Stone Giant Skill Hileli MOD APK [v2.5.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stone Giant Skill Hileli MOD APK [v2.5.0] 1 Stone Giant Skill Hileli MOD APK [v2.5.0] 2 Stone Giant Skill Hileli MOD APK [v2.5.0] 3 Stone Giant Skill Hileli MOD APK [v2.5.0] 4 Stone Giant Skill Hileli MOD APK [v2.5.0] 5 Stone Giant Skill Hileli MOD APK [v2.5.0] 6

Stone Giant Skill Hileli MOD APK [2.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.Bu heyecan verici oyunu hemen indirip deneyimleyerek gücünüzü ve çılgınlığınızı gösterin.


Stone Giant 2.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Beceri Puanı
  2. REKLAM YOK

Hemen hemen her birimizin çetelerle ilgili ünlü rol yapma oyununu ve polis gücünün tutuklanmasından kaçışını bildiğinden emin olabilirim. Bu, pek çok insanın çocukluğuyla ilişkilendirilen efsanevi bir oyun olan GTA Vice City. Bununla birlikte, bugün size benzer ama daha benzersiz, daha çekici ve çılgın bir oyun sunmak istiyorum Stone Giant - süper güçlere ve tüm güçlere meydan okuyan korkunç bir güce sahip insan formunda bir dev.


Stone Giant v2.5.0 MOD APK


Stone Giant'a gelince, hepimiz çok özel bir kahramanın rolünü oynuyoruz - gücü bir taş devine dönüşen bir mutant. Bu canavarın özel becerilerini öğrenmek ve keşfetmek, deliliği ve yıkıcı gücü nedeniyle sizi heyecanlandıracak. Şu andan itibaren, kötü şöhretli çeteler, modern silahlara sahip polis güçleri veya bu dünyanın geri kalanı olsun, artık kimseden korkmanıza gerek yok. 


Stone Giant Apk Oyun İndir Club


Devasa bir taş adamın yıkıcı gücüyle, yolunuza çıkan tüm düşmanları yok etmekte ve yok etmekte özgürsünüz. Artık kimse seni durduramaz. Canavar olmak şehri yok eder veya şehir sakinlerinin koruyucusu olur; bu tamamen kendi kararınız. Hepsi sadece diğerlerine kıyasla çok güçlü olduğun için. Ezmek, araba kullanmak, kötü gözlü adamları fırlatmak, hatta bir arabayı kaldırıp ters çevirmek. Oyunda tüm çılgınlığınızı gösterin ve ne kadar ileri gideceğinizi görün.


Stone Giant apk elmas hilesi


Devlerin gücünden yararlanmanın yanı sıra, seviyenizi yükseltmek ve gücünüzü artırmak için kendinize ödüller ve deneyim kazanmak için verilen görevleri tamamlayın. Oyunda dünyayı temizlemek için en sağlam zırhın yanı sıra sevdiğiniz silahlarla kendinizi donatın. Çok çeşitli ekipman envanteriyle, seçimlerinizle sınırlanmaktan endişelenmenize gerek kalmaz, en çok neyi sevdiğinizi görmek için değişmeye ve keşfetmeye devam edin.


Stone Giant apk Hile Android oyun club


Bu heyecan verici oyunu hemen indirip deneyimleyerek gücünüzü ve çılgınlığınızı gösterin. Kendinize en yıkıcı gücü elinizde tuttuğunuzda artık korku yok. Yaptığınız tek şey, istediğiniz şeyi yapmaktan ve oyunun büyüleyici görevlerini fethetmekten zevk almak.


Stone Giant'ı İndir (MOD, Sınırsız Beceri Puanı)


Bir önceki android oyun PAKO Forever APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar