Outlander Fantasy Survival Hileli MOD APK [v6.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Outlander Fantasy Survival Hileli MOD APK [v6.5] 1 Outlander Fantasy Survival Hileli MOD APK [v6.5] 2 Outlander Fantasy Survival Hileli MOD APK [v6.5] 3 Outlander Fantasy Survival Hileli MOD APK [v6.5] 4

Outlander Fantasy Survival Hileli MOD APK [6.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Orta Çağ oyunları ve rol yapma oyunu severler için harika bir oyun daha.


Outlander Fantasy Survival 6.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri.

  1. Aptal botlar (Dumb Enemy)
Kendi tarzınıza sahip bir karakter yaratın ve çarpıcı 3D grafiklerle Orta Çağ dünyasına girin. Outlander Fantasy Survival, XTEN LIMITED tarafından yayınlanan yeni bir hayatta kalma türü oyunudur. Güçlendirilmiş bir sığınak, çözülen sırlar ve düşmanları yenmek yapılacaklar listenizin başında olacak.


Outlander Fantasy Survival v6.5 MOD APK


Outlander Fantasy Survival, oyunculara gerçek dünyadan kaçacağınız ve yıkımın eşiğinde olan bir dünyada hayatta kalmak için büyük bir öncüye dönüşeceğiniz olağanüstü içerikler sunuyor. Hayatınızı korumak için güvenli barınaklar inşa etmeniz ve sırlarınızı diğer oyunculardan korumanız gerekecek. Oyun ayrıca birçok ork, goblin ve zorlu canavar sağlayarak oyuncunun deneyimini artırır. Sadece bu değil, oyuncular hazine avcılığı, düşmanlarla başa çıkmak için çeşitli modern silahlar üretme ve başta endüstriyel ve tarımsal kalkınma - hayatta kalmak için işgal gibi diğer ilginç etkinlikleri de keşfedebilirler.


Outlander Fantasy Survival Silah Hilesi


Fantasy Survival'da oyuncular belirli bir yeri bulmak ve doğru yönde hareket etmek için haritayı kullanabilirler. Konum çeşitliliği ile rezidans mahzeni inşa etmek için doğru yeri rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunu yapmak için oyuncu, ahşap, taş, yiyecek vb. malzemeleri toplamak için çevredeki çevre ile çok fazla etkileşim harcamalıdır. Yol boyunca oyuncular düşmanlarla yüzleşmekten kaçınamazlar. Kötü güçler, düşük seviyeli canavarları öldürmek için yumruğunu kullan, ancak daha yüksek seviyeli canavarlar için silah kullanman gerekiyor. Kazandıktan sonra, birçok faydalı eşya alacaksınız ve hızlı bir şekilde en üst seviyeye ilerlemek için tam olarak yararlanacaksınız.


Outlander Fantasy Survival Para Hilesi


Oyun ayrıca her özel durumda birçok diyalog aracılığıyla karakterler arasındaki etkileşimi artırır. Ekran arayüzünde önerilen cevaba tıklayın. Bu özellik sayesinde oyuncular oyundaki karakterlerden rehberlik alabilirler. Ayrıca, esnek dil ayarı değiştirme (EN-RU) ile karakterin ne söylediğini ve konuşmanın nasıl gittiğini anlamama konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.


Outlander Fantasy Survival Hile apk


Fantasy Survival'da övgüyü hak eden şey grafik tasarım. Oyun sadece çeşitli mekanlara sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda en gerçekçi ve ayrıntılı şekilde tasvir ediliyor. Başlangıçta, karakter sadece beyaz bir gömlek ve mavi pantolondan oluşan resmi kıyafetin sahibidir; Ancak daha sonra karakter birçok yeni kostümle donatıldı; birçok göz alıcı renkle son derece iyi tasarlanmışlardır. Bu, oyuncuların hayatta kalma oyununda doğru yolu deneyimlemelerine yardımcı olmada önemli bir faktördür.Outlander Fantasy Survival Son Sürüm apk


Fantasy Survival eğlenceli bir rol yapma oyunudur. Orta Çağ'dan alınan bağlam, oyunculara ilkel döneme geri dönme, tanıdık doğal alana dalmış olma hissi verir. Oynanış nispeten kolaydır, ancak görünüşte sonsuz olan yolculuk, keşfetmenizi bekleyen heyecan verici sırlarla doludur.


Outlander Fantasy Survival indirin (MOD, Dumb Enemy)


Bir önceki android oyun Balon Patlatma Bubble Shooter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar