The Pirate Plague of the Dead Para Hileli MOD APK [v2.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Pirate Plague of the Dead Para Hileli MOD APK [v2.9] 1 The Pirate Plague of the Dead Para Hileli MOD APK [v2.9] 2 The Pirate Plague of the Dead Para Hileli MOD APK [v2.9] 3 The Pirate Plague of the Dead Para Hileli MOD APK [v2.9] 4 The Pirate Plague of the Dead Para Hileli MOD APK [v2.9] 5 The Pirate Plague of the Dead Para Hileli MOD APK [v2.9] 6

The Pirate Plague of the Dead Para Hileli MOD APK [2.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi geminizin dümenini alın ve Karayipleri fethedin!


The Pirate Plague of the Dead 2.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi
Korsanlar çok popüler bir konudur ve tarih boyunca korsanlar hakkında bilgi edinmeye çalışırlar. Pek çok araştırmacı gerçeği açıklığa kavuşturmak için bu sorunu ve etrafındaki hikayeleri araştırdı. Sadece araştırmacıların keşfetmesi gereken bir konu değil, aynı zamanda birçok roman, film ve diğer pek çok şey için de ilham kaynağı. Yüzyıllar boyunca, korsanların tarihi hakkında insanların okuyup öğrenebilmesi için birçok hikaye dolaşıma sokuldu. Ancak bu efsaneler hakkındaki gerçek hala bilinmemektedir ve tüm insanlık için büyük bir gizem olmaya devam etmektedir. Peki korsanların sırlarını keşfetmek ister misin? Gerçekte, bunu yapmak için birçok koşul varsa. Ancak oyunun dünyasında her şey çok daha basit ve insanların korsanların altın çağını keşfetmeleri için oyun The Pirate Plague of the Dead. Bu oyun, oyuncuların sadece keşfetmeleri için değil, aynı zamanda deneyimlemek için bir korsan olmaları için bir oyundur. Oyun, oyunculara korsanların altın çağının en doğru görüntüsünü veriyor. 


The Pirate Plague of the Dead v2.9 MOD APK


The Pirate Plague of the Dead, tarihsel gerçeklerin bir birleşimidir, ancak oyuncuların deneyimlemesi için birçok efsanevi unsurla birleştirilmiştir. Oyuncu oyuna geldiğinde, oyunu deneyimlemek için tarihte gerçek bir karakter olan John Rackham'ı oynayabilecek. 18. yüzyılın başlarında Bahamalar ve Küba'da işini yürütmek için faaliyet gösteren bir İngiliz korsan kaptandı. Oyuncular sihrin gücünü bulmaya ve Uçan Çeteyi yeniden canlandırmaya çalışmalıdır. Bunun amacı Jolly Roger'ın ordusuna karşı savaşmaktı. Sadece bu değil, bu yolculukta oyuncu, Inquisitor'ın dehşeti olan başka bir karakterle de karşı karşıyadır. Çoğu olay gerçektir ancak heyecan verici deneyimler sunmak için efsanevi unsurlarla birleştirilir. Oyuncular, bir korsanın hayatının inanılmaz bir yolculuğunu keşfedebilirler.


The Pirate Plague of the Dead premium apk


Bir kez korsan, teknenin yelken açıp oyunun yolculuğuna başlayabilmesi için en önemli şeydir. Oyunda, oyuncuların toplayıp savaşlarında kullanabilecekleri birçok farklı gemi bulunuyor. İlk başta, insanlar sadece yelken açabilecek kadar gerekli savaş gemilerinden birini açabiliyordu. Ancak oyuncu çeviriyi tamamladığında, dünyadaki birçok gerçek kaptanın birçok yeni gemisinin kilidini açabilirsiniz. Bu gemiler, oyuncuların kilidini açabilecekleri sayısız ünlü isme sahip Altın Korsanlık Çağı'ndan kalma gemilerdir.


The Pirate Plague of the Dead 2.9 Para Hile Apk


Bir korsan için en önemli şey, istediğinizi yapma özgürlüğüdür. Soymaya ve zenginleşmeye başlamayan çok sayıda korsan var, ancak açıklanamayan şeyleri özgürce yapmak için yelken açıyorlar. Oyuncuların deneyimlemesi için bu oyunda özgürlük unsuru bir kez daha vurgulandı. Oyuna geldiklerinde, oyuncular gizemlerle dolu Karayip ülkesinin yeni şeylerini özgürce keşfedebilirler. Oyuncular, keşfedilmek için bilinmeyen bölgelere çok gidebilir, deniz efsanelerini çözmek için deniz efsanelerini öğrenebilirler. Ancak bu yolculukta oyuncular, hedeflerine ulaşmak için birçok zorlukla yüzleşmek zorunda kalacak. Oyuncular, diğer korsan çetelerinden veya İngiltere veya İspanya kraliyet donanmasından birçok düşmanla, hatta canavarlarla yüzleşmek zorunda kalacaklar. Yani bu yolculuk, gitmeniz gereken yere gidebilmek için birçok şiddetli savaştan geçmek zorunda kalacak.


The Pirate Plague of the Dead hile apk


Oyuncu yeni açıldığında varsayılan gemi, oyuncuların savaşması için yeterince güçlü değildir. Bu yüzden daha güçlü olmak için onu çok yükseltmeniz gerekecek. İyi bir gemi oyunculara çok yardımcı olacaktır; Savaşabilir veya tehlikeli sulardan geçebilirsiniz. Ama geminizi yükseltmek için nasıl para kazanılır? Oyuncuların bunu yapmasının birçok yolu vardır; oyuncular diğer korsanların gemilerini yağmalayabilir veya yok edebilir ve ganimetleri alabilir. Oyuncu savaşmak istemiyorsa, daha fazla para kazanmak için güçler arasında iş gezileri yapabilirsiniz. Oyuncuların yükseltebileceği birçok farklı şey var. Oyuncular hızı artırabilir veya ordularının daha güçlü olması için yeni üyeler alabilir.


The Pirate Plague of the Dead indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Crash of Cars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar