Build a Bridge Para Hileli MOD APK [v4.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Build a Bridge Para Hileli MOD APK [v4.1.0] 1 Build a Bridge Para Hileli MOD APK [v4.1.0] 2 Build a Bridge Para Hileli MOD APK [v4.1.0] 3 Build a Bridge Para Hileli MOD APK [v4.1.0] 4 Build a Bridge Para Hileli MOD APK [v4.1.0] 5 Build a Bridge Para Hileli MOD APK [v4.1.0] 6

Build a Bridge Para Hileli MOD APK [4.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Köprü kurma, yapma, inşaat tarzı oyunları seviyorsanız bu popüler oyunu denemelisiniz.


Build a Bridge 4.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Babam yetenekli bir mimar. Üniversite yıllarından itibaren birçok ilginç araştırma projesi gerçekleştirdi ve şirketler tarafından büyük projelere katılmaya davet edildi. Henüz 20 yaşındayken araştırmaya ve köprüler tasarlamaya başladı ve tutkusu olmaya devam ediyor. Ona hayran kaldım ve ülkenin her yerini birbirine bağlamak için bir köprü kurucusu olmayı dilemeye başladım. Babası gibi zor dersler veya onlarca yıllık deneyim yok, Build a Bridge Şu anda köprüyü inşa etmeme yardım etti. Benimle aynı tutkuya sahipseniz veya yeni duygular denemek istiyorsanız bu oyun çok uygundur.


Build a Bridge v4.1.0 MOD APK


Build a Bridge katılın, köprü tasarlama ve kendi köprünüzü inşa etme görevini üstlenen bir mimar olacaksınız. Oyun size altın, ahşap, metal, asfalt gibi birçok farklı türde malzeme sunuyor; her şey sınırsız görünüyor. İlk zorlukların bazılarının üstesinden geldikten sonra, daha sağlam köprüler kurmanıza yardımcı olacak ek kablolar ve çelik sağlanacaktır. Her aşamada bir araba olacak; Araba köprünüzde hareket eder ve bitiş çizgisine gelirse, kazanırsınız.


Build a Bridge 4.1.0 Para Hile Apk


Bununla birlikte, oyunun 3 yıldızlı bir ölçekte kendi kendini derecelendirme işlevi vardır. 3 yıldız almak için en güvenilir köprüyü inşa etmeli ve kaynakları mümkün olduğunca optimize etmelisiniz. Oyuncuların seçebileceği Klasik Mod ve Sandbox Modu ile, meydan okuma Klasik moddaysa, Sandbox modunda karşılık gelen meydan okuma kilidi açılacaktır.


Köprü yapma oyunu APK


Köprü mekanizmasında bağlantıları çizmek için ekrana dokunmanız yeterli, iki sıra bağlandıktan sonra köprü inşa edilecektir. Süreçte köprüyü tasarlamanız ve uygun malzemeyi seçmeniz gerekir. Fiziği biliyorsanız, köprünün denge mekanizmalarını hayal etmenize yardımcı olacak ve köprünüzü daha güçlü ve daha sağlam hale getirecektir.


Build a Bridge apk PARA hilesi


Build a Bridge, BoomBit Games tarafından geliştirilen heyecan verici bir bulmaca oyunudur. Sadece yeni oyun değil, aynı zamanda çok eğlenceli, mola zamanını eğlendirmeniz için uygun. Ayrıca oyun, oyuncuların deneyimlemesi için 30'dan fazla farklı zorluk sunar; bu oyundan kaçmak istemeyeceksiniz. Yaptığınız köprü, arabaların geçmesine yetecek kadar sağlam olacak mı? Felaket bir kazaya neden olacak mı?


Build a Bridge indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mad Skills Motocross 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar