Pixel Z Hunter2 3D Hileli MOD APK [v35.2.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pixel Z Hunter2 3D Hileli MOD APK [v35.2.4] 1 Pixel Z Hunter2 3D Hileli MOD APK [v35.2.4] 2 Pixel Z Hunter2 3D Hileli MOD APK [v35.2.4] 3 Pixel Z Hunter2 3D Hileli MOD APK [v35.2.4] 4 Pixel Z Hunter2 3D Hileli MOD APK [v35.2.4] 5 Pixel Z Hunter2 3D Hileli MOD APK [v35.2.4] 6

Pixel Z Hunter2 3D Hileli MOD APK [35.2.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çeşitli silahların ve ücretsiz kontrollerin tadını çıkarmak için üçüncü şahıs mobil atış oyunu!


Pixel Z Hunter2 3D 35.2.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Yükseltme hilesi. Free Upgrade
Pixel Z Hunter2 3D, oyuncularına son derece ilgi çekici bir dövüş deneyimi sunabilen bir oyundur. Aksiyon oyunlarına özel bir hayransanız, bu kesinlikle koleksiyonunuzda kaçırmamanız gereken bir oyun olacaktır. Bu oyun ile oyuncular, haritada görünen tüm zombileri yok etme görevi ile özel bir savaşa katılabilecekler.


Pixel Z Hunter2 3D v35.2.4 MOD APK


Oyuncuların en iyi oyuna sahip olmaları için çekici oyun her zaman temel özellik olacaktır. Dramatik, ilgi çekici bir oynanışa sahip bir oyun, oyuncuların, özellikle de yeni bir oyun arayan oyuncuların dikkatini kolayca çekebilecektir. Bu nedenle oyun yapımcıları, oyuncularının oyununu çok tanıdık bir aksiyon türünde inşa ettiler. Oyun seçimi ile, aksiyon oyun sistemi, geliştiricilerin oyununuzu birçok farklı yönde kolayca özelleştirmesine yardımcı olabilecek. 


Pixel Z Hunter2 3D Para Hilesi


Pixel Z ile Hunter2 3D, basit karakter kontrolleriyle büyüleyici bir üçüncü şahıs nişancı stili olacak. Ayrıca oyuncular, oyunun getirdiği özgünlüğü deneyimleyebilmek için maçlarına birinci şahıs bakış açısıyla kapsamlı bir şekilde yaklaşabilirler. Yaratılan çekici oyuna ek olarak, oyuncuların kendileri için yaratılan meydan okumayla ilgili özel gereksinimleri olacaktır. 


Pixel Z Hunter2 3D Mermi Hilesi


Bir oyunun oyuncularına katılımları sırasında heyecan vermesi için meydan okuma sisteminin çeşitlendirilmesi ve geliştirilmesi gerekecektir. Bu nedenle, Pixel Z Hunter2 3D, sizin için dünya çapında zombilerin tehlikeli yayılması ve istilası ile özel bir oyun bağlamı araştırırken ve geliştirirken de çok hassas davrandı.


Pixel Z Hunter2 3D Hile Apk


Oyuna katılan oyunculara zombilerin hızla yayılmasına karşı savaşma ve onu bitirme rolü verilecek. Bununla birlikte patronları yenme, hayatta kalma ve keşif modu gibi birçok özel oyun modu da eklendi, böylece savaşmayı seçebilirsiniz. Her oyun modu ile oyuncular ayrıca kendilerine özel deneyimlere ve farklı seviyelerde zorluklara sahip olacaklar. Nişancı atıcılara meydan okumak için getirilen özel zorluklara ek olarak, oyun ayrıca özel destek özelliklerine de sahip olacak. Oyuncular, oyuna katılırken silahlar, tüfekler, pompalı tüfekler, bazukalar, el bombaları, Japon kılıçları ve bıçaklardan oluşan çok çeşitli bir silah sistemini deneyimleyecekler. Kendi bölümlerinizden başlayarak, düşman hedefleri ile hızlı geçiş yapabilmek için uygun bir silah seçebileceksiniz.


Pixel Z Hunter2 3D Apk indir


Ayrıca oyun, oyuncularına en kişiselleştirilmiş deneyimi de sunabilmek istiyor. Ve bu, oyundaki gelişmelerin, karakterinizin savaşabilmesi için birçok farklı özel kostüm tasarlamasına yardımcı oldu. Kendiniz için tercihlerinize en uygun benzersiz kıyafeti seçmek, her silahlı çatışma için en iyi manevi destek ölçüsü olacaktır.


Pixel Z Hunter2 3D Yükseltme hilesi


Oyunun canlı deneyimi en iyi şekilde geliştirmek için oyuncularına getirmek istediği son özellik ise grafikler. İyi grafiklere sahip oyunlarla, oyuncularına en çekici ve samimi uzmanlığı kolayca elde edebilecekler. Bu nedenle Pixel Z Hunter2 3D sistemi, oyuncularına özenle yatırım yapılmış görüntülerle yüksek kaliteli bir grafik deneyimi getirdi.


Pixel Z Hunter2 3D Apk Son Sürüm


Oyun içinde tasarlanan tüm görseller, karakterler veya arka plan ve oyun haritaları gibi dikkatli bir şekilde alınacaktır. Oyuncular ayrıca oyunlarının içindeki 3D entegrasyon sayesinde oyun alanlarını çok hızlı bir şekilde hissedebilirler. Oyun, gerçek dövüş deneyiminiz sırasında size en iyi grafik deneyimini garanti edebilecek.


Pixel Z Hunter2 3D indir (MOD, Yükseltme Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar