Idle Barber Shop Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.0.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Barber Shop Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.0.7] 1 Idle Barber Shop Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.0.7] 2 Idle Barber Shop Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.0.7] 3 Idle Barber Shop Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.0.7] 4

Idle Barber Shop Tycoon Para Hileli MOD APK [1.0.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Berber dükkanı işletmek sandığınız kadar kolay değil.


Idle Barber Shop Tycoon 1.0.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Harcadıkça artar)
Çocukluğunuzdan beri, başkaları için saç şekillendirmeye çok düşkünsünüz ve hayaliniz, bir kuaför sahibi olma hayalinizi gerçekleştirmek için hızla büyümektir. Ancak, şimdi Idle Barber Shop Tycoon - İşletme Yönetimi Oyunu var . Sahibi olma ve personelinizi yönetme duygularını fark etmenize ve sevindirmenize yardımcı olacak ve aynı zamanda tüm sevgili misafirlerinize servis edilecek. İşiniz başarılı olursa, er ya da geç, kesinlikle zengin olacaksınız. Bu oyunu indirin ve bizimle tutkunun tadını çıkarın!


Idle Barber Shop Tycoon v1.0.7 MOD APK


Büyükbabanızın geride bıraktığı eski eşyalardan, küçük bir kuaför olabilmeniz için onları iyileştirmeye ve yeniden şekillendirmeye çalışmalısınız. Ardından, çabanız ve çabanız artı yaratıcılığınız sayesinde, müşterileri memnun etmek için her türlü stilde birçok saç modeli yapacaksınız ve oradan başkalarının da bilmesini sağlayacaksınız. İtibarınız yavaş yavaş tüm şehre yayılacak ve birçok insan dükkanınıza gelecek. Çok sayıda müşteri çektikten sonra kazandığınız para da oldukça iyi. Mağazanızı harika bir kasaba mağazasına dönüştürmek için genişletmeye ve daha fazla ürün satın almaya devam edeceksiniz.


Idle Barber Shop Tycoon 1.0.7 Para Hile Apk


Kuaför sırasında, müşteri, mümkün olan en iyi şekilde yapmanızı isteyen gereksinimlerine sahip olacaktır. Bu nedenle, onlara tüm kalbiyle ve özenle hizmet etmelisiniz. Göreviniz, en iyi saç stilini tavsiye etmek ve işiniz bittikten sonra sizi tatmin edebildikleri sürece nasıl yapılacağı konusunda onlara en samimi tavsiyeyi vermektir. Müşteri tanrıdır, öyleyse iyi bir sahibi hak etme ve tüm çalışanları yönetme misyonumuzu yerine getirmemize izin verin.


Idle Barber Shop Tycoon Hile Apk


Idle Berber Shop Tycoon oyununda kuaför olmanın yanı sıra daha çok arkadaş edinebileceğiniz ve daha çok misafiri tanımanız için mini oyunlar da bulunuyor. Boş zamanlarda, birçok misafirin kendi hikayesi olacak ve çok mutlu bir şekilde sohbet edebilirsiniz; bu aynı zamanda iş baskısını hafifletmenin bir yoludur. Şanslıysanız, bu kadar büyük bir hedefle iş yapmak istediğiniz süreçte biri size yardımcı olacaktır. Hikayelerden birçok yeni karakter tanıyacaksınız. Kariyerinizde size çok yardımcı olanlardan biri. Küçük, pek de ünlü olmayan bir salondan yardım ettikleri şeyle şimdi şehirdeki en iyi kuaför salonları listesindeydi. Hadi konuşalım ve arkadaş edinmek için daha sosyal olalım, özellikle harika iletişim hayatınızın diğer yarısını nerede bulacağınızı bilmektir.


Idle Barber Shop Tycoon Elmas Hilesi


Kuaför sırasında, müşteri, mümkün olan en iyi şekilde yapmanızı isteyen gereksinimlerine sahip olacaktır. Bu nedenle, onlara tüm kalbiyle ve özenle hizmet etmelisiniz. Göreviniz, en iyi saç stilini tavsiye etmek ve işiniz bittikten sonra sizi tatmin edebildikleri sürece nasıl yapılacağı konusunda onlara en samimi tavsiyeyi vermektir. Müşteri tanrıdır, öyleyse iyi bir sahibi hak etme ve tüm çalışanları yönetme misyonumuzu yerine getirmemize izin verin.


Idle Barber Shop Tycoon Yıldız Hilesi


Bu oyunda kuaför olmanın yanı sıra daha çok arkadaş edinebileceğiniz ve daha çok misafiri tanımanız için mini oyunlar da bulunuyor. Boş zamanlarda, birçok misafirin kendi hikayesi olacak ve çok mutlu bir şekilde sohbet edebilirsiniz; bu aynı zamanda iş baskısını hafifletmenin bir yoludur. Şanslıysanız, bu kadar büyük bir hedefle iş yapmak istediğiniz süreçte biri size yardımcı olacaktır. Hikayelerden birçok yeni karakter tanıyacaksınız. Kariyerinizde size çok yardımcı olanlardan biri. Küçük, pek de ünlü olmayan bir salondan yardım ettikleri şeyle şimdi şehirdeki en iyi kuaför salonları listesindeydi. Hadi konuşalım ve arkadaş edinmek için daha sosyal olalım, özellikle harika iletişim hayatınızın diğer yarısını nerede bulacağınızı bilmektir.


Idle Barber Shop Tycoon Level Hilesi


Her misafirin yüzüne uygun birçok yeni stil yaratabilen iyi bir sahip ve profesyonel bir usta olun. Aktif kalın ve personelinizin ve misafirlerinize en iyi hizmeti vermek için kullanabileceğiniz tüm yeni tekniklerin ve araçların kilidini açın. Tüm misafirleri memnun ettiğiniz küçük şeylerden, bu büyük bir başarıdır. İnsanlar itibarınızı yayacak, ancak kuaför salonlarınızın birkaçı bunu yapmak için sırada bekleyen insanlarla dolu değil. En seçici konuğu mutlu etmek ve aynı zamanda tadını çıkarmak için bunu olabildiğince dikkatli ve etkili bir şekilde yapın.


Android berber oyunu indir


Ayrıca, sahibi sizsiniz, bu yüzden her zaman yaratıcı olmalısınız ve birçok yeni ve güzel saç modeli yaratmalısınız. Saçınızın rengini ve dokusunu sürekli geliştiriyor ve iyileştiriyorsunuz, bu da salonunuz için birçok faydayı karartacaktır.


Android için Berber dükkanı kuaför indir


Sadece işi yapamaz ve herkese hizmet edemezsiniz, bu yüzden işte size daha fazla destek olacak ve yardımcı olacak bir personel ekibi tutmalısınız. Konukları memnun etmek için çeşitli saç stilleri oluşturmak için sizin tarafınızdan öğretilecek ve eğitilecektir. İş ve kişisel yaşamda bir dayanışma ve bağlılık ekibi oluşturmak için başarılı olan üyelere güvenin ve seçin. Çalışanlarınıza iyi davranmalı ve nazik, nazik ve bilgili bir işveren olmalısınız. Bu aynı zamanda güneşli bir tekniktir ve herkes bunu yapamaz. Çünkü insanların gözünde iyi bir insan olduğunuzda, sizden nefret etmeyecekler ve mağazanızı mahvetmeyecekler. Hayalinizi bu oyundan bir başarı haline getirin; belki daha sonra, büyüyünce de yerine getirebilirsin.


Idle Barber Shop Tycoon'u İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun War of Rafts Çılgın Deniz Muharebesi APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar