Goat Simulator GoatZ Full MOD APK [v2.0.3]

Puan: 4.33 (Oylar: 3)
Goat Simulator GoatZ Full MOD APK [v2.0.3] 1 Goat Simulator GoatZ Full MOD APK [v2.0.3] 2 Goat Simulator GoatZ Full MOD APK [v2.0.3] 3 Goat Simulator GoatZ Full MOD APK [v2.0.3] 4 Goat Simulator GoatZ Full MOD APK [v2.0.3] 5 Goat Simulator GoatZ Full MOD APK [v2.0.3] 6

Goat Simulator GoatZ Full MOD APK [2.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyundaki keçi sağduyunun ötesinde yeteneklere sahip ve oyun, oynanışı daha canlı ve heyecanlı hale getirmek için gülünç kostümler içerecek.


Goat Simulator GoatZ 2.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 12.99 TL olan bu oyun bedava
Goat Simulator, oyun içindeki sonsuz eğlencesi ve gülünçlüğü nedeniyle en ünlü simülasyon oyun serilerinden biri olarak kabul edilir. Ayrıca birçok farklı girişi vardır ve her birinin oyuncuyu geniş dünyasına daldırmak için kendi konsepti veya stili vardır. Bu makale, tüm telaşlı ve telaşlı aktiviteleriyle dünyayı inşa etmek için Cadılar Bayramı, korku ve zombi arka planlarını kullanan bir giriş olan Goat Simulator GoatZ'yi tanıtacak. İçinde dünya çapında ortaya çıkan eğlenceli olayları keşfederken oyunculara birçok etkileyici deneyim yaşatmayı vaat ediyor.


Goat Simulator GoatZ v2.0.3 MOD APK


GoatZ dahil olmak üzere Goat Simulator'daki girişlerin ayırt edici özelliği, hepsinin açık dünyalar olarak tasarlanması ve oyuncunun aktivitesine ve ilerlemesine göre sürekli olarak genişlemesidir. Her eylem veya etkileşimin kalıcı bir etkisi vardır ve dünya bile oyuncuların bir keçinin içinde dolaşırken yaratıcı olmaları için etkileyici bir derinlik kazanır. Bununla da kalmıyor, ancak dünya artık kıyamet sonrası bir zombi tarzında, oyuna gülünç ekipman ve büyük ölçekli etkinlikler de dahil olmak üzere pek çok yeni şey getirilecek. Dünyadaki tüm gelişmeler, oyunculara çok fazla deneyim ve mutlak eğlence getirmeyi vaat ediyor; beklenmedik olaylar bile oyuncuları özgürce keşfetmeye motive edecektir.


Goat Simulator GoatZ Full Apk indir


Oyunun kendisi bir açık dünya simülasyon stiline sahiptir, bu nedenle kontrol mekanizması yaratıcı ve geniştir ve oyuncu, hayatta kalanları yok etmek veya enfekte etmek için bir keçiyi kontrol eder. Oyuncunun keçisi bir zombi keçisidir, bu yüzden sayısız durumda yeteneklerini optimize etmek için birçok ekstra özel yeteneğe sahip olacaklardır. 


Goat Simulator GoatZ Apk indir


Bunun da ötesinde, oyuncu çeşitli nesnelerle etkileşime girebilir veya ekipman kullanabilir ve her içerik, dünya veya hayatta kalanlar üzerinde büyük bir etki yaratacak şekilde gülünç bir şekilde tasarlanmıştır. Kontrol sistemine ve keçinin etkileşimine ek olarak, oyun, oyuncu araçla etkileşime girdiğinde, izin verilen aralıkta daha ileri gitmesine ve oyuncular için daha fazla yeni potansiyelin kilidini açmasına izin veren çok daha özel mekanizmalara sahiptir.


Goat Simulator GoatZ hile APK


Eğlenceli ve derin oynanışın yanı sıra, Goat Simulator GoatZ gerçekçi ve canlı 3D grafiklere sahiptir ve hatta eğlenceyi yeni bir düzeye getirmek için bir ragdoll grafik motoru kullanır. Her şeyi gülünç hale getiren ve oyuncuya diğer hayatta kalanları yok etmek veya enfekte etmek için birçok seçenek sunan özel bir sistemdir. Bunun da ötesinde, çevre faktörü oyun boyunca önemli bir katkı sağlıyor. Özel mekanikler doğrudan keçiye eklenebilir ve oyuncuya çevreyi yok ederken büyük fayda sağlar. Grafiklerdeki ve sistemlerdeki olağanüstü özelliklerin birçoğu her ayrıntıda detaylandırılmıştır ve oyuncular eğlencelerini bulmak için her şeyi kullanabilirler.


GoatZ Simulator indir


Oyunun gülünçlüğü ve sağduyusu normal standartların çok üzerindedir ve bir zombi keçisi, bireysel oyuncunun tarzına bağlı olarak çok fazla hasar veya terör yapabilir. Oyun, oyuncuları eğlendirmek için ortamları, insanları ve diğer nesneleri manipüle edebilen özel beceriler de dahil olmak üzere etkileyici ve derinlemesine sistemler benimseyecek. Ancak, sistem daha fazla kısıtlama getiriyor ve oyuncunun keçi için yeni potansiyeli ortaya çıkarmak için belirli hedefleri tamamlaması gerekiyor. Tabii ki, beceriler oyuncunun hayal gücünün çok ötesindedir, bu nedenle onların yıkıcı güçleri, keçinin yeteneğini optimize etmek ve kişisel başarılara dayalı olarak daha fazla ödül almak için mükemmeldir.


Goat simulator goatz 1.4.6 apk


GoatZ, normal oynanışta birçok farklı oyun moduna sahip olacak ve her modun, oyunu zengin ve heyecanlı hale getirmek için kendine has özellikleri var. Bunlardan en belirgin olanı, oyuncunun hayatta kalmaya devam etmek ve diğer hayatta kalanlara bulaştırmak için 5 dakika içinde sürekli olarak her şeyi yemesi gereken gündelik moddur. Ancak oyuncuların şehri rahatça dolaşmasına ve yok etmesine izin veren birkaç mod var. Bunlar, oyuncuların şehirde daha fazla keşif yapmasına veya eğlence için yeni mekanikler keşfetmesine izin verecek.


Goat Simulator GoatZ Tam Sürüm Apk


GoatZ, normal oynanışta birçok farklı oyun moduna sahip olacak ve her modun, oyunu zengin ve heyecanlı hale getirmek için kendine has özellikleri var. Bunlardan en belirgin olanı, oyuncunun hayatta kalmaya devam etmek ve diğer hayatta kalanlara bulaştırmak için 5 dakika içinde sürekli olarak her şeyi yemesi gereken gündelik moddur. Ancak oyuncuların şehri rahatça dolaşmasına ve yok etmesine izin veren birkaç mod var. Bunlar, oyuncuların şehirde daha fazla keşif yapmasına veya eğlence için yeni mekanikler keşfetmesine izin verecek.


Goat Simulator GoatZ Apk Son Sürüm


Bu oyundaki keçi sağduyunun ötesinde yeteneklere sahip ve oyun, oynanışı daha canlı ve heyecanlı hale getirmek için gülünç kostümler içerecek. Görünümlerin tümü oyun içi para birimiyle açılabilir ve hepsinin oyuncunun yıkıcı gücünü bir sonraki seviyeye taşımak için özel efektleri veya işlevleri vardır. Sadece bu da değil, bazı görünümler etkinlikler veya başarılar yoluyla elde edilebilir ve oyuncuların her şeyi uçan renklerle tamamlamasına olanak tanır.


Keçi Simülatörü Hile Apk


GoatZ, Goat Simulator serisinin en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilir ve mükemmel bir dünya yaratmak için zombiler ve korku ile tanıdık bağlamlar uygular. Ayrıca şehri zenginleştirmek ve oyunu her zamankinden daha kapsamlı hale getirmek için birçok etkileyici mekanik ekleyerek oyuncuların keşiflerini ve eğlencesini genişletiyor.


Goat Simulator GoatZ indir (MOD, Full / Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Labirentler ve Daha Fazlası APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar