Summoners Greed Para Hileli MOD APK [v1.52.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Summoners Greed Para Hileli MOD APK [v1.52.2] 1 Summoners Greed Para Hileli MOD APK [v1.52.2] 2 Summoners Greed Para Hileli MOD APK [v1.52.2] 3 Summoners Greed Para Hileli MOD APK [v1.52.2] 4 Summoners Greed Para Hileli MOD APK [v1.52.2] 5 Summoners Greed Para Hileli MOD APK [v1.52.2] 6

Summoners Greed Para Hileli MOD APK [1.52.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En güçlü kralın sarayına girdiğiniz ve onun en değerli hazinesini çaldınız.


Summoners Greed 1.52.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Satın alma yaptığınızda paranız azalmak yerine artacaktır. Oyunun orjinal halinde eğitim modunu geçtikten sonra hiç bir şeyi silmeden hileli mod apk'yı yükleyin.

Summoners Greed, oyuncunun ve kırmızı bir büyücünün sandığı geri almak isteyen şövalyelerden koruduğu bir kule savunma oyunudur. Sandığı bu karakterlerden korumak ve etkileyici güce sahip yeni müttefikler toplamak için zaman harcayacaksınız. Tabii ki bu oyunun farklı invoke metodları var ve belli oranda kaynak tüketiyor. Böylece elde ettiğiniz kaynakları makul bir şekilde hesaplayacak ve harcayacaksınız.


Summoners Greed v1.52.2 MOD APK


Summoners Greed'in yeni güncellenmiş versiyonunda oyuncuların keyif alacağı ilginç nokta ise oyuna yeni eklenen üç karakter olacak. Spesifik olarak, bu üç karakter Zeus, Hades ve Poseidon'dur ve bunlar Yunan mitolojisindeki üç güçlü tanrıdır. Böylece, stratejinizi tamamen çeşitlendirmek için onları çağırabileceksiniz. Bu tanrılar belirli bir unsuru temsil eder, bu nedenle Yıldırım, Ateş ve Buz elementleri için bir diziliş seçerken bir kombinasyon bulabileceksiniz.


Summoners Greed Para Hilesi


Oyuncular, oyuncuların bir Summoner's Greed sandığını korumaya çalışacakları kule savunma oyununa katılacak. Bu sandık şövalyeden çalındı, bu yüzden kitle kuvvetini hareket ettirerek ve bu sandığı kızıl büyücüden alarak geri almaya çalışıyorlar. Aynı zamanda, sandığa kolayca ulaşmalarını önlemek için, kırmızı büyücü bazı delikleri doldurmak ve bir yol oluşturmak için biraz daha taş yerleştirmek için bir büyü yaptı.


Summoners Greed Karakter Hilesi


Oyun ortamında farklı kareler olacak ve burası aynı zamanda oyuncuların çağırabilecekleri bir karakteri yerleştirecekleri yer. Makul olduğunu düşündüğünüz pozisyonu değerlendirmeniz gerekecek ve ilk seviye, kullanacağınız yalnızca bir karakteriniz olduğunda oynanacaktır.


Summoners Greed Altın Hilesi


Karakterlerinizi Düzenleme moduna yerleştirmeyi bitirdiğinizde, düşmanlarınız hareket edecektir. İlgilenmeniz gereken farklı düşman türleri olacak. Diğer kule savunma oyunlarında olduğu gibi, oyuncu eninde sonunda kalabalık ve sürekli hareket halinde olan birçok düşmanla karşılaşacaktır.


Summoners Greed Elmas Hilesi


Yolun sonunda ellerini sandığa koyduklarında oyuncu hemen kaybeder. Etkileyici güce sahip yeni düşmanlar yavaş yavaş gözlerinizin önünde belireceğinden işler daha da zor. Spesifik olarak, balta kullanan bir karakter, kırmızı bir büyücünün kayasını yok edebilir ve seyahat mesafesini kısaltabilir veya normalden daha büyük bir şövalyeye sahip olabilir.


Summoner's Greed APK son sürüm


Yukarıda bahsedildiği gibi, Summoner's Greed'in ilk seviyesinde yoldaş olarak yalnızca bir slime karakteriniz olacak, ancak çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacak. Her seviyeden sonra, ortak nadirlik ve üzeri karakterleri çağırmak için kaynak olan yeşil dairesel bir kaynak bulacaksınız.


Summoner's Greed MOD Menu


Onları hemen düşmanın ilerlemesine karşı savunma pozisyonuna sokarsınız ve tabii eğer şanslıysanız Epic karakterini çağırabilirsiniz. Yukarıdaki çağırma yönteminin yanı sıra, Epic'ten karakter elde etme oranına sahip başka bir çağırma mekanizması olacaktır. Bunun üzerinde, mor elmasları tüketen çağırma yöntemi var.


Summoners Greed Apk Hile


Oyunda kaynak bulmak oldukça zor, bu yüzden getirdiği karakter gücü de tamamen daha yüksek. Ayrıca onları sahaya yerleştirdikten sonra güçlerini yükseltmeyi unutmayın. Her karakterin okuyabileceğiniz yetenek çizgileri vardır ve karaktere her tıkladığınızda gereken para görünecektir.


Summoners Greed Apk indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun SkillTwins Football Game 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar