Sky Force 2014 Mega Hileli MOD APK [v1.44]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sky Force 2014 Mega Hileli MOD APK [v1.44] 1 Sky Force 2014 Mega Hileli MOD APK [v1.44] 2 Sky Force 2014 Mega Hileli MOD APK [v1.44] 3 Sky Force 2014 Mega Hileli MOD APK [v1.44] 4 Sky Force 2014 Mega Hileli MOD APK [v1.44] 5 Sky Force 2014 Mega Hileli MOD APK [v1.44] 6

Sky Force 2014 Mega Hileli MOD APK [1.44] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Mobil blaster efsanesi, 10 yıllık yıldönümünü süper yıkıcı bir tarzda kutlamak için geri döndü.


Sky Force 2014 1.44 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu (Asla Ölmezsiniz)
  2. Hasar Hilesi (1 Hit Düşman)
  3. Mağaza Hilesi (Yıldız Çarpanı, Reklam Kaldırma, Uçak Üreticisi Satın Alındı.)
Sky Force 2014, yeni uyumluluk geliştirmeleri ile çok sevilen bir uçak atış oyunudur. Bu efsanevi oyun oyuncular için geri döndü, ancak oyuncuların bu klasik atari atış oyunundan en iyi şekilde yararlanabilmeleri için eğlenceli ve yıkıcı bir tarzda tasarlandı. Oyun, yeni eklenen özelliklerle akıllı telefonunuzdaki süslü yeni sosyal oyun öğeleriyle size güzel çekim deneyimleri getirecek.


Sky Force 2014 v1.44 MOD APK


Şimdi Sky Force 2014, oyuncuları şaşırtan daha cesur ve daha yoğun bir oyun deneyimiyle geri döndü; benzersizliği ile oyun pazarını gerçekten ele geçirdi. Oyun, çarpıcı 3D grafikler, daha sezgisel dokunmatik ekran kontrolleri ile karakterlere ve oyun sahnesine derinlik kattı ve oyunculara daha heyecan verici keşifler sağladı. Aynı zamanda, güçlü yükseltme sistemi de güncellendi, böylece saatlerce keşfedebilir ve kendiniz için daha büyük başarılar elde edebilirsiniz.


Sky Force 2014 Para Hilesi


Size harika kazanan ödüller kazandıran yeni seviyelerin haftalık turnuvalarında diğer Sky Force 2014 oyuncularının lejyonlarıyla savaşabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla can ve daha fazla yıldız kazanmak için öldürülen diğer pilotları da kurtarabilirsiniz. Yeni canlandırıcı oynanışa ve oyuncuların elde etmek için uğraşması gereken devasa bir başarı kütüphanesine sahip en heyecan verici atış oyunudur. Savaş alanında daha derine inebilmek ve düşmanlarınızı daha hızlı yenmenize yardımcı olmak için daha hayati hale gelmek için geminizi yükseltebilirsiniz.


Sky Force 2014 Yıldız Hilesi


Her oyun seviyesi, oyuncuların sıkılmaması için farklı savaş alanlarına sahip olacak ve oyuncuların tamamlayıp daha çekici ödüller alması için daha ilginç rol yapma görevlerini birleştirecek. Sky Force 2014'te aşırı yüksek güce sahip devasa patron savaşları, oyunculara harika deneyimler yaşattı. 


Sky Force 2014 Hasar Hilesi


Ayrıca düşmanı alt edebilmek için kalkan, top, füze, lazer, büyük bomba, mıknatıs gibi silahlarınızı da yükseltmeniz gerekiyor. Silahları yükseltmek, maksimum güçlerini artırmanıza ve düşmanlara önemli hasarlar vermenize yardımcı olacaktır. Kaliteli grafiklere sahip güzel tasarlanmış savaşlar, oyuncuları oyundaki rollerine daha fazla kaptırır.


Sky Force 2014 Hile apk


Sezgisel kontrol sistemi, oyuncuların daha hızlı hareket etmesine yardımcı olmak için dokunmatik kaydırma özelliğiyle birleştirilmiş esnek gezinme tuşlarıyla Sky Force 2014 için büyük başarı yaratan benzersiz bir faktördür. Bu kontrol yöntemi, oyunculara kazanabilmeleri için daha sorunsuz ve daha mükemmel bir deneyim sunacaktır. Görevin, uçan yıldızları toplamak için tüm düşmanları yok etmek için uçağını kullanmak; bu yıldızlar, savaş silahlarını ve uçaklarını yükseltmek için kullanabileceğiniz para birimi görevi görür.


Sky Force 2014 Apk indir


Oyunun imajı, oyuncuları daha fazla çeken büyük bir faktördür. Ayrıca savaşın etrafındaki ortam çok gerçekçi ve keskin olacak şekilde tasarlanmış ve uçağın detayları da küçük parçalara odaklanmış. Uçağın renkleri ve savaş alanı birbirine karışmaz, ancak uçağın renkleri güzel ada ortamında vurgulanarak oyuncular için harika bir oyun alanı yaratır. Sese gelince, müzik teatral ve canlı bir şekilde mermi ve bombaların benzersiz sesiyle birleşerek oyuncuları oyuna daha çok kaptırıyor ve oyuna kaptırıyor.


Sky Force 2014 İndir (MOD, Tanrı Modu /Hasar / Mağaza Kilidi Açık)


Bir önceki android oyun Idle Tanks 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar