War of Stick Conquer Battle Para Hileli MOD APK [v1.1.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
War of Stick Conquer Battle Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 1 War of Stick Conquer Battle Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 2 War of Stick Conquer Battle Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 3 War of Stick Conquer Battle Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 4 War of Stick Conquer Battle Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 5 War of Stick Conquer Battle Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 6

War of Stick Conquer Battle Para Hileli MOD APK [1.1.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çok sayıda muhteşem savaş içeren eğlenceli bir oyun. Minik ordulardan oluşan lejyonlara liderlik eden komutan siz olacaksınız.


War of Stick Conquer Battle 1.1.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş

War of Stick: Conquer Battle, komşu devletlere saldırın ve çok sayıda savaş kazanın. Komutan rolünde, her tarafta düşman devletlerle çevrilisiniz. Önce onlara savaş ilan edin ve düşman topraklarına sefere başlayın. Savaş sırasında hem birim gruplarını hem de bireysel çöp adamlarını kontrol edebilirsiniz. 


War of Stick Conquer Battle v1.1.4 MOD APK


Hatırlanması gereken en önemli şey, yalnızca yetkin taktiklerin ciddi düşman kuvvetlerini yenmenize yardımcı olabileceğidir. Ordunuzu yeni birimlerle güçlendirin. Bunun için altın madenlerinde bulabileceğiniz kaynaklara ihtiyacınız olacak. Ayrıca yolda karşınıza çıkan devasa heykelleri yok edin ve daha fazla yeni bölge ele geçirin.


War of Stick Conquer Battle Para Hilesi


War of Stick Conquer Battle'daki kaynaklar sınırlıdır, bu yüzden onları akıllıca kullanın. Ayrıca, her birkaç dakikada bir oyun tabanı, daha sonraki oyunlar ve fetihler için çok gerekli olan jetonları kazanır. Farklı birimlerin farklı güçleri vardır. Düşman ordusunun baskısı göz önüne alındığında, bazen daha güçlü bir düşmana karşı koymak için bir düzine zayıf olanı işe almak karlı değildir. Tam tersi, bazen güçlü bir düşmanla savaşmak için küçük bir ordu kiralamak daha karlı. Her şey taktik duruma ve oyun avantajına bağlıdır.


War of Stick Conquer Battle Altın Hilesi


Kampanya modu birbiri ardına giden hikaye görevlerinden oluşur. Bu moddaki görevler birbirinden farklıdır. Örneğin bir yerde sadece heykelinizi koruyacaksınız ve bir yerde düşman ordusunu ve hazinesini yok edeceksiniz. Turnuva. Hem sanal bir rakiple hem de gerçek oyuncularla rekabet edebileceğiniz birkaç maçtan oluşur. Turnuva modunda zorluk seviyesini seçebilirsiniz: normal, zor veya çılgın.


War of Stick Conquer Battle Hile Apk


Oyun, kullanıcı tarafından seçilen moda gelir. Yukarıda belirtildiği gibi, bir PvP turnuvasında internete ihtiyacınız olacak. Ancak işin özü şuna iniyor: dünyaya düşen bir oyuncu, ilahi heykelini yok etmeye çalışarak düşmanla savaşmak zorunda. Yani, kule savunmasının tür unsuru açıkça görülmektedir. Rakiplerin taş heykelleri haritanın zıt uçlarında bulunur. Heykellerin yok edilmesi kazanana güçlendirmeler verir: hasar veya can miktarı artabilir.


War of Stick Conquer Battle Apk indir


Güçlü, yenilmez bir ordu elde etmek için farklı kombinasyonlar deneyin. Kampanya bittikten sonra internet bağlantısı kullanarak diğer kullanıcılarla oynamaya başlayabilirsiniz. Farklı heyecan verici etkinliklere ve zorluklara katılın. Bu fırsatı kaçırmayın!


War of Stick Conquer Battle Elmas Hilesi


Mevcut seviyeyi tamamlamak için, kazanmak için düşman kampında bulunan heykeli yok etmeniz gerekiyor. Ana şey, heykelinizin çökmesine izin vermemek. İlk önce, tüm birimlerle uğraşmanız gereken düşmanın güvenlik noktasından geçin. Asker işe almak için mevduatlardan altın çıkarılmasını sağlamak gerekir. Daha iyi madencilik için, görevle yeterince hızlı başa çıkabilen madencileri kullanmalısınız.


War of Stick Conquer Battle indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Cyber Surfer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar