MR RACER Premium Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.5.4.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
MR RACER Premium Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.5.4.1] 1 MR RACER Premium Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.5.4.1] 2 MR RACER Premium Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.5.4.1] 3 MR RACER Premium Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.5.4.1] 4 MR RACER Premium Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.5.4.1] 5 MR RACER Premium Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.5.4.1] 6

MR RACER Premium Multiplayer Para Hileli MOD APK [1.5.4.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, dünyanın önde gelen ünlü yarış arabası üreticilerinden 15 farklı türde süper araba koleksiyonuna sahiptir.


MR RACER Premium 1.5.4.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Araba Hilesi. Tüm arabaların kilitleri açık
MR RACER Premium, en yoğun yarış pistlerinde size inanılmaz duygular yaşatacak. Hız tutkunu ve tutkulu biriyseniz, bu özel bir yarış oyunu olacak. Bu oyun sürümüne gelirken, temel sürümün ve premium sürümün özelliklerini aynı anda deneyimleyeceksiniz. Şimdi yarışa başlayın. Oyunu en iyi duygularla yaşamak istiyorsanız Premium sürüme sahip olmak çok önemli olacaktır. Çünkü bu sürümle birlikte oyuncular, normal oyuncuların oyunla paylaşmayacağı özel teklifleri alabilecekler. Bahsedilecek ilk şey Fancy Pack olacak. Bu paket ile aracınızın dip lambaları ve Duruşu için daha fazlasına sahip olabileceksiniz.


MR RACER Premium v1.5.4.1 MOD APK


Ayrıca size eksiksiz bir oyun deneyimi yaşatabilecek özelliklerden biri de Reklamsız olacak. Ücretsiz sürüm ile oyunun sistemi devam ettirebilmesi için sponsorlardan gelen maliyetlerin olması gerekecek. Ancak bu sürümle, artık tamamen can sıkıcı reklamlar görmeyeceksiniz ve ırkınız için ilhamınızı kaybetmeyeceksiniz. Ayrıca, 5.000.000 MR RACER oyun parası alabilir ve bunları, bu özel özellik paketi ile kendinize en unutulmaz arabaları satın almak için kullanabilirsiniz.


MR RACER Premium Para Hilesi


Dünyanın dört bir yanındaki hız tutkunlarını çekmek için bir yarış oyununun özel bir süper araba koleksiyonuna sahip olması gerekir. Ve aynı zamanda MR RACER Premium yapımcılarının kendi oyunları için tanımladıkları ve geliştirdikleri şey de budur. Oyun, dünyanın önde gelen ünlü yarış arabası üreticilerinden 15 farklı türde süper araba koleksiyonuna sahiptir. Böylece oyuncular kendi tarzlarına ve tercihlerine uygun arabaları özgürce seçebilecekler.


MR RACER Premium Araba Hilesi


Ek olarak, güçlerini sergilemelerini sağlamak için pahalı süper arabaların doğru yolda sürülmesi gerekecek. Süper arabaların elde edebileceği gücü en üst düzeye çıkarmak için oyun, oyuncular için birçok benzersiz yarış pisti de hazırladı. Arabayı Şehir, Dağ Günü, Tarım Arazisi, Dağ Gecesi ve Kar gibi bağlamlarla gerçekçi yollarda bile çalıştırabilirsiniz… 


MR RACER Premium Full Apk


Yarış oyunlarının benzersiz özelliklerinden biri de dünyanın en iyi yarışlarının organizasyonudur. Bu tür yarışlarla, dünyanın her yerinden birçok süper araba, sürüş becerilerini sergilemek için en iyi yarışçılar tarafından getirilecek. Böylece oyuna gelen oyuncular, harika bir deneyim sunmak için sürekli güncellenen birçok farklı etkinliği ve yarış modunu hızlı bir şekilde görecekler.


MR RACER Premium Apk Hile


Oyuna aşina olanlar için temel yarış modlarını bilmemek ama binicilere büyüleyici duygular yaşatmak imkansız olacak. Oyun, Challenge Mode, Online Multiplayer, Pursuit Mode, Career Mode, Time Trial, Endless & Ride dahil olmak üzere ücretsiz olarak seçebileceğiniz yedi farklı oyun moduna sahip olacak. Her yarış modu ile oyunun kurallarından ve kurallarından farklı güzel duygular yaşayacaksınız.


MR RACER Premium Apk indir


Yarış, piyasadaki oyun türlerinde her zaman en çok ilgi gören oyun olmuştur. Ancak başarılı bir yarış oyununa sahip olmak için üreticinin oyunu, oyun modlarından grafiklere ve daha birçok özelliğe kadar üst düzey özelliklerle hazırlaması gerekiyor. MR RACER: Car Racing Game ile harika bir yarış deneyimi yaşamanız için tüm özellikler ayağınıza getirilecek.


MR RACER Premium indir (MOD, Sınırsız Araba / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Helix Jump APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar