Summer Catchers Tam Sürüm Full APK [v1.5.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Summer Catchers Tam Sürüm Full APK [v1.5.2] 1 Summer Catchers Tam Sürüm Full APK [v1.5.2] 2 Summer Catchers Tam Sürüm Full APK [v1.5.2] 3 Summer Catchers Tam Sürüm Full APK [v1.5.2] 4 Summer Catchers Tam Sürüm Full APK [v1.5.2] 5 Summer Catchers Tam Sürüm Full APK [v1.5.2] 6

Summer Catchers Tam Sürüm Full APK [1.5.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Summer Catchers'da ömür boyu sürecek epik bir yolculuğa çıkın.


Summer Catchers 1.5.2 APK AÇIKLAMASI


Güneş ışığı dünyadaki birçok insana çok aşinadır. Ama herkes güneşi göremiyor, bu yüzden ışığı arayan bir maceraya atılmak ister misiniz? Summer Catchers oyununa gelin , bu oyun Off-road türüne ait ancak oyuncuların deneyimlemesi gereken bir hikayesi var. Sadece bu da değil, oyunun aynı zamanda oyuncunun daha önce denediği diğer oyunlara göre çok ilginç ve farklı bir oynanışı var.


Summer Catchers v1.5.2 MOD APK


Bu seferki hikaye, oyuncunun karla kaplı bir yerde yaşayan bir çocuğu oynayacağıdır. Tüm yıl boyunca kar ve soğuktur ve ateşten başka hiçbir şey sıcaklık yaratamaz. Etrafta güneşten hiçbir iz kalmayan bu yerde güneş ışığı da bir lükstür. Bir gün uykusundan uyandığında şimdiye kadar hiç güneş görmediğini öğrendi. Bu yüzden soğuğa dayandığı uzun günlerin ardından güneşini ve yazını aramaya karar verdi. Ama bu yolculuğun başarılı olacak mı? Onu durdurmak için hangi zorluklar kullanılacak?


Summer Catchers Mobile Apk


Her şeyden önce, çıkmak için sahip olması gereken şey, arabanın hareket etmesi. Ayrıca yolculuğunu yapabilmek için bir yöne sahip olması ve yönün hangi güneş ışığı olduğunu bilmesi gerekiyordu. Neyse ki, bu topraklarda bir marangoz olan "Komik Ayı" adında bir kurttan yardım aldı. Ona, kuzeye giderse ne aradığını görebileceğini söyledi. Aynı zamanda, hareket edebilmesi için kapı tokmağıyla yapılmış bir araba yaratmasına da yardım ettik. Yani her iki koşul da yerine getirildi, çocuğun yolculuğu resmen sizinle birlikte refakatçi olmak için başlayacak.


Summer Catchers APK Son Sürüm


Summer Catchers oynanışı, oyuncunun arabayı kontrol etmek için bir gezinme düğmesine sahip olmayacağı için diğer oyunlardan farklıdır. Oyuncunun aracı yalnızca hedefine doğru ilerlemeye devam edecektir. Endless Runner türündeki oyunlara benziyor ancak bu oyun, oyuncuların deneyimlemesi için Offroad öğesi ile birleştirilmiştir.


Summer Catchers Android Oyun indir


Oyuncu, yolculuğunda oyuncuyu engellemek için birçok engel görecektir. Büyük boyutlu kartopu, tahta heykeller ve tuzaklar gibi şeyler. Hepsi çok tehlikeli şeylerdir ve oyuncu bunlardan kaçınmazsa tahta araba yok olur. Ancak gezinme düğmesi olmadığında, oyunun şu anda oluşturduğu engellerden nasıl kaçınılır?


Summer Catchers Full Apk indir


Şu anda, oyuncuların Komik Ayı'nın yardımına ihtiyacı olacak, "çünkü mağazasında oyuncuları desteklemek için eşyalar satacak. Bir sıçrama, roket yükseldiğinde oyuncuyu hızlandırmak için roket veya arabaya zarar vermeden önünüzdeki şeyleri yok etmek için bir mızrak tabakası gibi, ancak oyuncu onları satın almak isterse, oyuncunun ihtiyacı olan şey "Mantar" - oyunun para birimi. Oyuncular, yolculuklarında destek öğeleri satın almaya giderken mantar toplayacaklar.


Summer Catchers İndir


Bir önceki android oyun Blade Bound APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar