SkillTwins Football Game 2 Para Hileli MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
SkillTwins Football Game 2 Para Hileli MOD APK 1 SkillTwins Football Game 2 Para Hileli MOD APK 2 SkillTwins Football Game 2 Para Hileli MOD APK 3 SkillTwins Football Game 2 Para Hileli MOD APK 4 SkillTwins Football Game 2 Para Hileli MOD APK 5

SkillTwins Football Game 2 Para Hileli MOD APK [v1.8.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İki ünlü sokak sporu kardeşinden birine dönüşerek harika bir deneyim yaşayacaksınız.


SkillTwins Football Game 2 1.8.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Beceri Hilesi

SkillTwins Football Game 2, geleceğin iki futbol yıldızı Josef ve Jakob'un yolculuğuna geri döndüğümüz ve ABD, Çin, Avrupa ve Mısır'dan dünyanın dört bir yanında rekabet ederek efsane statüsüne yükselmelerine yardımcı olduğumuz ilk oyunun heyecan verici devam oyunudur.


SkillTwins Football Game 2 v1.8.4 MOD APK


SkillTwins Football Game 2 oyununda başarılı olmak için oyuncunun çok sayıda zorluk ve engeli aşması ve yüksek bahisli maçlarda gol atarak puanını artırması gerekir. Oyuncu, kazanarak, oyuncularınızı ve takım markanızı daha da özelleştirmek için yeni öğelerin kilidini açabilir ve yeni oynanabilir içeriğin kilidini açabilir.


SkillTwins Football Game 2 Para Hilesi


Oyun, renkli ve heyecan verici çizgi stili grafiklere sahiptir ve dünya genelinde yoğun maçların yapıldığı çok sayıda büyük spor stadyumunu çekici görsellerle tasvir eder. Oyuncu ayrıca sporcularını ve takım markasını özelleştirerek kendilerini ifade edebilir.


SkillTwins Football Game 2 Altın Hilesi


Oyuncu , karakterin istediği yönü belirlemek için ekrandaki kontrolleri kullanarak sporcuları kontrol eder, ardından sağ taraftaki yön düğmeleri ile topun nereye geçeceğini kontrol edebilir. SkillTwins Football Game 2 oyuncuları yöneteceğiniz, popüler spor oyununun android üzerindeki devamı.


SkillTwins 2 apk dayı


Bu oyunda iki oyuncunun kontrolünü ele geçiriyorsunuz ve onlara farklı dünyalara seyahat ederek oyunun sayısız seviyesinde liderlik edeceksiniz. Tüm becerilerinizi ve parmaklarınızın el becerisini uygulayın, saldırganı çok sayıda engel ve rakibin arasından amaçlanan hedefe yönlendirin.


SkillTwins 2 APKPure


ABD, Çin, Avustralya, Malezya, Mısır, İtalya ve daha birçok ülkeyi ziyaret edin ve en beklenmedik futbol sahalarını keşfedin. Rakibin kalesine gol atın ve bu oyunda en iyi sonuçlar için diğer oyuncularla rekabet edin.


Skilltwins 2 Nasıl İndirilir


SkillTwins, dünyanın birçok yerinden çok sayıda hayranı çeken benzersiz bir futbol oyunudur. Gerçekten de bu, oyuncuların topu ustaca oynama ve idare etme becerilerine sahip olmasını gerektiren heyecan verici bir sokak futbolu oyunudur. Oyunda, ikizler Josef ve Jakob'u kimsenin tanımadığı, dünya çapında iki sokak futbolcusundan birinin rolünü oynayacaksınız.


SkillTwins 2 oyna


Bu, son zamanlarda toplarıyla oynayarak ve sosyal ağlarda güzel ve son derece yetenekli beceriler sergileyerek çevrimiçi bir sokak futbolu fenomeni haline gelen bir çift. Yapımcı Hello There, hayranların ihtiyaçlarını karşılamak için Skilltwins Futbol Oyununu neredeyse gerçek hayattaki gibi bir versiyonla piyasaya sürdü.


SkillTwins Football Game 2 Beceri Hilesi


Profesyonel futbol becerilerini deneyimleyebilir, pratik yapabilir ve hatta diğer oyuncularla turnuvalara gidebilir ve prestijli altın topu kazanabilirsiniz.


SkillTwins Football Game 2 Apk Hile


Oyunda geçmeniz gereken 1000'den fazla seviye olacak. Her seviyede, rakibin tarafındaki engelleri ve savunucuları aşmanız, kıvranmanız, top sürme taktikleri uygulamanız, mükemmel atışlar yapmanız ve kazanmanız gerekir. Ayrıca İspanya, ABD, Hindistan, Kore, Brezilya gibi dünyanın birçok ülkesini de keşfedebilir, onlarla sokak futbolu alışverişi yapabilir ve topla birlikte önemli deneyimler yaşayabilirsiniz.


SkillTwins Football Game 2 Apk indir


Sadece bu değil, aynı zamanda teknikler ve basit işlemler de yapabilirsiniz; Skilltwins ikizlerine benzer seviyelerin kilidini açabilmeniz için oyun size 25 birincil beceri verecek. Ayrıca oyuncular, rakiplerine karşı kazanabileceklerinden emin olmalarına yardımcı olmak için görünüşlerini, saçlarını, kıyafetlerini, ayakkabılarını ve diğer kostümlerini ve eşyalarını değiştirebilirler.


SkillTwins Football Game 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun MoonBox APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar