TMNT Shredder's Revenge Hileli Full MOD APK [v1.0.15]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
TMNT Shredder's Revenge Hileli Full MOD APK [v1.0.15] 1 TMNT Shredder's Revenge Hileli Full MOD APK [v1.0.15] 2 TMNT Shredder's Revenge Hileli Full MOD APK [v1.0.15] 3 TMNT Shredder's Revenge Hileli Full MOD APK [v1.0.15] 4

TMNT Shredder's Revenge Hileli Full MOD APK [1.0.15] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Geliştiriciler, oyundaki ana karakterlerin yeteneklerini biraz modern seviyeye çıkardılar ve kaplumbağalara birkaç yeni saldırı gerçekleştirmeyi öğrettiler.


TMNT Shredder's Revenge 1.0.15 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyun artık ücretli bir Netflix aboneliği gerektirmiyor.

Geliştiriciler, oyundaki grafiklerle pek uğraşmadılar ve onu uzantıya uyacak şekilde yalnızca biraz güncellediler. TMNT Shredder's Revenge Mod APK, çekiciliğini tamamen korudu. Göreviniz yine, dünyayı daha az kötü olmayan kötü adamların kötü planlarından kurtarmaktır. Klasiklerdeki ana düşman bir kez daha efsanevi Shredder olacak.


TMNT Shredder's Revenge 1.0.15 MOD APK


TMNT Shredder's Revenge oyununda en deneyimli oyuncuların bile biraz terlemek zorunda kalacağı benzersiz savaşlar dikkatinizi çekecek. Ayrıca, düşmanla normalden daha hızlı başa çıkmak için çeşitli kombolar uygulama fırsatına sahip olursunuz. Oyundaki kötü adamların da daha güçlü ve daha akıllı hale geldiğini belirtmekte fayda var, bu nedenle oyuncular kesinlikle sıkılmayacak. Görünüm ve silahlara ek olarak, canavarların sınıflandırılması da değişti.


TMNT Shredder's Revenge Para Hilesi


Yazarlar, kanıtlanmış oyun mekaniğine odaklanırken TMNT: Shredder's Revenge'i modern bir şekilde yeniden düşünebildiler. Gördüğünüz her şey 80'lerin dizi izleniminden ilham aldı. Harika mizah, tanıdık çevre ve en sevdiğiniz karakterlerle yeni bir buluşma. Nostaljiye kendinizi kaptırmak veya yeni başlayan biriyseniz evreni tanımak veya evrene katılmak için harika bir fırsat.


TMNT Shredder's Revenge Full Apk indir


Krang ve Shredder'ın her zaman başka bir kurnaz planı vardır! Kabus gibi niyetlerinin gerçekleşmesini önlemek için birçok maceradan geçmeli ve kötü adamlarla farklı şekillerde yüzleşmelisiniz. İyi haber şu ki, arkadaşlarınızla birlikte kötülüğün güçlerine karşı savaşabilirsiniz! Bu, zaman geçirmek ve maceranın tadını çıkarmak için harika bir yol olacaktır. Her dövüşçünün benzersiz becerileri ve yetenekleri olduğu için kimi oynamak istediğinizi seçin.


TMNT Shredder's Revenge Karakter Hilesi


Efsanevi kahramanlar, öğretmenleri ve April O'Neil olarak oynayabilirsiniz. Her karakter kendi benzersiz silah türünü ve özel saldırılarını temsil eder. Dövüş sistemi normal saldırılardan ve basit hediye kombinasyonlarından oluşur. Ücretsiz çevrimiçi oyun imkanı, dört kişiye kadar ekip kurmanıza olanak tanır. Ninja Kaplumbağalar – Shredder'ın İntikamı'ndaki hemen hemen tüm seviyeler, orijinal 1987 animasyon serisinden konumlardır.


TMNT Shredder's Revenge Apk Hile


Geliştiriciler, TMNT: Shredder's Revenge Mod APK'yi aynı türden sonsuz seviyelerle doldurmadı ve 16 benzersiz konuma yatırım yaptı. Yavaş bir pasajın sizi üç saatten fazla çalma süresi alması pek olası değildir. Bir yandan yeterli görünmüyor, ancak konsollardaki eski oyunlar bile büyük miktarda içeriğe sahip olmakla övünemezdi.


TMNT Shredder's Revenge Apk indir


İçerik oluşturucular, TMNT'yi geçmek için iki seçenek sunar: Shredder's Revenge Mod APK: tarih ve arcade. İlk seçenek, kurtarmalar ve sonsuz yeniden başlatmalar içeren normal bir oyun sunarken, ikinci seçenek, oyuncuların sınırlı sayıda can ve birkaç devam eden eski usul yoğun bir savaşa katılmalarına olanak tanır. Her şeyi harcadıysanız, en baştan başlayın.


TMNT Shredder's Revenge Apk Son Sürüm


Tek ekranda 6 kişiye kadar kooperatif geçiş imkanından memnun. Gerekli sayıda gamepad'iniz varsa, arkadaşlarınız bunu kesinlikle takdir edecektir. Çocuklara 90'ların deneyimini yaşatmak faydalı olacaktır, ancak bitmeyen sandıklar açıp bağışlar için para dilenmeleri her zaman değildir.


TMNT Shredder's Revenge indir (MOD, Full Sürüm)


Bir önceki android oyun Idle Dig Factory APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar