oyunun efektleri yaratıcı ekip tarafından titizlikle uygulandı, karakterlerin hareketleri inanılmaz derecede pürüzsüz. Ses aynı zamanda bu oyunun güçlü bir özelliği, kasvetli bir his veriyor ve oyuncunun hissini uyandırıyor. Peki ejderhaları kurtarma ve dünyayı kurtarma macerasına katılmadan ne bekliyorsunuz? Hemen "Shadowblood" u indirin.


Shadowblood İndir (MOD, GodMode)


Bir önceki android oyun The Bonfire 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar