Real Boxing 2 Rocky v1.34.0 Para Hileli MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Real Boxing 2 Rocky v1.34.0 Para Hileli MOD APK 1 Real Boxing 2 Rocky v1.34.0 Para Hileli MOD APK 2 Real Boxing 2 Rocky v1.34.0 Para Hileli MOD APK 3 Real Boxing 2 Rocky v1.34.0 Para Hileli MOD APK 4 Real Boxing 2 Rocky v1.34.0 Para Hileli MOD APK 5 Real Boxing 2 Rocky v1.34.0 Para Hileli MOD APK 6

Real Boxing 2 Rocky 1.34.0 Para Hileli MOD APK - en son sürüm - Android için ücretsiz indirin! boksta en gerçek anlardan bazılarını edinin. Ringe çıkın ve zafere ulaşın.


Real Boxing 2 ROCKY v1.34.0 AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar
Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra zip dosyasından çıkardığınız OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın ve oyuna girin.

Sol, sağ, yumruk, çapraz, çengel, aparkat! Android için Real Boxing 2 ile rakiplerinizi kolay bir KO ile birleştirin. Önümüzdeki hafta rakiplerinizi alt etmekten daha tatmin edici bir şey olamaz.

Ekranda parmağınızı her kaydırdığınızda, yıkıcı darbeler ortaya çıkarırken her etki hissedilebilir. Mobilde başka hiçbir şey Real Boxing 2 oyununda gösterilen gerçekçiliğe yaklaşamıyor bile.


Real Boxing 2 ROCKY 1.34.0 Para Hile APK


Grafikler, sesler ve oyun, Android'inizde en gerçekçi boks yolculuğunu sağlamak için bir araya getirilmiştir. En önemlisi, nereye giderseniz gidin oynayabilirsiniz. Bir sonraki boks maçınızı okula, işe, parka, hatta topal bir aile yemeğine bile götürün… Ne olursa olsun, ringdeki becerilerinizin parlamasını sağlamak için her an başka bir şans.

Bu yeterli bir zevk, oyundan ne beklenebileceğini daha iyi bilmelisiniz. İşte Android cihazlar için Real Boxing 2 mobil oyununun bir analizi. Botlarınızı sıkın, şampiyonluk kemerinizi bağlayın ve hazırlanın.

Kolay Kontrollerle Her Zorluğu Ortadan Kaldırın


Bu gerçekçi geleneksel boks oyununun en büyük yönlerinden biri, öğrenmesi süper kolay kontrollerdir. Parmağınızı vurmak istediğiniz yöne kaydırmak kadar basit. Her harekette farklı bir teknik kullanabilirsiniz.


Real Boxing 2 ROCKY 1.34.0 Elmas Hile APK 


Bu tür bir kontrol ve akıcılık ile oyun daha da anlaşılır. Her vuruşun, kullanıcıya çok sevindirici gelen belirli bir ağırlığı vardır. Önümüzdeki hafta rakiplerinizi alt etmek için kendi gücünüzden yararlanılıyor gibi.

Yakında, seninle ringde yüzleşmemiş olmayı dileyecekler.

Ama bekleyin, hepsi oyunu kontrol ederken daldırma açısından değil. Çatışmada daha fazla kontrol ve menzil için, savunma hareketleri hızlı bir düğmeye dokunuştur. Ekranınızda görüntülenen düğmeleri kullanarak bloklayabilir ve örebilirsiniz. Bu, hücumdan savunmaya geçişi sorunsuz ve hızlı hale getirir.


Real Boxing 2 Rocky v1.34.0 MOD APK


Gerçek Boks 2 Mod APK'sını indirin - Sınırsız para, Reklam yok
Oyunun sıkıcı eski versiyonunda durmanız için hiçbir sebep yok. Real Boxing 2 Mod APK'sinin son sürümü ile neden bir adım daha ileri gitmiyorsunuz?

MOD APK sürümü ile şu özelliklere sahip olursunuz:

Sınırsız para
Reklamsız
Son olarak, boks heyecanını tam olarak fark etmek için mükemmel bir oyun var. Gerçekçi oynanış ve güncellenmiş özellikler ile Real Boxing 2 Mod APK'sini almamak için hiçbir nedeniniz yok.

Bu sürümü şimdi mobil cihazınıza indirin!

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar