Space Marshals 3 MOD Menü Hileli APK [v1.3.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Space Marshals 3 MOD Menü Hileli APK [v1.3.6] 1 Space Marshals 3 MOD Menü Hileli APK [v1.3.6] 2 Space Marshals 3 MOD Menü Hileli APK [v1.3.6] 3 Space Marshals 3 MOD Menü Hileli APK [v1.3.6] 4 Space Marshals 3 MOD Menü Hileli APK [v1.3.6] 5 Space Marshals 3 MOD Menü Hileli APK [v1.3.6] 6

Space Marshals 3 Cephane Hileli APK [1.3.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun bu bölümünde, uzay mareşallerinin korkusuz takımına katılmanız ve uzaydaki en tehlikeli maceralarında onlara yardım etmeniz gerekecek


Space Marshals 3 1.3.13 APK AÇIKLAMASI


ÖNEMLİ:

Oyunu ilk kez kurmadan önce: Play Store'a gidin, Space Marshals 3 oyununu orada bulun ve indirin. İndirme yüzdesi görünür görünmez, indirmeyi iptal edin ve oyunu siteden yükleyin. Bunu Google hesabınız için bir kez yapmanız gerekiyor.


MOD Özellikleri:

  1. Ücretli ilk bölüm satın alındı
  2. Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:
  3. Sonsuz cephane
  4. Tüm görevler açık
  5. Tüm öğeler açık.

Oyunun bu bölümünde, uzay mareşallerinin korkusuz şirketine katılmanız ve uzaydaki en tehlikeli maceralarında onlara yardım etmeniz gerekecek - uzay haydutlarını ve haydutları avlamak için. Bu sefer oyun, her biri hikayenin detaylarıyla dolu bölümlere ayrılacak, sizi şaşırtacak ve sonuna kadar cesaretinizi kıracak. Her bölüm, kendinizi olayların ortasında bulacağınız ve çeşitli kötü adamlarla uğraşacağınız gerçek bir aksiyon oyunudur.


Space Marshals 3 v1.3.13 MOD APK


Space Marshals 3'te bir kez daha bir çarpışma girdabına dalacaksınız, çok hızlı davranmanız, zamanında saklanmak için anında tepki vermeniz, düşman mermilerinden kaçmanız ve kötüleri vurmak için isabetli ateş etmeniz gerekiyor. Rakiplerin dikkatini dağıtmak için duman veya flaş patlamaları, tuzaklar ve diğer öğeleri de kullanabilirsiniz. Oyun, tüm çevresel faktörleri değerlendirebileceğiniz ve zafer için en özlü planı oluşturabileceğiniz ve sunulan birçok silah arasından duruma uygun bir silah seçebileceğiniz geniş bir taktik geliştirme kapsamı ile sizi memnun edecek.


Space Marshals 3 1.3.13 Cephane Hile Apk


Uzay batı tarzında bir taktik aksiyon oyununun üçüncü bölümüdür. Oyuncu, suçluları aramak için farklı gezegenlere seyahat eden barış görevlisini bir kez daha kontrol edecek. Önceki bölümlerde olduğu gibi, kullanıcı yine galaktik soyguncularla savaşlar bekleyecek, burada sadece doğru ateş etmekle kalmayıp aynı zamanda belirli taktikleri uygulamanız gerekiyor. Direnişin üstesinden gelmek için kahraman, rakibin direnişini kırmaya kesinlikle yardımcı olacak duman bombaları, kanat, savunma ateşi, barınaklar ve diğer taktik unsurları kullanabilecek.


Space Marshals 3 1.3.13 Mermi Hile Apk


İlk iki Space Marshals oyununun hayranıysanız, muhtemelen bu üçüncü oyunu zaten indirmişsinizdir ve bazı uzay kötülerini mutlu bir şekilde patlatıyorsunuzdur. Ya da bilirsiniz, arkalarından gizlice yaklaşıp onları gizli bir şekilde dışarı çıkarırsınız. Daha önce Space Marshals oyunu oynamadıysanız , bu giriş muhtemelen başlamak için en iyi yerdir. Bunun nedeni, Pixelbite'ın Space Marshals 3 için ücretsiz bir deneme modeline gitmesidir, böylece oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve ilk iki seviyeyi kendiniz deneyebilirsiniz. Eğer hoşunuza giderse, 3,99 $ karşılığında 10 seviyeden oluşan ilk bölümün tamamını açabilirsiniz. Şu anda çalışmalarda olan ve gelecekte DLC olarak yayınlanacak olan birkaç bölüm daha var.  


Space Marshals 3 1.3.13 Bölüm Hile Apk


Bir önceki android oyun Hitmasters APK sayfasını ziyaret edip oyunu hilesi olarak indirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar