Modern Ops Radar Hileli MOD APK [v8.14]

Puan: 4.50 (Oylar: 4)
Modern Ops Radar Hileli MOD APK [v8.14] 1 Modern Ops Radar Hileli MOD APK [v8.14] 2 Modern Ops Radar Hileli MOD APK [v8.14] 3 Modern Ops Radar Hileli MOD APK [v8.14] 4 Modern Ops Radar Hileli MOD APK [v8.14] 5 Modern Ops Radar Hileli MOD APK [v8.14] 6

Modern Ops Radar Hileli MOD APK [8.14] - Son sürümü android için ücretsiz indirin. Gerçek bir savaş ortamına hazır mısın?


Modern Ops 8.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Radar Hilesi. Düşmanlar her zaman radarda görünür.

Savaş oyunları uzun zamandır mevcut olan birçok oyuncu için uzun zamandır bir anıttır. Half-Life, Cross-Fire gibi büyük oyunlarla… Bu da oyuncuları bu oyun serisine yabancı kılıyor. Daha sonra, "Modern Ops" bir çevrimiçi nişancı oyunudur. Edkon Games GmbH tarafından başlatılan bu yayıncı, bir atıcının sahip olması gereken drama, soğukkanlılık, takım ruhu gibi heyecan unsurlarıyla ilgilenen insanlar için tasarlanmış bir dizi atış oyunu yayınlayan bir yayıncı ... popüler PUBG oyununa benzer, ancak yine de özelleştirmesi var Yani PUBG'den çok sıkıldıysanız, bu sizin ve arkadaşlarınız için harika bir oyun olacak. Şu anda dramatik, kanlı savaşa katılmak istiyor musunuz? Hemen indirin Modern Ops Oyunun arkadaşlarınızla getirdiği en iyi deneyimi hemen yaşamak için.


Modern Ops v8.14 MOD APK


Haydutları yok etmek için savaşan bir savaşçı rolünü oynayacak. Anlamsız görevler yapmak ve polise karşı savaşmak için silahlı veya haydut olmak. Oyuncular, bir atış oyununun gerçek ve kanından daha fazlasını hissetmek için ilk bakış açısıyla oynayacaklar. Her maça 10 oyuncu katılacak, 5 kişi polis, 5 kişi hırsız olacak. Her ikisinin de gerekçelerini korumak için hararetli bir savaşı olacak. Oyunda ölüm olmayacak, her öldürüldüğünde oyuncu yeniden canlanan pozisyonda canlandırılacak ve düşman takıma 10 puan eklenecektir. 


Modern Ops Hile Apk


Her maç kazananı belirlemek için sadece 5 dakika sürecektir. Ancak bu 5 dakika boyunca, oyuncuların kazanmak için konsantre olmaları ve tüm becerilerini göstermeleri gerekecektir. Maçı kazanabilmek için takımınızda puan kazanmak için ölüm sayısını en aza indirin ve mümkün olduğunca çok düşmanı öldürün. Her maçta, oyunun en iyileri, bir atıcının gergin gerginliği ile ifade edilecek. Oyuncular oyuna tek başlarına katılabilir veya birbirlerini daha iyi destekleyebilmek için takıma daha fazla arkadaş davet edebilirler.


Modern Ops 8.14 Mermi Hile Apk


Piyasadaki aynı kategorideki oyunlarla rekabet edebilmek için oyun ayrıca daha üstün özelliklere sahip. 30'dan fazla farklı silahla, silah hatlarının sayısı da saldırı tüfeği olarak dolu, silahları hedefliyor ... Oyuncular, kişisel tercihlerine göre farklı silah hatlarından farklı silahlar seçebilirler. Düşman üslerine yapılan saldırıları hızlandırmak için keskin nişancı tüfeği, gerilla oyununa sahip insanlara uygun keskin nişancı tüfekleri ... Hepsi Modern Ops - Çevrimiçi FPS'de füzeler ve ağır makineli tüfekler dahil. Kendi silahlarınızı seçin ve hemen savaşlarda onlara katılın.


Modern Ops apk PARA Hilesi


Dünya çapında bir bağlantı sistemi ile oyuncular, dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla savaşa girebilirler. Silahlarınızı alın, zırhınızı tam olarak donatın ve kıtada savaşmak için yola çıkın. Sıralama, becerilerinizi gösterecek şeydir, sıralama ne kadar yüksek olursa, beceriler o kadar yüksek olur. Düşmanlarla savaşın ve puan biriktirmek ve rütbenizi yükseltmek için kazanın. Birbirleriyle daha kolay iletişim kurabilmek için kendim ve arkadaşların katılabileceği partiler oluşturalım. Loncalar, oyundaki oyuncuları birbirine bağlamak için en uygun araçtır.


Modern Ops Ücretsiz Nişancı Oyunu (Online FPS APK)


Oyun, her an gerçek ve canlı bir 3D grafik katmanına sahiptir. Bu grafik katman sayesinde oyuncular oyundaki detayları daha rahat hissedebilirler. Oyundaki sahne, yüksek binalarla çevrili şehir sokaklarından vahşi doğanın ortasındaki evlere kadar birçok farklı haritayla çok büyük. Oyundaki etkisi çok iyi yapıldığı için tartışılacak bir şey değil. Kıvılcımlardan, bir saldırı ile karşılaşıldığında ortamın titreşimlerinden ... hepsi olağanüstü derecede çeşitli ve göz alıcı.


Modern Ops Son Sürüm Apk indir


Vurulan mermilerin sesi son derece kırılgan geliyor; ayak sesleri ya da değişen mermi sesleri samimi ve güzel. Oyunun tüm unsurları oyuncunun deneyimini geliştirmek için kullanılır. Bu gerçek sayesinde oyuncular, oyundaki tüm detayları hissetmek için kolayca karışabilirler. Sanki silahı tutan kişi kendisiydi. Her an heyecan ve ateşle temas kurmak için, hemen harika bir deneyim yaşamak üzere "Modern Ops" nişancı oyununu indirin.


Modern Ops'u İndirin - Çevrimiçi FPS (MOD, Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Şahin Simulator Ultimate APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar