Minecraft PE v1.19.40.21 Mega Hileli MOD Apk

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Minecraft PE v1.19.40.21 Mega Hileli MOD Apk 1 Minecraft PE v1.19.40.21 Mega Hileli MOD Apk 2 Minecraft PE v1.19.40.21 Mega Hileli MOD Apk 3 Minecraft PE v1.19.40.21 Mega Hileli MOD Apk 4 Minecraft PE v1.19.40.21 Mega Hileli MOD Apk 5 Minecraft PE v1.19.40.21 Mega Hileli MOD Apk 6

Minecraft PE 1.19.40.21 Mega Hileli MOD Apk arşivleri, Hayal gücünüz buradaki tek sınırdır. Sonsuz dünyaları keşfedin

Minecraft AÇIKLAMASI


Dünyanın en çok satan oyunu mobil cihazlarda ve büyük bir patlama ile geliyor. İstediğiniz her şeyi inşa edebileceğiniz devasa bir dünyada sonsuz saatler süren eğlence için Android için Minecraft PE mod APK'sini indirin. Hayal gücünüz buradaki tek sınırdır.

Minecraft'ın muhtemelen çoğu insan için çok fazla tanıtıma ihtiyacı yoktur. Kelimenin tam anlamıyla tüm zamanların en büyük oyunlarından biri ve neredeyse on yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen, hala dünyanın her yerindeki çeşitli yaş grupları arasında büyük bir takipçi kitlesi var.


Minecraft PE 1.19.40.21 Mega Hileli MOD Apk


Oyunun içerisinde herkes özgürce hareket edebilmektedir. Açık bir dünya oyunudur ve istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Oyun içerisinde birçok obje bulunur ve isterseniz bu objeleri kırarak istediğiniz halde farklı alanlara yerleştirebilirsiniz. Minecraft oyununda birçok farklı mod yer alır. Oyunda hayatta kalma Modu olduğu üzere tıpkı vakitte sadece dilediğini inşa etme çeşidi de bulunmaktadır. Oyun içerisinde 8 bit imaj kalitesi bulunmaktadır. Köşeli kutularla biçim halinde olan ve insanların yaratıcılıklarını kullanabileceği bir oyundur. Oyun ziyadesiyle size yaratıcılığı aşılar. İsteyen kullanıcılar oyun içerisinde istediği her türlü şeyi inşa edebilir. Çok sayıda kullanıcı olması nedeniyle günümüzde Android aygıtları için dahi yine düzenlenmiştir.


Minecraft Pocket Edition 1.19.40.21 Hile APK


Minecraft PE mod APK Minecraft oyun tipleri ortasında hayatta kalma tipi bulunmaktadır. Bu oyun tipinde karşınıza çıkan yaratıklarla savaşmak durumunda kalırsınız. Ayrıyeten oyunda birçok noktada açlık ve can barları yer alır. Oyun içerisinde kendinize bir sığınak yapmanız gerekir. Kendi yaratıcılığını kullanarak geceleri ortaya çıkacak olan yaratıklardan korunabilirsiniz. Sizin karşınıza gelen bloklar hudutlu sayıda değildir. Açık dünyada geçen bir oyun olduğu için istenen bloklar bulunabilir.

Oyun içerisinde yer alan oyun tipleri ortasında Hardcore yani zorlayıcı oyun tipi bulunur. Hayatta kalma oyun tipi bu oyunda da geçerlidir. Bu oyun tipinde öldüğünüz vakit dünya büsbütün yok olmaktadır. Ayrıyeten daha evvel topladığınız tüm eşyalar bir anda silinir. Bu nedenle epeyce zorlayıcıdır. Oyuna sıfırdan başlamak sizi yorabilir.

Bir öteki oyun tipiyse yaratıcı oyunudur. Bu oyun tipinde karşınızda birçok gereç yer almaktadır. Bu gereçleri kullanarak oyun içerisinde istediğiniz dizaynları oluşturabilirsiniz. Hayatta Kalma oyun tipinde kendinize sığınak yapmak zorundaydınız. Fakat bu oyun tipinde istediğiniz her türlü alanı oluşturabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Yaratıcı oyun tipine giriş yaptığınız vakit oyun içerisinde uçabilirsiniz. Ayrıyeten karşınıza gelen tüm bloklara sadece bir sefer atak yapmanız durumunda kırılır.

Minecraft PE mod APK Macera oyun tipindeyse bloklar muhakkak aletlerle birlikte elde edilebilmektedir. Ayrıyeten başka oyun tipinde olduğu üzere bunda da can ve açlık barları yer alır. Bir öbür oyun tipi olan seyirci oyun tipinde dünya ile rastgele bir etkileşimde bulunmazsınız. Öteki oyuncuların gözünden oyunu izleyebilir ve hadiseleri daima olarak izleyebileceğiniz bir oyun tipidir.


Minecraft Hakkında Bilinmesi Gerekenler


Minecraft oyunu bilindiği üzere en çok çocuklar ve gençler tarafından oynanan bir oyun haline gelmiştir. Bilhassa çocukların bu oyunu oynarken ebeveynlerinin kendilerine rehberlik etmesi gerekir. Minecraft oyunu çocukların yahut herkesin yaratıcı düşünmesini sağlayan bir oyundur. Münasebetiyle yararlı olan kısımları da mevcuttur. İnşa etme üzerine heyeti olan bu oyunda bir çeşit yapboz sistemi bulunmaktadır. 

Oyun içerisinde yer alan her kullanıcı öbür kullanıcılarla irtibat kurabilmektedir. Oyunun kullanıcı kitlesinde kabaca bir ayrım yapılacak olursa küçük yaş kümesine sahip çocukların en çok tercih ettiği oyunlardan birisi Minecraft oyunudur. Oyun içerisinde iki adet oyun tipi yer alır. Oyundaki yaratıklarla gayret etme ve açlıkla uğraş etmedir. Başkasıysa açık dünya alanında istenilen her alan uçarak bir alan oluşturabileceğiniz bir oyun tipidir. Oyun içerisinde yer alan moblar oyun içerisinde hareket eden canlılardır.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar