Shadow Hero Para Hileli MOD APK [v15]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shadow Hero Para Hileli MOD APK [v15] 1 Shadow Hero Para Hileli MOD APK [v15] 2 Shadow Hero Para Hileli MOD APK [v15] 3 Shadow Hero Para Hileli MOD APK [v15] 4

Shadow Hero Para Hileli MOD APK [15] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Shadow Evil ve Soul Knight'a karşı savaşmanıza yardımcı olması için ninja kahramanları çağırın.


Shadow Hero 15 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi.
  2. Elmas Hilesi
  3. Harcadığınızda Altın/Elmas artar
  4. Beceri CD'si yok
  5. Sonsuz Mana
En güçlü Ninja imparatorluğu 15. yüzyılda hala varken, karanlığın güçleri başlangıçta ortaya çıktı. Ulusu korumak için, bir kahraman ordusu haftanın yedi günü, günde 24 saat surları izlemek ve düşman saldırılarına direnmek üzere eğitilir. 


Shadow Hero v15 MOD APK


Kaleyi korumak için ihtiyacımız olan kahraman sensin, bu yüzden zaman kaybetme ve doğrudan Shadow Hero Idle Defense War'a gir. TD, AFK, PVZ, BOŞTA, SAVUNMA ve ATIŞ türlerini birleştiren bir oyun oynama fırsatını kaçırmayın. Kötü kıyametin sonunu görmek için yaşayacak mısın?


Shadow Hero Para Hilesi


Shadow Hero Idle Defense War'da yaratıklar hiç bu kadar vahşi olmamıştı ve bu dövüşler size unutulmaz anılar bırakacak. Çeşitli rakipler tarafından işgal edilen birkaç alan vardır ve her seviye, hızlı bir şekilde hareket eden, eğitiminizi ve stratejik yeteneklerinizi test eden çok sayıda saldırı dalgası içerir. 


Shadow Hero Elmas Hilesi


Bu savunma savaşında en iyi savunma kahramanı olmak için bu kötü kötülüğü yenmelisiniz. Bu stratejik atıl savunma atış TD oyununda en dayanıklı takım olmak için güçlü bir temel kahraman ekibi oluşturalım.


Shadow Hero Hile Apk


Otomatik modda boşta savunma, atış yönünü değiştirmek için düşmanlara dokunun veya otomatik modu kapatarak manuel olarak çalıştırın. Bu seçeneklerin tümü, savunma aktifken kullanılabilir. Düşmanları öldürmek için eklenti silahları bulundukları alana sürükleyin. 


Shadow Hero Apk indir


Silahlarınızı, kahramanlarınızı ve kulenizi geliştirerek daha güçlü bir takım oluşturabilirsiniz. Görevi başarıyla tamamladığınızda daha fazla altın ve elmas ile ödüllendirileceksiniz.


Shadow Hero indir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Bucket Crusher APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar