Roller Ball 5 Para Hileli MOD APK [v1.2.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Roller Ball 5 Para Hileli MOD APK [v1.2.7] 1 Roller Ball 5 Para Hileli MOD APK [v1.2.7] 2 Roller Ball 5 Para Hileli MOD APK [v1.2.7] 3 Roller Ball 5 Para Hileli MOD APK [v1.2.7] 4 Roller Ball 5 Para Hileli MOD APK [v1.2.7] 5 Roller Ball 5 Para Hileli MOD APK [v1.2.7] 6

Roller Ball 5 Para Hileli MOD APK [1.2.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Size harika eğlence anları sunan renkli grafikler ve animasyonlar içeren bir bulmaca oyunudur.


Roller Ball 5 1.2.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
Roller Ball 5, size harika eğlence anları sunan renkli grafikler ve animasyonlar içeren bir bulmaca oyunudur. Yol boyunca altınları ve yıldızları toplamalı ve yolunuza çıkan canavarlardan kaçınmalısınız. Güçlü patronlarla savaşın ve bir kafeste kapana kısılmış arkadaşınızı kurtarın. Görünümlerin ve diğer benzersiz özelliklerin kilidini açmak için büyük bonuslar toplayacaksınız.


Roller Ball 5 v1.2.7 MOD APK


İlk oynamaya başladığınızda bu oyunu basit görünebilir ancak bölümleri geçtikten sonra benzersiz özellikleri nedeniyle bu oyunun bağımlısı olacaksınız. Roller Ball 5'te sevimli bir yüz ifadesine sahip kırmızı bir topu kontrol edeceksiniz. Tehlikeli konumlarda ilerlemek için topu sola, sağa döndürmek veya yukarı zıplamak için eylemler gerçekleştireceksiniz. Topun tehlikeli engellerin önünde zıplamasını önlemek için aşağı oku kullanacak ve gerekli sayıda altın yıldız alacaksınız.


Roller Ball 5 Para Hilesi


Ayrıca yolunuzu kapatan canavarlara kendi yetenekleriniz ile saldırmalı ve onların kötü planını yok etmelisiniz. Bir sonraki seviyeye geçebilmek için sihirli kapıyı bulmak için topu hareket ettirmelisiniz. Oyunculara heyecan verici maceralar yaşatmak için giderek daha zor seviyelerde zorlanacaksınız. Yolunuzu engelleyen düşmanlar, zorlu arazide durmaksızın hareket eden iğrenç canavarlar veya keskin testerelerdir. Bununla birlikte, herhangi bir zamanda veya uçuruma düşmenizi bekleyen tehlikeli diken tuzakları vardır. Bu bir bulmaca oyunudur, bu yüzden o canavarlardan ve engellerden kaçınmanın bir yolunu bulmalısın. Geçebilmek için, sistemi durdurmak ve yolculuğunuza devam etmek ve görevi tamamlamak için çevredeki nesnelerden yararlanarak geçiş yapmalısınız.


Roller Ball 5 Altın Hilesi


Görev sadece sihirli kapıya gitmek değil, aynı zamanda topu yüksekten veya sağa sola zıplamak için kontrol ederek farklı pozisyonlarda altınları veya yıldızları toplamanız gerekiyor. Bir canavarı her öldürdüğünüzde, bir sürü altın da kazanabilirsiniz. Yukarıdaki göreve ek olarak canavarların kilitlediği demir kafesten takım arkadaşlarınızı da kurtarmanız gerekiyor. 


Roller Ball 5 Hile Apk


Zeki ve esnek becerileriniz ile yolunuza çıkan canavarları yendikten sonra, demir kafesi yok etmek için tehlikeli engellerle hain yollardan geçmeniz gerekiyor. Takım arkadaşlarınızı kurtardıktan sonra, ikiniz bir sonraki seviyeye geçmek için sihirli kapıya geçeceksiniz.


Roller Ball 5 Apk indir


Bölümleri geçtikten ve belirli bir seviyeye geldikten sonra, onları yenmek için ustalık becerilerine sahip olmanızı gerektiren devasa boyutlardaki patronlarla savaşmanız gerekecek. Bossların hepsi büyük miktarda sağlığa sahip ve yüksek saldırı direncine sahipler, bu yüzden onlarla savaşırken çok zorlanacaksınız. Veya patron sersemlediğinde fırsatı değerlendirebilir ve onları yok etmek için mümkün olduğunca çevik ve kesin saldırılar başlatabilir ve oradan daha fazla altın kazanabilirsiniz.


Roller Ball 5 Apk Son Sürüm


Roller Ball 5, klasik ve eğlenceli bir tarza sahip bir bulmaca oyunudur ve oyun aynı zamanda birçok canlı renk ile sevimli bir çizgi grafik stilini başarıyla oluşturmuştur. Oyundaki bölümleri tamamlamak için top hareket etme becerilerinizi sürekli geliştirmeniz gerekiyor.


Roller Ball 5 indir (MOD, Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun SIEGE Apocalypse APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar