State of Survival Hileli MOD APK [v1.17.10]

Puan: 4.00 (Oylar: 4)
State of Survival Hileli MOD APK [v1.17.10] 1 State of Survival Hileli MOD APK [v1.17.10] 2 State of Survival Hileli MOD APK [v1.17.10] 3 State of Survival Hileli MOD APK [v1.17.10] 4 State of Survival Hileli MOD APK [v1.17.10] 5 State of Survival Hileli MOD APK [v1.17.10] 6

State of Survival Hileli MOD APK [1.17.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu tehlikelerle dolu yolculuk sırasında şehrin birçok farklı yerini keşfedecek ve gerçek zombi avcıları ile tanışacaksınız.


State of Survival 1.17.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyuna başladıktan sonra, savaşlar sırasında becerilerin kullanılması arasındaki gecikmeyi kapatabilen menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın.Çok fazla kullanırsanız oyun hata verebilir.
Dünyanın sonunun fantastik temasıyla birleştirilen hayatta kalma oyunları türü çok popüler hale geldi. Çoğu RPG'ler ve atıcılar ile tasarlandı, tipik olarak: Last Day on Earth: Survival of Kefer, Last Day Rules by Xiaojiao zhang ve DreamSky's Last Day Survival-Z. Gördüğünüz gibi oyunun tasarım düzeni ve bu oyunların özellikleri oldukça benzer ancak her gün milyonlarca insan kullanıyor. Popülerlik ve bu konunun çekiciliği açısından tartışılacak bir şey yok, çünkü çok açık ama eski tarz rol yapma oyununu takip etmek yerine, bu oyunlar stratejiyle değiştirilirse neye benzeyecek? State of Survival bundan bahsediyorum. Her yere yayılan zombi hastalığı salgını ile bağlamı yeni bir şey değil. Oyuncu hayatta kaldığı için şanslıydı ancak bu ölümcül salgınla karşı karşıya kaldı.


State of Survival v1.17.10 MOD APK


ABD hükümeti, hastalığı yayarak ve genetik yapılarını bozarak insanları öldürebilecek biyolojik bir silah yaratmaya çalışıyor. Bu silahı doğrudan insan vücudu üzerinde defalarca test ettikten sonra, hastalığın yayılma hızı çok hızlı ve kontrol edilemez olduğunda son derece tehlikeli bazı yan etkilerin farkına varırlar. Bu, tüm şehirde toplu ölümlere neden oldu. Ancak bir süre sonra cesetler çürüdüğünde yaşam belirtileri geri dönmeye başlar ve son derece korkunç zombiler yaratır. Bu olay gerçekleşeli 6 ay oldu. Çoğu insan öldü, şehrin manzarası ıssız hale geldi ve artık herhangi bir faaliyet yok. Bu zombiler arasında bir yerlerde, birkaç nadir hayat hala yaşıyor. İnsan uygarlığının son umudu onlar. Misyon, bu tür hastalıklara hayat verecek bir çare bulmalarını sağladı.


State of Survival telafi kodu


Karakterlerin rolünü oynamak ve şiddetli bir atış savaşına katılmak yerine State of Survival, çok daha basit bir oyunla inşa edildi. Genel olarak, oyuncuların yaklaşan zombilere saldırmak için karakterleri konumlandırmaya ve makineleri yerleştirmeye çalıştıkları kule savunma oyunlarına benzer. Buna karşılık, oyuncular şehrin her bölgesini ele geçirecek ve zombileri yok edecek, State of Survival inşaat hilesi ile inşa, yiyecek arayacak ve hayatlarını büyütecek.


State of Survival Eyalet değiştirme


State of Survival bir strateji oyunudur, ancak ordu birimleri yoktur ancak benzersiz bir karakter sistemi ile değiştirilir. Oyuna katılırken oyuncu iki karaktere sahip olacak: Çavuş, Maddie ve köpeği. Aslında, sadece Sarge adama sahipsin, ancak ilk sahne, ikisi yanlışlıkla sokakta buluştuğunda inşa edildi, böylece o da ekibinize katılıyor. Bu tehlikelerle dolu yolculuk sırasında şehrin birçok farklı yerini keşfedecek ve gerçek zombi avcıları ile tanışacaksınız.


State of Survival taktik


Güçlü dövüş yeteneklerine sahipler ve keşfetmeniz için zombileri ortadan kaldıracak etkili taktikleri var. Death Cruiser, keskin kenarlı bir motosikletle 10. patikada bir kadın karakter belirir. Yolu tıkayan zombileri kesme yeteneğine sahiptir ve bazen kuşatmayı etkili bir şekilde kırmanıza yardımcı olur. Ayrıca aynı soğukkanlılığa sahip başka karakterler de var: Raiders VI, Raiders VII, Demon Raiders IX, Banshees IIX,…


State of Survival Hile


Ayrıca State of Survival'ın rol yapma oyunlarına oldukça benzeyen bir karakter tasarımına sahip olduğuna dair bir yorum daha ekledim. Her karakterin bir istatistik sistemi vardır: Sağlık, Saldırı, Savunma, Dayanıklılık, Savaş Güçleri, Hız ve Yük. Bu göstergeler, yükseltme özelliği ile geliştirilebilir.State of Survival APK DAYI


Savaşlardan sonra karakterler yorulur ve dinlenmeleri, yiyecekleri doldurmaları ve gerekirse yaraları tedavi etmeleri gerekir. Oyun sırasında, sistem sürekli olarak inşaat görevlerinizi atayacaktır. Hem faydalı bir rehber hem de bir ödüldür ve zombilerle mücadelede çok önemlidir. Hastane ile karakterler yaralar için tedavi ediliyor ve tehlikeli hastalıkları iyileştiriyor. 


State of Survival hile nasıl yapılır


Silah ve mühimmat üretimi için atölye çalışması. Karakterleri işe almak için Kayıt Kampı, gerekli eşyaları depolamak için Depo veya yiyecek sağlamak için Çiftlik. Ayrıca sistem, performansı ve üretkenliği artırmak için bu tesisleri yükseltmenize de olanak tanır.


State of Survival İndir (MOD, Seri Öldürmeler Hilesi)


Önceki android oyun olan Mergical APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar