Hero Siege Pocket Edition Elmas Hileli MOD APK [v5.8.12]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Hero Siege Pocket Edition Elmas Hileli MOD APK [v5.8.12] 1 Hero Siege Pocket Edition Elmas Hileli MOD APK [v5.8.12] 2 Hero Siege Pocket Edition Elmas Hileli MOD APK [v5.8.12] 3 Hero Siege Pocket Edition Elmas Hileli MOD APK [v5.8.12] 4 Hero Siege Pocket Edition Elmas Hileli MOD APK [v5.8.12] 5 Hero Siege Pocket Edition Elmas Hileli MOD APK [v5.8.12] 6 Hero Siege Pocket Edition Elmas Hileli MOD APK [v5.8.12] 7 Hero Siege Pocket Edition Elmas Hileli MOD APK [v5.8.12] 8 Hero Siege Pocket Edition Elmas Hileli MOD APK [v5.8.12] 9 Hero Siege Pocket Edition Elmas Hileli MOD APK [v5.8.12] 10

Hero Siege Pocket Edition Para Hile MOD APK [5.8.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. büyük bir canavarı uyandıran keşişler büyük bir hata yaptıklarını sonradan anladılar.


Hero Siege Pocket Edition 5.8.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  • Sınırsız Elmas Hileli

Eğer bir oyuncu iseniz, oyun dünyasının efsanesi Diablo oyununu kesinlikle unutamazsınız. Bu oyun, dünyanın dört bir yanından birçok oyuncunun oyunu deneyimlemeye gelmesini sağladı. Ama bu sadece geçmişte kaldı; artık kullanıcıların aynı deneyimi yaşatabilecek bir oyuna geri dönmesi zor. Ancak bu, oyuncuların deneyimlemesi için Hero Siege: Pocket Edition oyununun yayınlanmasından önce. Şimdi bu oyunun piyasaya sürülmesiyle birlikte oyuncular aynı şeyi bir kez daha deneyimleme şansına sahip oluyor. Gerçekten de, oyunun oyuncuya getirdiği şeyle oyuncu mükemmel bir android oyun deneyimi yaşayacaktır.


Hero Siege Pocket Edition v5.8.12 MOD APK


Kıta Tarethiel birçok gizemli olaya ev sahipliği yapıyor ve büyülü güç, Her şeyin barış içinde gerçekleştiğini, ancak her şeyin insanların düşündüğü kadar huzurlu olmadığını düşünmek. Kıtanın altında bir grup keşiş, bir canavarı uyandırmak ve kötü planlarını gerçekleştirmek için dört parça muska topladı. Tamamlanan ritüel bitmeden kimse onları durduramazsa, canavar tüm insanları yok edecekti.


Hero Siege Pocket Edition 5.8.12 Para Hile Apk


Oyuna katılmadan önce, oyuncunun oyuna başlayabilmesi için bir karaktere sahip olması gerekir. Oyun, oyuncuların seçip yolculuğuna başlaması için 16'ya kadar farklı karaktere sahiptir. Ancak bunların sadece sekizi oyunun başından itibaren seçim yapabilen oyuncular; kalan oyuncuların yolculuklarında kilidini açmaları gerekir. Oyuncular yeni deneyimler kazanmak için yolculuklarına farklı bir karakterle yeniden başladıklarında. Ancak oyuncu eski karaktere dönmek isterse, oyuncunun sadece karakteri tekrar seçmesi yeterlidir; oyun her şeyi kaydedecek ve böylece oyuncunun yeniden başlaması gerekmeyecek. Oyuncuların oyunu oynamak için başka bir karakteri kullanabileceği birçok yuva vardır.


Hero Siege: Pocket Edition Apk indir


Diğer birçok rol yapma oyunu gibi, oyunda da kullanıcıların kullanması için çeşitli bir ekipman sistemi vardır. Bu ekipman, oyunculara yolculuklarında mükemmel bir destek olacak. Kullanıcılar, oyundaki canavarları veya patronları yok ederek bu tür ekipmanı arayabilirler. Farklı seviyelere ayrılırlar ve seviye ne kadar yüksekse, Normal, Büyü, Nadir, Efsanevi, Efsanevi ve Şeytani sırasına göre ekipman o kadar güçlü olur. Kullanıcının yağmaladığı tüm eşyalar oyuncunun envanterinde saklanacak ve siz onları atmadıkça kaybolmayacaktır.


Hero Siege: Pocket Edition Ücretsiz indir


Oyun oynamak heyecan verici bir şey, ancak arkadaşlarınızla oynamak daha da heyecan verici. Böylece uygulama, kullanıcıların arkadaşlarıyla oyun oynayabilmesi için çevrimiçi bir mod oluşturdu. Yalnızca aynı wifi ağını kullanan oyuncular, arkadaşlarıyla özgürce oyun oynayabilir ve dört kişiye kadar birlikte oynayabilir. Arkadaşlarınızla birlikteyken, oyuncu arkadaşlarının yardımıyla oyunu tamamlamak daha kolay olacaktır.


Hero Siege Pocket Edition indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar