Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa Hileli MOD APK [v2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa Hileli MOD APK [v2] 1 Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa Hileli MOD APK [v2] 2 Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa Hileli MOD APK [v2] 3 Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa Hileli MOD APK [v2] 4 Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa Hileli MOD APK [v2] 5 Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa Hileli MOD APK [v2] 6

Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa Hileli MOD APK [2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, farklı yollarda sürüş gerçekleştirebilecek ve diğer birçok özel destek özelliği arasından seçim yapabilecekler..


Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa 2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Level Hilesi. Tüm Seviyelerin kilitleri açıktır.

Macera dolu bir sürüş dünyasına hoş geldiniz ve Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa'da tüm yolları kendi başınıza fethedebileceksiniz. Bu etkileyici bir rol yapma oyunudur. Oyuncular gerçek sürücüler olacak. Oyun, kıtalararası yolculuğu seçip başlatabilmeniz için size birkaç özel arazi önerisi verecek. Oyuncular ayrıca hareket sırasında kötü bir durum ortaya çıkarsa bir dizi destek özelliği alacaklar.


Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa v2 MOD APK


Oyuncular, kendilerini mesleklerine adamış ve her tarihi yolculuğu fetheden bir kamyon şoförü olma rolünü oynayacaklar. Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa, yollarda tüm yeteneklerinizi geliştirmenizi ve harika fırsatlardan yararlanmanızı istiyor. 


Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa Para Hilesi


Herhangi bir kamyon seçebileceksiniz ve ana görevler de sizin tamamlamanız için ayarlanacak. Oyuncular, işleme yetenekleri veya oyunun sağladığı destekleyici özellikler karşısında şaşkına dönecekler.


Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa Level Hilesi


Oyuncular kamyonun etkileyici kumandasını kullanabilecek ve akıllı bir gözlem sistemine sahip olacaklar. Tehlikeli yerlerden kaçmak için arabanın yönünü ayarlayabilmeniz için tüm seviyeler haritada gösterilir. Üstelik fethetmek istediğiniz araziyi seçme ve en ustaca kullanımı gerçekleştirme hakkınız var. Oyunda sürekli olarak engeller de çıkacak ve bu engelleri aşmak için arabayı kontrol etmeniz gerekecek.


Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa Hile Apk


Kötü durumlar da her an olabilir, bu yüzden özel beceriler de eklemeniz gerekir. Oyuncular, zor bir durumla karşılaştıklarında belirli destek özelliklerini de kullanabilirler. Oyuncuların ayrıca oyundaki en önemli sürüş sertifikalarını almak için önemli yarışmalara kaydolmaları gerekir. 


Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa Apk indir


Çabalarınız ve yaratıcılığınız sürücü belgenizde gösterilecektir. Sınavları hızlı bir şekilde tamamlamak ve iyi bir iş bulmak da gerçekten önemli. Herhangi bir kamyon seçin ve yeni yolları fethetmenin ana görevini almak için rol oynamaya devam edin. Bir dizi zorluğun üstesinden gelmek için aracın etkileyici kontrollerini ve çok yönlü görüş sistemini kullanın.


Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa Kamyon Hilesi


Birçok zorlu parkurda kendinize meydan okuyun veya hızlı bir şekilde üstesinden gelmeye çalışmanız gereken büyük engellerle karşılaşın. Bu oyunda beklenmedik durumlarla başa çıkmak için özel destek özelliklerinden birini seçin. Bu heyecan verici kamyon sürme işi için gerekli sertifikaları almak için oyun tarafından düzenlenen büyük yarışmalara katılın.


Kamyon Simülatörü 2022 Avrupa indir (MOD, Seviye Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Taxi Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar