Robot Car Para Hileli MOD APK [v2.9.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Robot Car Para Hileli MOD APK [v2.9.2] 1 Robot Car Para Hileli MOD APK [v2.9.2] 2

Robot Car Para Hileli MOD APK [2.9.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular hedefleri fethederken ve yanlarında kimseyi bırakmadan hayatta kalma şanslarını artırabilirler.


Robot Car 2.9.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Robot Car - Her zaman ilginç özelliklerle dolu bir robota sahip olmayı dilediysen ve onları birçok farklı yolculuğa çıkmaları için kontrol ettiysen, o zaman bu oyunla her şeyle tanışacaksın. Tek yapmanız gereken robotunuzu en sevdiğiniz yerlere taşımak ya da dilerseniz gerçek bir süper araba şeklinde hareket edecekler. Bu şehir sizin, bu yüzden endişelenmeyin, istediğinizi yapmakta veya yapmakta özgür olun.


Robot Car v2.9.2 MOD APK


Bir robotun neler yapabileceğini kendi gözlerinizle görebileceğinizi ve gerçek bir çok amaçlı makine gibi hareket edebileceğinizi, ardından bu oyunu hemen deneyimlemeye başlayacağınızı hiç düşündünüz mü? Robot Car, farklı oynanışa sahip bir inşaat oyunudur, bu nedenle oyuncular her şeyi kendi isteklerine göre özgürce kontrol edebilir ancak can sıkıntısına neden olmaz çünkü her şey mükemmeldir. Karakterinizi farklı şekillere dönüştürmek için ekranda verilen işlemleri kullanmanız yeterli.


Robot Car Para Hilesi


Robotunuz bu şehirde birçok ilginç yere maceraya atılacak, bu yüzden göreviniz robotu hareket ettirmek ve görevi yerine getirmek için hareket etmektir. Büyük şekle alıştıysanız, sürüş moduna geçebilirsiniz ve yeni bir süper otomobil gibi davranacaktır. Başka arabalara çarpmaktan korkmayın çünkü bu size sorun çıkarmaz, bu yüzden kendinize güvenerek hareket edin ve doğruca başka yerlere gidin.


Robot Car Hile Apk


Robot Car, en canlı oyun alanını oluşturmak ve daha rahatlatıcı anlar yaşamak için süper keskin 3D grafiklerle inşa edilmiştir. Ancak bu şehirde kimse yanınızda olmadığı için zorluklarla da karşılaşacaksınız. Karakteriniz gelecekten gelen nesnelerden biri ve aynı zamanda yeni bir yarış makinesi üyesi. Gelecekte büyük bir yarışta yaşıyorsunuz ve bir gün buradaki insanlar gibi yaşamak ve hareket etmek için Dünya'ya taşınmak istiyorsunuz. Ancak işler o kadar basit olmayacak, çok uzaklardan bir yolculuktan sonra barış içinde yaşama arzusuyla yeni bir gezegene geldiniz, ancak burada yaşayanlar öyle düşünmüyor. Her zaman sizi kovalamak ve size saldırmak ve sizi avlamak için yollar bulmak isterler, bu yüzden şu anda hayatta kalmanın ve sürekli savaşmanın bir yolunu bulmanız gerekecek.


Robot Car Apk indir


Görevinize önünüzdeki zorlu yolculuklarla başlayacaksınız, ancak endişelenmeyin çünkü kazanmak istiyorsanız her zaman kendinden emin olmalı ve öznel olmamalısınız. Bu oyun, düşmanlarla karşılaştığınızda hareket etmek ve savaşmak için çevik hareketler kullanırken becerilerinizi iyi uygulamanıza yardımcı olacaktır. Robot Araba, savaşta sizi desteklemek için size yüksek hasarlı silahlar getirecek.


Robot Car Apk Son Sürüm


Ayrıca sistemde bunları değiştirebilir ve sizin için doğru silahları özgürce seçebilirsiniz. Artık doğrudan silahlı kişiler, askerler ve özel swat timleri ile karşı karşıya kalacaksınız ve elbette bu şehirde özgürce yaşamanıza izin vermeyecekler. Bu yüzden tereddüt etmeyin, yenilmemek için saldırmaya devam edin ve acil durumlarla karşılaşırsanız savunmak için akıllıca hareket edin. Bu, ilginç şeyler keşfedecek ve yeni savaşlar yapacaksınız, aksiyon oyunu olan bir oyundur. Ayrıca her seviyede farklı görevler olacak ve sandığınız kadar basit olmayacak. Farklı düşmanlarla karşılaşacaksınız ve her zaman size karşı çıkmak istiyorlar, bu yüzden dikkatli olun çünkü bu şehirde kimse güvenilir değil.


Robot Car indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Call of Warfare FPS War Duty APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Robot car"

Kakakaka

1 yıl önce

Parahilesi

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar