Illegal Race Tuning Para Hileli MOD APK [v15]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Illegal Race Tuning Para Hileli MOD APK [v15] 1 Illegal Race Tuning Para Hileli MOD APK [v15] 2 Illegal Race Tuning Para Hileli MOD APK [v15] 3 Illegal Race Tuning Para Hileli MOD APK [v15] 4 Illegal Race Tuning Para Hileli MOD APK [v15] 5

Illegal Race Tuning Para Hileli MOD APK [15] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İllegal yarışlara hazır olun ve daima kazanan siz olun.


Illegal Race Tuning 15 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Yarış türü, video oyun endüstrisindeki en eski türlerden biri olarak kabul edilir ve her nesilde birçok varyasyonla istikrarlı bir şekilde büyümüştür. Uzun bir aradan sonra yarış oyunları özlerini kaybetmedi, hatta oyunculara arkadaşlarıyla deneyimleyecekleri ve eğlendirecekleri yeni şeyler bile verdi. Her neyse, bu yazıda yeraltı dünyası temalı bir yarış oyunu olan Illegal Race Tuning olan Android platformu için yeni nesil bir yarış oyununa değinilecektir . Modern hayatta her zaman sayısız gizli yarış vardır, hatta birçoğu arabalarını olağanüstü performans için bile karanlıkta öne çıkacak şekilde kişiselleştirir. Bu oyun da aynı unsurları uygulayarak oyuncuların araçlarını özgürce inşa etmelerine ve en heyecanlı yarışlara katılmalarına izin verecek.


Illegal Race Tuning v15 MOD APK


İllegal Race Tuning diğer yarış oyunlarına benzeyebilir, ancak oyuncuların hemen ona aşık olmasını sağlayan bir özelliği vardır. Oyuncuların kazanmak için mükemmel araca sahip olması gereken heyecan verici yarışlar için yarış arabaları yapma işlevi budur. Araç yapım mekanizması basittir ve oyuncunun mevcut parçalar sayesinde mümkün olan en güçlü arabayı yapması gerekecektir. 


Illegal Race Tuning Para Hilesi


Bu nedenle, özel araç sistemi çeşitli ve zengin olacak ve oyuncuların tekerlekler, lastik, motor, egzoz, şanzıman, tampon vb. gibi birçok şeyi özelleştirmesine olanak tanıyacak. Bu araç performansıyla ilgili, ancak oyunun öne çıkan özelliği yetenek. Aracı daha ilginç hale getirmek için oyun tarafından önerilen birçok parlak seçenek, hatta canlı görünümler ve çıkartma ile süslemek için. Ayrıca oyuncular parayı yeni araba satın almak için kullanabilir,


Illegal Race Tuning Araba Hilesi


Illegal Race Tuning yeni nesil bir yarış oyunudur, bu nedenle oynanışının özü, oyuncuları birçok farklı şehirde en heyecan verici ve hareketli yarışlara getirmektir. Oyun, oyuncuları eğlendirmek için çeşitli yarış modları içeriyor, ancak hikaye modu, oyuncuları oyunun yeni kilidi açılmış mekanikleriyle karşı karşıya kalsa bile bir dizi zorlukta yönlendirecek. Küçük yarışların yanı sıra oyuncular büyük yarış serilerine katılarak oyunun sağladığı araçları kullanabilirler. Kazanmanın ödülleri, premium montajlar olacak, ancak yalnızca oyuncunun mevcut seviyesine uygun ve araçlarına uygulanacak daha çekici eşyalar olacak.


Illegal Race Tuning Apk Hile


Oyuncuların oyundan etkilenmesi için en iyi neden oyun çeşitliliği değil, aynı zamanda oyuncuya sağladığı kontrol mekanizmasına da bağlıdır. Yarış türüne gelecek pek çok insan tipini tanıyan oyun, tilt veya ok butonları gibi birçok farklı kontrol mekanizmasına sahip olacak. Elbette oyuncular, kendileri için en iyi deneyimi bulmak için kontrol mekanizmasını özelleştirebilir veya kişiselleştirebilir. Yarışırken oyuncular ayrıca drift yapmak ve nitroyu etkin bir şekilde kullanmak gibi diğer birçok yarış tekniğini de uygulamak zorunda kalıyorlar. Diğer yarışçılar da oyuncuları ortadan kaldırmanın yollarını bulacaklar, bu nedenle oyunun temposu hızlı ve şiddetli ve yeraltı dünyasının bir yarışı.


Illegal Race Tuning Apk indir


Illegal Race Tuning'i en eğlenceli oyunlardan biri yapan şey, açık dünya ve çok oyunculu işlevselliği sayesindedir. Oyuncular her yarıştan sonra rahatlamak isterlerse şehirde dolaşabilir, alışveriş yapabilir ve haritada görünen etkinliklerle etkileşim kurabilirler. Oyuncular, arkadaşlarını bu oyuna katılmaya davet edebilir ve büyük yollarda birlikte araba kullanabilir veya herkesin eğlenmesi için özel yarışlar oluşturabilir. Oyuna, turnuvalarda veya çok oyunculu maçlarda en iyi oyuncuları seçmeyi amaçlayan uluslararası bir derecelendirme sistemi de eklenecek. Bu sayede oyuncular yeni yarışçılar ile arkadaş olabilir ve yarış deneyimlerini veya becerilerini geliştirebilir.


Illegal Race Tuning Apk Son Sürüm


Birçok kişi hala Android'deki yarış oyunlarının pürüzlü veya kusurlu grafiklere sahip olacağını düşünüyor ancak Illegal Race Tuning yeni nesil grafiklere sahip ve iyi optimize edilmiş. Oyun dünyalar, araçlar, pistler ve diğer birçok şeyi inşa etmek için bir 3D motor kullanıyor ve oyuncuları çekmek için görsel efektler bile dikkat çekici. Uygun bir 3D ortam ile dünya canlanacak ve oyunculara arkadaşlarıyla araba sürerken birçok unutulmaz deneyim yaşatacak.Illegal Race Tuning, yeraltı dünyasındaki yarışlar temalı yeni nesil bir yarış oyunudur. Bu nedenle, oyunculara mümkün olan en özgün deneyimi sunmak için yarış pistleri ve çevresel etkiler sürekli olarak değişecektir. Oyuncular mevcut parçalara göre yepyeni bir araba inşa edebildiklerinde, araba özelleştirme işlevi mükemmeldir. Arkadaşlarınızla geniş yollarda eğlenmek, yarış tekniklerinizi geliştirmek ve uzun süre keyif alacağınız bir oyun istiyorsanız bu oyun mükemmel bir seçim olacaktır.


Illegal Race Tuning indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Jurassic Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar