Knife Hit Para Hileli MOD APK [v1.8.14]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Knife Hit Para Hileli MOD APK [v1.8.14] 1 Knife Hit Para Hileli MOD APK [v1.8.14] 2 Knife Hit Para Hileli MOD APK [v1.8.14] 3 Knife Hit Para Hileli MOD APK [v1.8.14] 4 Knife Hit Para Hileli MOD APK [v1.8.14] 5 Knife Hit Para Hileli MOD APK [v1.8.14] 6

Knife Hit Para Hileli MOD APK [1.8.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Nihai bıçak mücadelesi burada!


Knife Hit 1.8.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Elbette herkesin bir sirki vardır, ister televizyonda ister sirkte olsun. Herkesi heyecanlandıran ve bittiğinde tebrikler veren oyunlardan biri de bıçak atma oyunudur. Gerçekten de bu oyun her bittiğinde herkes rahatlıyor çünkü bira raflarına katılacak gönüllüler hala güvende.


Knife Hit v1.8.14 MOD APK


Cep telefonlarındaki bir başka video oyunu, basit ve anlaşılması kolay oynanışı nedeniyle birçok insan tarafından popülerdir. Oyunlar şiddet içeren rol yapma oyunlarıyla dolu olsa da, eğlence ihtiyaçları olan ancak zaman sınırı olan veya oyun oynarken fazla düşünmekten hoşlanmayanlar için hala bunun gibi harika oyunlar var. Knife Hit, sadece bıçak ve skor noktaları atmak zorunda, burada sorun ve sıkıntılarınızı dışarı floş muhtemelen stresli çalışma saatinden sonra sakinleşmek için mükemmel bir yoldur.


Knife Hit Para Hilesi


Knife Hit apk 2021 oyununun kurallarına alışmak kolaydır; bir çocuk bile 10p'de iyi oynayabilir. Depodaki tüm bıçakları fırlatırsın. Hepsini bir günlüğe başarıyla sabitledikten sonra kırılacak ve kazanacaktır. Tahta, elbette, ona fırlatmanız için hareketsiz durmaz, ancak öngörülemeyen bir hızda dönecektir, bu yüzden tam olarak atmak zordur. Bu nedenle oyun, elin gözlemlenmesinde ve yansımasında çok düzgün bir kombinasyon gerektirir. Sadece bir an başarısız olacaksın. Saplanmış bıçaklara veya sivri uçlara vurursanız veya onları yeni tutturursanız, kaybedenler olarak sayılırlar.


Knife Hit Altın Hilesi


Bıçağı fırlatmaya karar vermeden önce uygun şekilde nişan almaya çalışın çünkü basıldığında artık geri çekilemez. Ancak ödüllendirici ödüller için hedefleyebileceğiniz hedefler var. Kesik elmalar kütüklerde mevcuttur ve tam bir eğik çizgiden sonra, seveceğiniz güzel görünümlere sahip yepyeni bıçağın kilidini açacaksınız. 


Knife Hit Bıçak Hilesi


Elimde yeni silahlar tutsaydım eğlenceli olurdu, süblimasyon duyguları hiç şüphesiz eskisinden daha iyi olurdu, puanlar yükseliyor ve yükseliyor. Arka arkaya beş aşamadan geçtikten sonra, öncekilerden daha heyecanlı ve zorlu bir aşamaya gireceksiniz. Burada bir patronla savaşmanız gerekecek ve görünüşe göre onu yendikten sonra bir sonraki oyunda faydalı bonuslar alacaksınız.


Knife Hit Apk Hile


Görünüşe göre rol yapma veya aksiyon oyunları gibi birinci sınıf 3D grafiklere sahip bir video oyunu talep etmek mümkün değil. Ancak ayrıntılar çok net ve güzel bir şekilde tasarlandığında grafik oynatıcının ihtiyaçlarını da karşıladı. Daha önce kullanılan eski bıçaktan farklı olan yeni bıçağın kilidi açılmış olduğunu ayırt edeceksiniz. Günlüklerin hareketi, hızı ve hassasiyeti yanı sıra hitbox, oyunun oynarken önemli bir sorun yaşamaması için her ayrıntıya kadar doğrudur.


Knife Hit APK Dayı


Oyuncuların her zaman arkada kendilerini bekleyen garip ve güzel manzarayı keşfetmeye çalışmak istemelerini sağlamak için arka planın da rafine edilmesinden bahsetmiyorum bile. Ses, aynı zamanda, oyunda meydana gelen eylemleri ve etkileşimleri gerçekten canlandırdığı için oyuncuların dikkatini çeken oyunun güçlü yönlerinden biridir. Atışların doğruluğunu artırmak için en küçük hareketleri bile yargılamak için buna güvenebilirsiniz. En iyi şekilde yararlanın.


Knife Hit apk indir


Bu sürümle, Ketchapp birçok şeyi yükseltti ve bazı yeni Knife Paketleri ekledi. Tabi ki MOD versiyonumuz ile ücretsiz olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca, birçok yeni seviye eklenir. Bunun Knife Hit'in şu ana kadarki en büyük güncellenmiş versiyonu olduğu söylenebilir. Zevk için şimdi indirin.


Knife Hit Apk Oyun İndir Club


Sadece az yer kaplaması ve oynaması kolay bir video oyunu olmasına rağmen, topluluktan gelen olumlu geri bildirimler ve istikrarlı bir indirme akışı ile dünya çapında birçok oyuncunun kalbini ele geçiriyor. Oyunun sıcaklığı sadece iki gün sonra 500000 indirme sayısına ulaştı ve takdire şayan bir sayı ve bu oyunu bir kez denemeye değer mi? Günlük stresi atmak için oyun saatleri ile iyi eğlenceler.


Knife Hit indir (MOD, Sınırsız Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun PK XD APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar