Crafty Town Para Hileli MOD APK [v0.8.473]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crafty Town Para Hileli MOD APK [v0.8.473] 1 Crafty Town Para Hileli MOD APK [v0.8.473] 2 Crafty Town Para Hileli MOD APK [v0.8.473] 3 Crafty Town Para Hileli MOD APK [v0.8.473] 4 Crafty Town Para Hileli MOD APK [v0.8.473] 5 Crafty Town Para Hileli MOD APK [v0.8.473] 6

Crafty Town Para Hileli MOD APK [0.8.473] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni şehir binası kurma ve strateji oyununa girmeye hazır mısınız?


Crafty Town 0.8.473 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Uygulama içi Ücretsiz Satın Alımlar
Crafty Town, oyuncuların orta çağ tarzında bir rüya krallığı inşa etmelerini sağlayan bir oyundur. Dahası, oyuncuların krallıklarını tehlikelerden korumak için birçok farklı taktik geliştirmeleri gerekiyor. Bu oyun, oyuncuları büyüleyen çekici özelliklerin yanı sıra benzersiz ve yeni bir oynanışa sahiptir. Şehrinizi inşa etme, geliştirme ve koruma hayranıysanız, bu oyuna bayılacaksınız.


Crafty Town v0.8.473 MOD APK


Crafty Town'ın oynanışı, inşaat unsurları ve stratejinin mükemmel bir kombinasyonudur. Oyuncular sadece tarzlarına göre bir krallık inşa etmemeli, aynı zamanda binaları da ideal bir şekilde düzenlemelidir. Oyuncular küçük şeylerle başlayacak, zamanla her şey meyveler gibi olgunlaşacak ve oyuncunun asıl görevi onları izlemek ve yabancıların saldırılarına dikkat etmektir. Tabii ki, bu oyunun strateji unsurları da var, bu nedenle oyuncular, geliştirme sürecinde krallıklarının korunmasına öncelik vermelidir. Bu oyunun oyuncular için herhangi bir sınırı yoktur; Onları engelleyen tek şey yaratıcılık ve taktik düşüncedir. Hayalinizdeki krallığı kurabilir ve onu tüm kalbinizle savunabilir misiniz Majesteleri?


Crafty Town 0.8.473 Para Hile Apk


Oyun, oyuncuların başlaması için çok sayıda farklı yapıya sahiptir ve bu binalar birçok farklı sıralamaya bölünecektir. Oyuncular en düşük sıralamayla başlayacak. Zamanla oyuncu onları daha sağlam ve daha modern hale getirmek için geliştirecektir. Binaların tarzı, oyunculara antik ve görkemli atmosferi hissettirecek olan ortaçağ dönemine benzer olacak. Sonuçta oyun basittir, çünkü her zaman daha fazla bina inşa edersiniz ve krallığınızı geliştirirken para kazanırsınız.


Şehir kurma Oyunları APK


Oyuncunun geliri, inşa ettikleri evlerin sayısına bağlı olacaktır, ev sayısı arttıkça ve sıralamaları ne kadar yüksekse, oyuncuların geliri de o kadar yüksek olacaktır. Bir süre sonra oyuncular tüm fonksiyonel binalardan para kazanmaya hazır hale gelebilir. Ancak şehrin inşası dikkatli ve stratejik bir şekilde yapılmalıdır. Evet, oyuncular stratejik binalarla karışık işlevsel binalar inşa etmek zorunda kalacaklar. 


Crafty Town Elmas Hilesi


Oyuncular, krallığı korumak için istikrarlı bir gelir kaynağı ve sağlam bir savunma hattı inşa etmeli ve düzenlemelidir. Gelecekte, oyuncular yeni binaların kilidini açacak ve oyuncuların krallıklarını ve hatta bir imparatorluğu korumak için sürekli taktik düşüncelerini eğitmeleri gereken krallıklarını genişletmeye başlaması gerekiyor.


Crafty Town Hile Apk


Bu oyunun oynanışı oyuncuları büyüleyecek çünkü oyuncunun sürekli olarak bütçeyi nasıl yeterince harcayacağını düşünmesi gerekiyor. Oyuncular, krallığın istikrarlı bir şekilde çalışmasını sağlamak için orduya, ekonomiye, yiyeceğe ve insan kaynaklarına yatırım yapmak gibi çok şey harcamak zorundadır. Krallık geliştirme sürecinin sorunsuz ilerlemesi için her şeyin dikkatlice dengelenmesi gerekiyor. Bu oyunda ilginç olan şey, her şeyi yükseltme yeteneğidir. Evet, oyuncular kaleleri, mimariyi, ekonomiyi, askeri ve daha fazlasını yükseltebilir. Yükseltme, oyuncunun krallığının daha müreffeh ve daha güçlü olmasına yardımcı olacaktır. Bir imparatorun hayatını yaşamak isteyen veya bir rüya krallığı kurmak isteyen biriyseniz, bu sizin için ideal bir oyun olacaktır.


Crafty Town'ı İndirin (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Driving Zone 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar