Airport Simulator Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.01.0600]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Airport Simulator Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.01.0600] 1 Airport Simulator Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.01.0600] 2 Airport Simulator Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.01.0600] 3 Airport Simulator Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.01.0600] 4

Airport Simulator Tycoon Para Hileli MOD APK [1.01.0600] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir havaalanı müdürü olarak asıl rolünüzü bilmelisiniz.


Airport Simulator Tycoon 1.01.0600 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar
Bu sorumlulukta size verilen Airport Simulator Tycoon gerçekten harika ve çok zorlanacaksınız. Ancak bu taktik oyun hayranlık uyandırıyor ve oyuncular görevi hak ettiğinizi görecekler. Yetenekli bir yönetmen olacaksın; inşaat ve etkin havalimanı işletmeciliği alanındasınız. Oyuncular yeni gereksinimleri anlamalı ve ardından en iyi etkiyi elde etmek için görev yürütme planını uygulamalıdır.


Airport Simulator Tycoon v1.01.0600 MOD APK


Öncelikle, Airport Simulator Tycoon'da bir havaalanı müdürü olarak asıl rolünüzü bilmelisiniz. Oyuncular, benzersiz inşaat projeleri almak için yeteneklerini ve özel becerilerini gösterecekler. Belirli bir inşaat planı yapmak için ilerlemelisiniz ve bu yüzden kusursuz bir şekilde uygulayabilirsiniz. 


Airport Simulator Tycoon Para Hilesi


Planınız, başkalarının gereksinimlerine uyacak şekilde yeni unsurların yanı sıra modern yükseltmeleri de içermelidir. İnşaat planının tanımını yaptıktan sonra, temel inşaat ilkelerini de belirtmelisiniz. Kayda değer nokta, oyunun ortaya koyduğu önemli gereksinimleri karşılamak için bu yapıda her iki fiziği de uygulamaktır. 


Airport Simulator Tycoon Hile Apk


Bu inşaat için bir dizi modern makine ve ekipman da kullanırsanız yardımcı olur. Başka istisnai durumlarınız varsa, sorunu çözmek için hemen acil destek özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca havalimanının gelişimini sağlamak için altyapı ile yakın bağlantıya da çok dikkat etmeniz gerekiyor.


Airport Simulator Tycoon Apk indir


İnşaatı tamamladıktan sonra, kabul tarafı doğrudan gelip tüm çalışmalarınızı kontrol edecektir. Eğer uygun olmayan yerler varsa hemen söküp yeniden yapmalısın. Airport Simulator Tycoon'da daha da büyük sözleşmeler alacaksınız ve bu nedenle bu projelerde değerli ödüller alacaksınız.


Airport Simulator Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Roller Ball 5 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar