Football Manager 2021 Touch [FM 2021] Full APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Football Manager 2021 Touch [FM 2021] Full APK 1 Football Manager 2021 Touch [FM 2021] Full APK 2 Football Manager 2021 Touch [FM 2021] Full APK 3 Football Manager 2021 Touch [FM 2021] Full APK 4 Football Manager 2021 Touch [FM 2021] Full APK 5

Football Manager 2021 Touch [FM 2021] 21.3.0 Full APK - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların bir kulüpteki tüm rolleri üstlenmeleri ve gerekli tüm çalışmaları tamamlamaları gereken canlı bir yönetim oyunudur.


Football Manager 2021 Touch 21.3.0 APK AÇIKLAMASI


Kurulumu : APK dosyasını indirin ve kurun. Ardından OBB dosyasını RAR dan çıkardıktan sonra sdcard/android/data içerisine yapıştırın.

Video endüstrisinin simülasyon türü, oyuncuların bir veya daha fazla alanda deneyimlemesi veya bilgi edinmesi için en iyi seçeneklerden biridir. Bu oyunlar benzersiz mekanikler kullanır ve aynı zamanda diğer oyunlar gibi hızlı tempolu aksiyondan ziyade gevşeme unsurunu vurgular. Ve bir futbol hayranıysanız ve en sevdiğiniz kulüpleri yönetmek istiyorsanız, o zaman Football Manager 2021 Touch sizin için bir seçim olacaktır. Bir futbol simülasyon oyunu ve orijinal PC oyunundan bir liman. Bu oyunun özel ve etkileyici oynanışı tamamen yeni. Aynı zamanda, arcade joystick kontrolleriyle ilgili olmasa bile oyunculara gerçekçi bir yönetim deneyimi sunar.


Football Manager 2021 Touch v21.3.0 MOD APK


Football Manager 2021 Touch, oyuncuların bir kulüpteki tüm rolleri üstlenmeleri ve gerekli tüm çalışmaları tamamlamaları gereken canlı bir yönetim oyunudur. Bu nedenle oyun, oyuncuların oyuna daha kolay yaklaşmasına ve daha iyi bir deneyim yaşamasına yardımcı olan sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüz sunacak. Arayüz mükemmel bir şekilde tasarlanmış ve en üst düzey spor stilini taşıyan basit renklerle bile gerekli tüm özelliklerle doludur. Elbette oyunun tüm temel özellikleri ve işlevleri ekranın iki yanında yer alıyor; arayüzün çözünürlüğü bile mükemmel bir şekilde ayarlanmış. Oyun orijinal olarak PC versiyonundan taşındı, bu yüzden mükemmel bir şekilde optimize edildi, birçok Android cihaz için uygun.


Football Manager 2021 Touch nedir


Futbol dünya çapında popüler bir spordur ve büyükten küçüğe milyonlarca kulüp oluşturulmuştur. Her kulüp, eğitim, yönetim ve diğer birçok sistem dahil olmak üzere standart sistemlerle oluşturulmuştur. Tabii ki, her kulübün koçlara ve temsilcilere ihtiyacı olacak ve tüm bu rolleri üstleneceksiniz. Bir sonraki adım, potansiyel oyuncuları kadroya dahil etmektir ve oyunda, ünlü oyuncuları dahil edebilmek için oyuncuları işe almanın birçok farklı yolu olacaktır. Temsilciniz ve koçunuz olarak, oyundaki görevleri sürekli olarak eğitmeniz, yükseltmeniz, eşleştirmeniz ve tamamlamanız gerekecek.


Football Manager 2021 Touch indir


Football Manager 2021 Touch, oyunculara gündelik, hızlı oyun, turnuva ve lig kupaları gibi temel oyun modları dahil olmak üzere bir dizi heyecan verici oyun modunu tanıtacak. Oyunda daha fazla yan oyun modu olacak, ancak ana modlar, oyuncuların yönetim becerilerini gösterdiği ve daha fazla servet kazanmak için kulüplerini yeni zirvelere çıkardığı modlardır. Maç eşleştirici sistemi otomatik olarak futbol maçlarını düzenleyecek ve oyunculara rakiplerin tüm gerekli bilgileri, taktikleri ve ayrıntılı analizleri konusunda yardımcı olunacak. Bir maçın içindeki her şey, oyuncuların durumları daha kolay kavramasına yardımcı olmak için oyun arayüzü aracılığıyla gerçekten görüntülenecek.


FM 2021 Touch apk indir


Oyun, joystick veya arcade görsel kontrolleri uygulamaz, ancak oyuncuların sadece arayüz aracılığıyla takımlarını kontrol etmelerine ve maçı gerçek zamanlı olarak takip etmelerine izin verir. Tüm maç bilgileri tüm ayrıntılarıyla görüntülenir; Oyuncuların üye konumlarını takip etmeleri için bir harita bile var. Ayrıca, oyuncuların taktikleri anında komuta etmelerine ve kolayca değiştirmelerine olanak tanıyan basit veya gelişmiş komutlar da eşlik ediyor. Bu oyunun oyun mekaniği, oyunculara koçun bakış açısından gerçek bir his verecek, sadece sahada durabilecek ve her bireye umut verecek. Ayrıca oyuncular, ekrandaki birimleri başka bir yere sürükleyip taşıyarak maç sırasında taktiklerini veya dizilişlerini kolayca değiştirebilirler. Oyun, tüm temel futbol unsurlarını uygulayacak ve oyuncu için bunları tüm detaylarıyla simüle edecektir.


Fm21 touch Android oyun CLUB


Maçlar pek bir şey getirmediği için sponsorluk her zaman futbol kulüplerinin ana gelirleri olmuştur. Oyun, bir kulübün popülaritesini ve gösterilen sponsorluk sayısını belirleyen şöhret mekaniğini tanıtacak. Kulübün itibarı ne kadar yüksekse, o kadar cömert sponsorluklar ortaya çıkacak ve oyuncunun takıma bu nadir servetleri getirmek için elinden geleni yapması gerekecek. Alınan fonla birlikte, oyuncunun kulübün çalışır durumda kalması için kulüp üyelerini, eğitim masraflarını, bakımı ve daha fazlasını karşılayacak masrafları olacaktır.


FM 2021 Touch APK Son Sürüm indir


Football Manager 2021 Touch, futbol kulübü koçu olma konusunda tutkulu olanlar için mükemmel bir simülasyon oyunudur. Oyun, oyunculara bir koçun bakış açısından harika bir deneyim sunmak için futbol dünyasının temelleri de dahil olmak üzere birçok gerçekçi mekanik uygulayacak. Yönetiminize güveniyorsanız ve takımı kolayca zafere taşıyabiliyorsanız, bu oyun yeni bir mücadeledir.


Football Manager 2021 Touch'ı İndirin (MOD, Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Driving Zone Japonya APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar