Clean Life Para Hileli MOD APK [v1.1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Clean Life Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 1 Clean Life Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 2 Clean Life Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 3 Clean Life Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 4 Clean Life Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 5 Clean Life Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 6 Clean Life Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 7

Clean Life Para Hileli MOD APK [1.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunun zorluğu, bir karakterin belirli bir süre içinde kaç eşya toplayacağına dair bir zaman sınırı olmasından kaynaklanmaktadır.


Clean Life 1.1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Çanta Kapasitesi
  2. Sınırsız Para Hilesi
  3. Sınırsız Jeton
  4. Sınırsız Elmas hilesi
  5. Reklamsız

Not: Menü talimatını okuyun

Clean Life - Bugün insanlar, modern endüstrinin mümkün kıldığı çok sayıda kolaylığa erişebiliyor. Her şey, tam anlamıyla israf olmayan ancak nadiren iki kez kullanılan öğeler de dahil olmak üzere, israfı artıran aşırı bir hızla ilerliyor.


Clean Life v1.1.2 MOD APK


Atıktaki bu artış, nadiren iki kez kullanılan atık olmayan öğeleri içerir. Örneğin bazı çarpıcı kostümler var ama her biri yalnızca bir kez giyilebilir. Bundan sonra şüphesiz daha güzel ve çekici ürünler piyasaya çıkacaktır. Bunu takiben, başlangıçta çöp gibi görünmeyen öğeler de çöp olarak kabul edilir.


Clean Life Para Hilesi


Şimdi soru şu ki, tüm bu çöplerden nasıl kurtulursunuz? Dağınıklığı temizlemek için endüstrinin yüksek standartlarına uyan profesyonel bir temizlik ekibine ihtiyacımız var. Clean Life oyuncuları, akla gelebilecek en sıra dışı mesleklerden birini takip edebilir.


Clean Life Jeton Hilesi


Büyük miktarlarda çöpün düzensiz bir şekilde istiflendiği yerlere gönderilen yetenekli bir temizlik görevlisinin rolünü oynuyorsunuz. Senin görevin çöp kutusuna atılmak ve hızlı bir şekilde temizlemek. Bir odayı ev sahibini memnun edecek şekilde temizlemek önemli bir çaba ve zaman gerektirir. Bu oyunu oynamanın avantajı, çöp olarak sınıflandırılabilecek her şeyden kurtulmanızdır.


Clean Life Elmas Hilesi


Bu oyunun oynanışını anlamak kolaydır. Günler içinde temizlik ekibi olmayan bir yere geldiniz ve kaos bunaltıcı. Bu oyunun zorluğu, bir karakterin belirli bir süre içinde kaç eşya toplayacağına dair bir zaman sınırı olmasından kaynaklanmaktadır.


Clean Life Apk Hile


Zamanında almazsanız oyun sona erer ve diskalifiye edilirsiniz. “Çöp yığını” olarak adlandırılan bazı öğeler artık kullanılamaz. Şansınız yoksa hiçbir şey toplayamazsınız. Yükseltilmiş bir elektrikli süpürge satın almak için önemli miktarda para harcamayı bir öncelik haline getirin.


Clean Life Apk indir


Daha kısa sürede temizlemenize izin verecekler ve bu da artan bir eşya edinme oranıyla sonuçlanacak. Ayrıca oyun, karakterinizi özelleştirmek için birçok çarpıcı kıyafet satın almanıza olanak tanır.


Clean Life indir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Dead Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar