Plague of Z Hasar Hileli MOD APK [v1.34.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Plague of Z Hasar Hileli MOD APK [v1.34.0] 1 Plague of Z Hasar Hileli MOD APK [v1.34.0] 2 Plague of Z Hasar Hileli MOD APK [v1.34.0] 3 Plague of Z Hasar Hileli MOD APK [v1.34.0] 4 Plague of Z Hasar Hileli MOD APK [v1.34.0] 5 Plague of Z Hasar Hileli MOD APK [v1.34.0] 6

Plague of Z Hasar Hileli MOD APK [1.34.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Korkunç zombi salgınının büyük yayılmasında hayatta kalan düzinelerce kişiyi işe almayı teklif ederken ekip çalışmasını teşvik ediyor.


Plague of Z 1.34.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tek vuruşta öldürme hilesi

Plague of Z, oyuncuların hayatta kalanları serbest bırakma ve onları ekibinize alma görevini yerine getireceğiniz zombilerle savaşa katılmalarını sağlar. Üye sayısı arttıkça komutanlık görevlerine devam edeceksiniz. 


Plague of Z v1.34.0 MOD APK


Güvenli konumunuzdan, gördüğünüz tüm zombileri öldürün. Birçok silah türü, deneyimlemek için harika bir seçim olacaktır. Yıkık şehrin hikayesi yakınlardaki büyük yardım kaynaklarına yayılacak.


Plague of Z Para Hilesi


Korkunç bir zombi salgınının yaygın bir şekilde patlak vermesiyle dünya yok olma tehlikesiyle karşı karşıya. Plague of Z, onu yaşadığınız ve gelecek zamanda savaştığınız harap şehirde sunuyor. Hayatta kalanlar yardım arıyor. Oyuncuların dövüş yeteneklerini gösterme zamanı. En istisnai durumlarla karşılaştığınızda, zamanında müdahale etmeniz gerekir. Komutanın ekibi toplaması ve hayatta kalanları toplaması gerekiyor.


Plague of Z Hasar Hilesi


Yüksekte dururken ve zombilerin kaçış yollarını gözlemlerken Plague of Z, dahil edilen kapsamı kullanmanıza izin verir. En küçük detayları gözlemlemenizi kolaylaştıracaktır. Bir kurtulan zombi kuşatmasından kaçmaya çalışıyor. Silahınız çalışmaya devam ediyor ve görevin tamamlanmasına yardımcı oluyor. Mühimmat deposunda sergilenen yüzlerce farklı silah türü, seçimi daha çeşitli hale getirmeye yardımcı olacaktır. Savaş yeteneği ayrıca her bir katılımcının becerisine ve savaş alanı deneyimine dayanır.


Plague of Z Hile Apk


Hayatta kalanlardan biri olarak Plague of Z'de önemli bir rol oynuyorsunuz. Her şey kötüye gidiyor. Her maçta birçok oyuncuyu kurtarmanız gerekiyor; Etraflarını zombiler sardığı için hareket etmekte zorlanıyorlar. Karmaşık zorluklar yavaş yavaş gelişecek, savaşırken pek çok beceri çok önemlidir. Tabloda kaydedilen başarılar arasında mükemmel komutan ve en çok zombiyi öldüren savaşçı yer alıyor.


Plague of Z Apk indir


Plague of Z ve harap olmuş savaş alanında devam eden yoğun savaş, tüm zombiler yenilene kadar sürecek. Lider olarak, hastalıkların yayılmasını kontrol etmeniz, saldırılarını durdurmanız ve yaklaşan herkesi yok etmeye her zaman hazır olmanız gerekecek. Oyundaki en yüksek hedef, hayatta kalanlardan oluşan bir topluluk oluşturmak ve bu tehlikeli hastalıkla birlikte mücadele etmektir.


Plague of Z indir (MOD, Hasar Hilesi)


Bir önceki android oyun Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar