Sonic Dash 2 Para Hileli MOD APK [v3.7.0]

Puan: 3.50 (Oylar: 4)
Sonic Dash 2 Para Hileli MOD APK [v3.7.0] 1 Sonic Dash 2 Para Hileli MOD APK [v3.7.0] 2 Sonic Dash 2 Para Hileli MOD APK [v3.7.0] 3 Sonic Dash 2 Para Hileli MOD APK [v3.7.0] 4 Sonic Dash 2 Para Hileli MOD APK [v3.7.0] 5 Sonic Dash 2 Para Hileli MOD APK [v3.7.0] 6

Sonic Dash 2 Para Hileli MOD APK [3.7.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Koşu oyunları arasında ilklerden birisi olan herkesin yakından tanıdığı oyun.


Sonic Dash 2 3.7.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para hilesi

Sonic Dash 2 Sonic Boom , ünlü Sonic oyun serisinden esinlenen sonsuz bir koşucu oyunudur. Bu ilhamdan günümüzün piyasa talebiyle birleştiğinde SEGA, franchise'daki diğer oyunlara kıyasla tamamen yeni ve farklı bir oynanışa sahip bir oyun yarattı. Bu oyuna gelen oyuncular, Sonic'in ünlü dost karakterlerinin yanı sıra Dr. Eggman ve yardakçıları ile tanışacak.


Sonic Dash 2 v3.7.0 MOD APK


Sonic Dash 2, diğer sonsuz koşucu oyunlarına benzer bir oynanışa sahiptir. Oyuncular istedikleri herhangi bir karakteri seçecek ve en yüksek başarıyı elde etmek için bir yarış başlatacaklar. Oyunun oynanışı da çok çeşitli ve çekici çünkü oyuncuların deneyimlemesi gereken birçok şey var. Karakterler, parçalar, beceriler ve eşyalar gibi şeyler. SEGA, diğer sonsuz koşucu oyunlarından ilham aldı ve bu oyunda birleşti. Oyuncular kesinlikle en basit oyun ile tamamen yeni bir sonsuz koşucu oyununa şahit olacaklar.


Sonic Dash 2 3.7.0 Para Hile Apk


Oyuncular, oyunun üç başlangıç ​​karakterinden birini, yani Sonic, Twin Tails ve Knuckle'ı seçebilirler. Her karakterin belirli bir özelliği vardır, ancak hızları değişmez. Temel fark, oyuncuların onları kullanırken kullanabilecekleri beceridir. Tüm karakterlerin benzersiz bir yeteneği vardır ve engelleri yok etmek ve Dr. Eggman'ın minyonlarını yok etmek için sürekli olarak aktif hale getirilebilir. Her karakterin özel becerileri aşağıda gösterildiği gibidir.


Sonic Dash 2 3.7.0 Elmas Hile Apk


Sonic: Rulo, aşağı kaydırarak gerçekleştirilen özel becerisidir. İdam sırasında tüm engellere karşı bağışık olacaktır. Oyuncu makul bir zamanda "Döndürme" kullanırsa, Sonic kısa bir süre için biraz hız kazanacaktır.

Knuckle: Slam onun becerisidir, beceriyi uygulamak için oyuncunun hemen yukarı zıplaması ve aşağı kaydırması gerekir. Küçük bir yarıçap içinde bir deprem yaratabilir ve menzil içindeki tüm engelleri yok edebilir. Ancak bu yeteneğin oyuncular için herhangi bir bonusu yoktur.

İkiz Kuyruklar: Uçuş, kısa sürede uçmasına ve yerdeki tüm engellerden kaçınmasına yardımcı olur.


Sonic 2 apk hile


Her karakterin farklı bir farkı vardır ve oyuncular yol boyunca en iyi performansı elde etmek için bunları uygun şekilde kullanmalıdır. Gelecekte bu oyun, oyuncuların eğlenmesi için yeni karakterleri de güncelleyecektir. Oyuncunun yolu üç şeride bölünecek ve oyuncu, Yüzük toplamak için şeritler arasında serbestçe hareket edebilecek. Aynı zamanda, her şerit sürekli olarak oyuncular için zorlaştıran engeller, hatta delikler görünecektir. Bununla birlikte, bu oyunun oynanışı oyuncunun karakteri esnek bir şekilde kontrol etmesine izin verdiği için kolayca önlenebilir.


Sonic Dash 2 sonic boom mod apk


Koşuda ayrıca oyuncular için rastgele Booster görünecektir. Etkileri tamamen rastgele ve ortak noktaları oyunculara büyük bir puan vermek ve kısa sürede hızlanmaktır. Oyuncu ayrıca, güçlendiricinin süreyi uzatma veya performansı iyileştirme yeteneğini de yükseltebilir. Parkur, oynanışını daha çekici hale getirmek için araziyi sürekli değiştirecek. Yolu değiştirmek için, oyuncu parkurda görünen tüneli çalıştırabilir ve geçebilir. Bu oyun aynı zamanda oyuncuların keşfetmesini bekleyen birçok ilginç özelliğe sahiptir. Sonsuz bir koşucuysanız, "Sonic Dash 2" sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.


Sonic Dash 2 Sonic Boom indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Penguin Isle APK sayfasını ziyaret edebiirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Sonic 2"

Aras

2 yıl önce

Çok güzel

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar