Descenders item Hileli Full MOD APK [v1.10.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Descenders item Hileli Full MOD APK [v1.10.1] 1 Descenders item Hileli Full MOD APK [v1.10.1] 2 Descenders item Hileli Full MOD APK [v1.10.1] 3 Descenders item Hileli Full MOD APK [v1.10.1] 4 Descenders item Hileli Full MOD APK [v1.10.1] 5 Descenders item Hileli Full MOD APK [v1.10.1] 6 Descenders item Hileli Full MOD APK [v1.10.1] 7

Descenders item Hileli Full MOD APK [1.10.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her oynadığınızda, çeşitli sıçramalar, eğimler ve tepe bombaları dahil olmak üzere yeni zorluklarla karşılaşacaksınız.


Descenders 1.10.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Gardıropta birçok şeyin kilidi açıldı.
  2. Bir öğeyi donatmak için simgesine iki kez dokunun.

Descenders, rastgele oluşturulmuş manzaralarla ve hataların gerçek yansımalarının olduğu günümüz için ciddi bir yokuş aşağı serbest sürüş oyunudur. Takımınızı zafere taşıyacak ve bir sonraki büyük Descender olacak mısınız?


Descenders v1.10.1 MOD APK


Descenders'ta manganız en önemli varlığınızdır. Düşman, Arboreal veya Kinetic gibi bir taraf seçtiğinizde, o tarafı da seçen diğer oyuncularla gruplandırılacaksınız. Bu, her zaman yanınızda savaşacak birinin olmasını sağlayacaktır.


Descenders Para Hilesi


Bisikletinize binin, ekibinizi seçin ve Descender'ınızın itibarını korumak için elinizden geleni yapın. Hangi takıma katılacaksınız: Team Enemy'nin zorlu, çılgın safları, Team Arboreal'in yetenekli, arazi stilleri veya yüksek oktanlı, hız her şeydir Team Kinetic? Hangi takıma katılacaksın?


Descenders Altın Hilesi


Takımınızın renklerini ve kıyafetlerini giyerek takımınıza desteğinizi gösterin ve özel takım eşyalarına erişin. İtibar puanlarınız takımınızın miktarına eklenir ve en çok İtibar kazanan takım benzersiz hediyeler kazanır. Descenders Discord sunucusunda sadece takımınız için ayrılmış özel kanala erişim kazanın.


Descenders Apk Hile


Prosedürel olarak oluşturulmuş dünyalar: Her oynadığınızda, çeşitli sıçramalar, eğimler ve tepe bombaları dahil olmak üzere yeni zorluklarla karşılaşacaksınız.Serbest stil bisiklet kontrolleri: Sürücünüzün her nüanslı hareketini, pürüzsüz kamçılama ve ovma için tasarlanmış derinlemesine bir fizik sistemi ile yönetin.


Descenders apk android oyun Club


Çok sık vazgeçerseniz her şeyi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız, ancak sürücünüzün sınırlarını zorlarsanız, sizi büyük puanlar ve kombinasyonlarla ödüllendirirler. İtibarınızı oluşturun: Tam özellikli bir çevrimiçi itibar yönetimi sistemi, değerinizi göstermenize ve yeni bisikletler ve iplikler edinmenize olanak tanır.


Descenders Apk indir


Bir sonraki Descender olun: Oyunu tek bir denemede tamamlamak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün ve ünlü Descender'ların saflarına katılın.


Descenders indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Clean Life APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar