Big City Life Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Big City Life Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.6] 1 Big City Life Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.6] 2 Big City Life Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.6] 3 Big City Life Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.6] 4 Big City Life Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.6] 5 Big City Life Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.6] 6

Big City Life Simulator Para Hileli MOD APK [1.4.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Milyonlarca kitleye ulaşmış Clash of Crime ve World of Derby'nin yaratıcılarından harika bir oyun daha.


Big City Life Simulator 1.4.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Big City Life, mobil cihaz kullanıcıları için günlük hayatı anlatan, rol yapan karakterlerin çalışıp geçimini sağlayan eğlenceli bir oyundur. Oyuncular, şehirde hayata giren yeni bir karakterin hayatını deneyimleyerek gerçek dünyaya dalacaklar. Şehirde yaşanan gerçek duyguyu ve hayatı yaşamak için oyunu cihazınıza indirin.


Big City Life Simulator v1.4.6 MOD APK


Oyuncular şehirde kendilerini göstermek için büyük bir şehri fethediyor, çok fazla popülerlik yaratıyor ve herkesin dikkatini çekiyor. Polisten kurtulmak için silahları, ateşi tam olarak kullanmalısınız, hayatınız basit bir işçi işinden başlayacak. Ardından devam edin ve daha kapsamlı bir kariyer geliştirin; Big City Life Simulator'da tamamlamanız ve birçok değerli ödül almanız için birçok görev var.


Big City Life Simulator Para Hilesi


Oyunda yokuşları geçmek için bir el arabası kullanın; oyunda tasarlanmış ve inşa edilmiş birçok arazi var; araziyi geçmeniz ve birçok görevi tamamlamanız gerekiyor. Oyun, tümü HD grafiklerle tasarlanmış oyuncular, araçlar ve çok sayıda renkli yüksek bina sunan çeşitli karakter modellerine sahiptir. Oyun, dokunmatik ekran ile oyuncunun kontrolü için optimize edilmiştir; oyuncu en esnek şekilde kontrol edebilir. Oyuncular için oyunlar ve sonsuz fırsatlar, açık dünya sizi karşılıyor.


Big City Life Simulator Pro APK indir


Oyundaki karakterler tamamen özgürdür ve kimse onları durduramaz, açık dünyamızda en sevdikleri şeyleri yapabilir. Sizin için hırsız simülatörü, bir hırsız olduğunuzda oyuncuya alan deneyimi sağlar, hızlı bir şekilde bir şeyler çalar ve polisten saklanır. Büyük Şehir Büyük bir şehirde hayat devam ediyor; genç erkekler hayatta kalma, iş bulma ve para kazanmak için emek sorunlarıyla karşı karşıya.


Big City Life Simulator Hile Apk


Geçimini sağlamak için birçok iş yapmak ve en iyi işi bulmak için sürekli iş değiştirmek zorundadır. Pizza satışlarından, inşaat işçilerine, temizlik personelinden ve daha yetkin olmak için görevde ustalaşıyor. Zor olan her şey yeni başladı; genç adam bu yoğun şehirde hayatta kalabilmek için aktif olarak çalışmak ve servet yaratmak zorundadır. Ancak oyuncuları heyecanlandıran çok fazla eğlence var; Bu ünlü, cömert bir şehir olmasa da, oyuncuların diğer görevleri tamamlamak için hızlı bir şekilde çalışması ve adapte olması gerekiyor.


Big City Life Simulator hile nasıl yapılır?


Oyuncular istedikleri karakteri yaratabilir, kıyafetleri, şapkaları, ayakkabıları ve daha birçok şeyi değiştirerek en farklı karakteri yaratabilirler. Modaya uygun ve en şık olduğunu düşündüğünüz şekilde giyin, farklı ve güçlü bir karakter imajı yaratın. Kontrol karakter egzersizi, zamanında yenileme için karakterin enerji göstergelerini düzenli olarak izleyin. Karakterinizin görevlerini ve hedeflerini tamamlayın, önceki ödülleri toplayın ve karakterinize şehirde dolaşmak için harika bir araç satın alın.


Big City Life APK Dayı


Oyunumuzda herkes bir kere oynamayı denemeli, en ilginç ve heyecanlı anları yaşamak için Big City Life'ı hemen telefonunuza indirin. Ardından, oyunun oyunculara en fazla memnuniyeti getireceğini umarak eğlence anlarınızı daha heyecanlı ve canlı hale getirin.


Big City Life Simulator indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun King Of Defense Battle Frontier APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar