Niffelheim Full Hileli MOD APK [v1.5.30]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Niffelheim Full Hileli MOD APK [v1.5.30] 1 Niffelheim Full Hileli MOD APK [v1.5.30] 2 Niffelheim Full Hileli MOD APK [v1.5.30] 3 Niffelheim Full Hileli MOD APK [v1.5.30] 4 Niffelheim Full Hileli MOD APK [v1.5.30] 5 Niffelheim Full Hileli MOD APK [v1.5.30] 6

Niffelheim Full Hileli MOD APK [1.5.30] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İskandinav mitolojisinin gizemli dünyasında geçen ve Asgard'ı bulmaya çalışan bir hayatta kalma oyunudur.


Niffelheim 1.5.30 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm

Niffelheim, İskandinav mitolojisinin gizemli dünyasında geçen ve Asgard'ı bulmaya çalışan bir hayatta kalma oyunudur. Tehlikeli bir ortama varacaksınız, ancak yararlanabileceğiniz kaynaklarla dolu olacaksınız. Aynı zamanda, Asgard'a gitme amacını önceden bileceksiniz, ancak bunları gerçekleştirme süresi tamamen uzun olacak. Böylece yavaş yavaş gerekli eşyaları toplayacak ve karakter için yeni güç kaynakları bulacaksınız.


Niffelheim v1.5.30 MOD APK


Niffelheim savaşında ölen bir kahramanın enkarnasyonu olacaksın. Ama garip olan, öldükten sonra ruhunun Asgard yerine aynı oyun adındaki bir alana gitmesidir. Bu, oyuncuların hedeflerine ulaşmak için yüzleşmek ve hayatta kalmaya çalışmak zorunda kalacakları zorlu dünyalardan biri olarak görülebilir. Aynı zamanda Asgard'ın Valhalla'sına gitmek için bu oyunda bunu başarmanız gerekecek.


Niffelheim Para Hilesi


Doğrudan Asgard'a giden bir portal açmak için yeterli kaynak toplamanız gerekeceğinden, tanrıların evine gitmeyi bilmeniz gerekecek. Ancak bu kaynağı toplamak kolay bir şey değil çünkü kapıyı açacak parçalar bosslarda bulunuyor. Yani bu oyunda yapacağınız iş, zorlu bir ortamda hayatta kalabilmek için oyunun mekaniklerini öğrenmek. Güçlü düşmanlara ve patronlara karşı gücünüzü artırmaya devam edeceksiniz.


Niffelheim full apk


Niffelheim'daki karakterler iki silahla donatılmıştır: bir tahta çubuk ve istediğiniz duruma göre değiştirebileceğiniz bir yay. Karşınıza çıkacağınız ortam, sağlığınızı korumak için ihtiyacınız olan eşyaları bulmaya başlayacağınız karlı bir ortamdır. Aynı zamanda, listede oluşturabileceğiniz belirli bir araçla bazı öğelerin toplanması gerekir.


Niffelheim android oyun club


Bu oyunda çevre tehlikelidir, bulma ve deneyimleme konusunda dikkatli olmanız gerekir. Küçük boylu vahşi hayvanlar, savaşçınızın sağlığını kullanmak ve korumak için gerekli eşyaları avlayabileceğiniz ve toplayabileceğiniz hedef olacaktır. Aynı zamanda, ürettiğiniz her aletin dikkate almanız gereken bir dayanıklılığı vardır. Oradan atölyenizi inşa etmek için bir şeyler bulmaya çalışacak ve ihtiyacınız olanı daha rahat bir şekilde yaratma şansınız olacak.


Niffelheim Apk Dayı


Niffelheim'ı başlatmak için seçebileceğiniz karakterler arasında Viking, Valkyrie, Berserker ve Shaman bulunur. İzleniminize bağlı olarak karakteri seçmek için bilgilerini ve istatistiklerini bulacaksınız. Aynı zamanda, zaten elinizde silahlar olmasına rağmen, dikkatli olmazsanız yolda karşılaştığınız canavar türlerine karşı kırılgandırlar. Vahşi hayvanları avlamaya benzer şekilde, örümcekler gibi küçük canavarlar eninde sonunda yenilecektir.


Niffelheim Apk indir


Zindanlar veya titanyum ve altın cevheri kaynakları içeren bazı madenler gibi unsurlar bulacaksınız. Ama güvenli yerler değiller çünkü her zaman güçlü düşmanlar olacak. Zehirli ortamlarla karşılaşacaksınız ve sağlığınız azalacak. 


Niffelheim Hile Apk


Kurtlar gibi bazı canavarlar sizi ısırır ve çok fazla hasar verir. Sağlığınızı kaybederseniz hareket hızınız da düşecek ve tehlikeli durumlardan çıkmanız zorlaşacaktır. Daha sonra bunlara karşı koymak için güçlü ekipmanlar yaratacaksınız.


Niffelheim indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Soccer Manager 2023 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar