Cooking Truck Para Hileli MOD APK [v1.2.34]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Cooking Truck Para Hileli MOD APK [v1.2.34] 1 Cooking Truck Para Hileli MOD APK [v1.2.34] 2 Cooking Truck Para Hileli MOD APK [v1.2.34] 3 Cooking Truck Para Hileli MOD APK [v1.2.34] 4 Cooking Truck Para Hileli MOD APK [v1.2.34] 5 Cooking Truck Para Hileli MOD APK [v1.2.34] 6 Cooking Truck Para Hileli MOD APK [v1.2.34] 7 Cooking Truck Para Hileli MOD APK [v1.2.34] 8 Cooking Truck Para Hileli MOD APK [v1.2.34] 9 Cooking Truck Para Hileli MOD APK [v1.2.34] 10

Cooking Truck Para Hileli MOD APK [1.2.34] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tüm yemek yiyenlerin yemek ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bir mağaza zinciri, yeni mutfak temaları uygulayın.


Cooking Truck 1.2.34 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Kamyonlar aracılığıyla bir mağaza zinciri, yemek temaları oluşturma şeklindeki benzersiz fikir hakkında ne düşünüyorsunuz? Mükemmel ve mükemmel, Pişirme Kamyonu yani Cooking Truck bu çığır açan fikirlerde size eşlik edecek. Bu benzersiz bir oyun ve oyuncular bu çığır açan fikri ortaya atacak ve bugün uygulayacak.


Cooking Truck v1.2.34 MOD APK


Cooking Truck benzersiz fikirlere ihtiyaç duyar ve bu proje serisini gerçekleştirme konusunda hevesli olmanıza yardımcı olur. Elbette deneyimlememiz ve fethetmemiz gereken birçok ilgi çekici yer olacak. İnsanlar zamana karşı bir yarış içinde yaşıyorlar ve çok meşgul görünüyorlar. Bu ihtiyacı karşılayarak, kamyonlar aracılığıyla zincir mağazalar, mutfak temaları inşa etme fikrini buldunuz. Bu ilginç bir buluş ve pek çok olumlu yorum alıyor. Kolaylık, kalite güvencesi ve iyi hizmet, çevredeki insanların tüm ihtiyaçlarıdır.


Cooking Truck Para Hilesi


İnşaatı gerçekleştirmeden önce, oyuncunun gerçekleştirmek için bir planı olması gerekir. Oyuncuların bu projeyi birlikte yapabilmek için aynı fikre sahip daha fazla arkadaş bulması gerekiyor. Mümkün olan en kısa sürede düzenleyip tamamlayabilmek için yiyeceklerin, yemeklerin ve dokuların ayrıntılarını hesaplayın. Özel olan şey, Cooking Truck'ın size yiyeceklerin taşınması için her türden büyük kamyonlar sağlamasıdır.


Cooking Truck Altın Hilesi


Akşam yemekleri için her türlü yemeği hazırlayabilen yetenekli bir şefsiniz. Şimdi bu yemekleri yapmaya başlamak için daha fazla arkadaş bulmalısın. Müşterilerin en iyi yemekleri yemelerine yardımcı olmak için yeni bir menü stili oluşturun. Yemek pişirmek için gerekli malzemeler ve gereçler Cooking Truck tarafından sağlanacak ve sizin sadece bunları kullanmayı seçmeniz gerekiyor.


Cooking Truck Elmas Hilesi


Üzerinde çalışılacak çeşitli menüler sunarak yemek pişirmeye başlayın. Oyuncular, yiyeceklerin her zaman taze ve çekici olmasını sağlayarak, tartışıldığı gibi büyük miktarlarda yemekler yapacaklar. İşlemleri tamamladıktan sonra dekorasyon ve taşıma aşamasına geçiyoruz. Oyuncular yiyecekleri paketleyecek ve denetlenen kamyonlara geçecekler. Sürücü, lokantalara hizmet verebilmek için belirtilen yerlere ulaşım sağlayacaktır.


Cooking Truck Apk Hile


İş programa göre gitmeli ve dikkatlice ayarlanmalıdır. Oyuncuların makul menüler bulabilmeleri için şef masasıyla tanışmaları gerekiyor. Menüyü değiştirmek mağazanızı daha çekici hale getirecek çünkü kendine has özelliklere sahip yeni yemekler var. Kullanıcılardan olumlu geri bildirim almak için yeni gıda zincirlerini uygulama yollarını da kırmanız yardımcı olacaktır.


Cooking Truck Apk indir


Cazibe, satılan her yemek için büyük miktarda para kazanmanızdır. Bunun gibi bir dizi mobil kamyonla kademeli olarak daha fazla zincir mağaza geliştireceksiniz. Cooking Truck ayrıca uygun olduğu için böyle bir iş zincirini uygulamanızda sizi her zaman destekler. Oyuncuların, işlerine iyi hizmet verebilmek için mevcut özellikleri kullanmaları gerekir.


Cooking Truck Apk Son Sürüm


Mükemmel iş planını çizin ve arkadaşlarınızla birlikte yürütün. Tüm yemek yiyenlerin yemek ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bir mağaza zinciri, yeni mutfak temaları uygulayın. Lokantalara yiyecek taşıma işine hizmet etmek için oyundaki çeşitli irili ufaklı kamyonlardan birini seçin.Her zaman menüyü değiştirin ve bu mükemmel iş planını mükemmelleştirmek için öneriler alın. Lokantalara kaliteli yiyecekler sunmak için yiyecek depolama ekipmanı kullanarak kamyonları yükseltin.


Cooking Truck indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Lonely Survivor APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar