RussianCar Simulator Para Hileli MOD APK [v0.3.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
RussianCar Simulator Para Hileli MOD APK [v0.3.5] 1 RussianCar Simulator Para Hileli MOD APK [v0.3.5] 2 RussianCar Simulator Para Hileli MOD APK [v0.3.5] 3 RussianCar Simulator Para Hileli MOD APK [v0.3.5] 4 RussianCar Simulator Para Hileli MOD APK [v0.3.5] 5

RussianCar Simulator Para Hileli MOD APK [0.3.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rusya'da sanal bir şehirde size rahatlatıcı anlar yaşatan güzel bir oyundur. Burada sevdiğiniz arabaları sürün ve istediğinizi yapın.


RussianCar Simulator 0.3.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş. Gerçek parayla ücretsiz satın almalar (Google hizmetlerinde internet ve yetkilendirmeye ihtiyacınız var, fiyatlar yüklenmediyse ve öğeler satın alınmadıysa, oyunu tamamen durdurun, Play Store verilerini silin (tekrar giriş yapmanız gerekmeyecek) ve yeniden başlatın. oyun).

Rus bir sürücünün günlük hayatını betimleyen gerçekçi bir video oyununa RussianCar Simulator denir. Tercih ettiğiniz ulaşım modunu seçin: araç, motosiklet, tramvay veya otobüs. Karar verdin mi? sonra yerel Moskova'nın sokaklarına ilerleyin. 


RussianCar Simulator v0.3.5 MOD APK


RussianCar Simulator oyununda yayalar, polis, yol çalışanları, deli büyükanne ve büyükbabalar ve küçük çocuklu kadınlar burada ortak yerlerdir. Dikkatli ol. Kural ihlalleri için para cezası verilir. Bir kaza veya düşmüş bir kişi için çok yüksek para cezaları. Para kazanmak için ayak işleri yapın.


RussianCar Simulator Para Hilesi


Bir otobüs şirketi için araç kullanmak iyi bir ödeme yapsa da, bireyler için de araç kullanabilirsiniz. Yeni bir otomobilde biriktirdiğinizde veya mevcut otomobiliniz için yükseltmeler yaptığınızda parayı harcayın. Cezalar olabilir. 


RussianCar Simulator APK hile


O zaman bir ödemeyi kaçırmayın; yoksa baştan başlamanız gerekecek. Araba otoparka getirilecek ve bunun için paranız yoksa, en azından biraz para kazanma şansınızı kaçıracaksınız. Bu nedenle, defansif sürün. Ek olarak, oyun sürüş yeteneklerini geliştirmek için mükemmeldir. Bu, sürücü kursu sınavından önce sanal alıştırma yapmak için harika bir araçtır!


Russian car simulator android oyun Club


RussianCar: Simulator'da ücretsiz sürüş moduna ek olarak, diğer oyuncularla zaten yolları keseceğiniz çok oyunculu mod da bulunuyor. Uzun zamandır yerli otomobil endüstrisinde araba kullanmayı hayal ettiniz mi? RussianCar: Simulator for Android'in mod sürümünü indirmek, gaz pedalını yere basmak ve uçsuz bucaksız Rus yollarında yarışmaktan daha kolay bir şey yoktur.


RussianCar Simulator Apk Dayı


Büyük araba koleksiyonu, sevdiğiniz arabaları seçebilmeniz için. Taksiler ve motosikletler gibi küçük arabalardan, kamyon ve otobüs gibi sürmesi zor olan büyük arabalara. Şehir gerçek hayat gibi simüle edilir, yani insanları, evleri, trafik ışıklarını içerir… 


RussianCar Simulator Apk indir


O yüzden dikkatli sürün. Çok oyunculu, şehirdeki diğer binlerce oyuncuyla birlikte araba kullanabileceğiniz yeni eklenen bir beta özelliğidir. GTA 5 gibi tanışın ve arkadaşlar edinin.


RussianCar Simulator indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Real Speed Supercars Drive APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar