DOOM Full Tam Sürüm MOD APK [v1.0.8.209]

Puan: 4.33 (Oylar: 3)
DOOM Full Tam Sürüm MOD APK [v1.0.8.209] 1 DOOM Full Tam Sürüm MOD APK [v1.0.8.209] 2 DOOM Full Tam Sürüm MOD APK [v1.0.8.209] 3 DOOM Full Tam Sürüm MOD APK [v1.0.8.209] 4 DOOM Full Tam Sürüm MOD APK [v1.0.8.209] 5 DOOM Full Tam Sürüm MOD APK [v1.0.8.209] 6

DOOM Full Tam Sürüm MOD APK [1.0.8.209] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. DOOM'un 25. yıl dönümünü, Thy Flesh Consumed genişletmesi de dahil olmak üzere orijinal DOOM'un (1993) yeniden yayınlanmasıyla kutlayın.


DOOM 1.0.8.209 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 32.99 TL olan bu oyun bedava
DOOM'a hoş geldiniz - birinci şahıs bakış açısı ve 3D grafiklerle tüm zamanların en ateşli atış oyunu. Bu oyuna gelen oyuncular, atış becerilerini gösterebilecek ve tüm rakipleri yok edebilecekler. Bu, oyuncuların kendilerini denemelerine ve herkesle özgürce rekabet etmelerine yardımcı olan en iyi aksiyon oyunu olarak kabul edilir. Bu oyunla oyuncular, farklı silahlarla iblisleri öldüren ve yüzlerce değerli ödül alan “savaş alanlarına” dalacaklar.


DOOM v1.0.8.209 MOD APK


Oyuncular, DOOM'a katılarak acımasız katliama alışacaklar. Bu oyuna gelirken, aynı zamanda birinci sınıf atış becerilerine sahip bir nişancıya dönüşeceksiniz. Bu sayede profesyonel bir suikastçı olabilir, zorlu "savaş alanına" katılabilir ve zorlu savaşa başlayabilirsiniz. Elinizi korkunç savaş alanlarında deneyin ve o zaman yenilmez yetenekle “cesur” olacaksınız. Çok pratik yapın ve birçok savaşa katılın. Daha fazla fırsatınız olacak ve yeteneğinizi artıracaksınız.


DOOM Full Apk


DOOM'da savaşlara başlamadan önce oyuncular kendilerine uygun karakteri seçecekler. Her insanın kendine göre avantajları ve dezavantajları olacaktır; büyük güçlerini getirecekler. Her karakter belirli bir silaha aşina olacak, bu yüzden seçim yaparken dikkatli olmalısınız. Oyunun alanlarında daha verimli hareket edebilmek için oyuncuların otomatik haritaları kullanmaları gerekiyor. Düşman yollarında sizi doğru yöne yönlendirerek size yardımcı olacaktır.


DOOM Tam Sürüm Apk


Katılmak için bir karakter seçin ve ona büyük güçte bir silah vermeyi unutmayın. Birçok oyuncu yolda yoldaş olmak için birkaç silah seçecek. Her silah türü, en az sayıda atışla rakibinizi alt etmek için size daha fazla güç verecektir. Silahların gücü, takip etmeniz ve gerektiğinde daha fazla mühimmat sağlamanız için ekranda görüntülenecektir. Diğer atış oyunlarına benzer şekilde, DOOM'da her silah, hareketiniz sırasında görünecektir. Ayrıca zorlu savaşa katıldığınızda bir eşya olarak kabul edilir; daha spesifik olarak, oyuncu bu şeyleri alabilir. Yararlıdır ve oyunculara rakiplerine saldırmak için daha fazla silah sağlayarak savaşlardaki zaferlerini artırır. Ayrıca bazı silahlar için doğru miktarda mühimmat yükleyebiliyorsunuz, zamanında, hızlı bir şekilde, fırsatı değerlendirmeli ve kazanmalısınız.


DOOM Apk indir


Savaşlarda artan heyecana katkıda bulunan, kesinlikle vazgeçilmez zorluklar. Ve bu oyunda, düzenli olarak karşınıza çıkan yüzlerce kötü canavar var ve bunlar sizin mücadeleniz, bariyeriniz ve aynı zamanda düşmanınız. Ancak senin gücünle canavarları alt etmenin mümkün olduğuna inanıyorum. Ortaya çıkan herhangi bir canavarın bunun için bir nedeni vardır ve sonraki seviyelere doğru ilerledikçe patron patronlarla karşılaşacaksınız. Ne kadar yükseğe çıkarsanız, canavarlar o kadar tehlikeli ve güçlü hale gelir.


DOOM Son Sürüm Apk


DOOM'a katılın ve korkunç ve gerçekten heyecan verici savaşlar yaşayacaksınız. Savaşlara katılırken sayısız saldırgan canavarla karşılaşacaksınız ve elbette size engel olacaklar. Bu canavarlara karşı kazanmak için, oyuncular savaşa katılırken birçok değerli eşya toplamaya çalışmalıdır. Ayrıca savaşları kazanırken silah veya zırh gibi çeşitli eşyalarla da ödüllendirileceksiniz…


DOOM indir (MOD, Full Sürüm)


Bir önceki android oyun Nameless Origin APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar