Crack Shooter Para Hileli MOD APK [v1.8.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crack Shooter Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 1 Crack Shooter Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 2 Crack Shooter Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 3 Crack Shooter Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 4 Crack Shooter Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 5 Crack Shooter Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 6

Crack Shooter Para Hileli MOD APK [1.8.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Basit sanal joystick kontrolleri aracılığıyla akıcı ve tatmin edici bir atış deneyimi ile sizi tetikte tutacak.


Crack Shooter 1.8.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Crack Shooter hem çiftçi bir adam hem de bölgeyi savunan cesur bir kahraman olmak size birçok beklenmedik savaş verecek. Gelecekte burayı bir lord haline getirme kararıyla Batı'nın vahşi doğasında kaybolan bir adam olarak oynuyorsunuz. Kötü haydutlar olarak hırslarınızı parçalayın ve durdurun. Acil görev artık sizi savaşmak için kazma yerine silah taşımaya zorluyor.


Crack Shooter v1.8.4 MOD APK


Kısa bir süre önce piyasaya çıkmış olmasına rağmen, Crack Shooter size farklı deneyimler yaşatmak için her zaman birçok yeni güncellenmiş sürüm getiriyor. Aynı zamanda, ek zorluklar ve kaynaklar kaçınılmazdır. Açıkça, bugün en son güncellenen sürümle birlikte size yeni bir altın madeni sunuluyor. Burası, amaç ve gelecek için kâr amaçlı yararlanmanıza izin veren gizli bir hazine gibidir.


Crack Shooter Para Hilesi


Crack Shooter, en son sürümde yeni bir hazine sandığı ile sizi karşılıyor. Değerli bir şey olarak kabul edilir, çünkü en değerli ve son derece gizemli testler onun içindedir. Eşyalar inşaat işlerinde size büyük bir para kaynağı getirir ve manevi anlamı çok yüksektir. Bazen çok para onu satın alamaz, bu yüzden senin olduğunda birçok avcı bunu fark eder.


Crack Shooter Altın Hilesi


Başınıza gelen özel durumlara yol açan köklere geri dönmek. Spesifik olarak, “Askerler” olarak bilinen bir grup insana aitsiniz. Doğal göreviniz inek yapmak, onları kontrol etmek ve kaybolmamak için yönetmektir. Ama kader onları bereketli toprakların, bereketli ağaçların olduğu ve insan müdahalesinin olmadığı bir çorak araziye getirdi. Bir süre düşündükten sonra, sen ve arkadaşların yaşamak ve çalışmak için burayı seçmeye karar verdiniz.


Crack Shooter Level Hilesi


Crack Shooter'a girerken ineklerin yanı sıra ağaç dikme, sebze dikme, koyun, tavuk gibi daha birçok hayvan yetiştirme gibi aktivitelerle bir çiftlik sahibine dönüşiyorsunuz. Henüz ayak basılmamış çayırlarda, onlara leziz yemekler ve iyi uykular vermekte özgürsünüz. Ek olarak, daha zengin olmak için altın, elmas, değerli ahşap vb. gibi daha fazla yeni kaynak keşfetmek için dağa çıkacaksınız.


Crack Shooter Apk Hile


Islah grubuyla ilgili söylentiler giderek daha fazla yayılıyor ve diğer canlıların kaçınılmaz bakışlarına ve şehvetlerine yol açıyor. Diğer günlerde olduğu gibi sıradan bir günde, bu köyü inşa etmek için harcadığınız tüm mal ve emeği sizden çalmak için bölgenize topluca saldırırlar. Orada durmadılar; aynı zamanda insanlığı yok etmek, öldürmek ve bu topraklara hakim olmak ve kendi adlarına bir üs haline getirmek için komplo kurdular.


Crack Shooter Apk indir


İster savaşın yanında olun, ister hepsini iki elinizle verin, kesinlikle değil, Crack Shooter size ağır silahlar, savaşmanız için pompalı tüfekler verir, onlara en inatçı şekilde karşılık verir. Ekrandaki erişilebilir komutlarla hareket edebilir ve bombalar patladığında patlıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Garip yaratığın sizin için ayırdığı engelleri ve mermileri en iyi şekilde atlatabilmek için çok dikkatli, sakin olun. Bununla birlikte, yüzlerce farklı beceriyi daha hızlı bir şekilde yükseltebilmekle birleştirmek.


Crack Shooter İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ancient Battle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar