Uzaylı İstilacılar - Alien Creeps TD Para Hileli MOD APK [v2.32.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Uzaylı İstilacılar - Alien Creeps TD Para Hileli MOD APK [v2.32.1] 1 Uzaylı İstilacılar - Alien Creeps TD Para Hileli MOD APK [v2.32.1] 2 Uzaylı İstilacılar - Alien Creeps TD Para Hileli MOD APK [v2.32.1] 3 Uzaylı İstilacılar - Alien Creeps TD Para Hileli MOD APK [v2.32.1] 4 Uzaylı İstilacılar - Alien Creeps TD Para Hileli MOD APK [v2.32.1] 5 Uzaylı İstilacılar - Alien Creeps TD Para Hileli MOD APK [v2.32.1] 6

Uzaylı İstilacılar - Alien Creeps TD Para Hileli MOD APK [2.32.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncularının nihai amacı, yolun sonundaki tesislerini düşman müdahalelerinden korumanın bir yolunu bulmaktır.


Uzaylı İstilacılar 2.32.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Uzaylı İstilacılar'da oynanıştan oyuncuların karşılaştığı düşmanların etkileyici grafiklerine kadar heyecan verici bir kule savunma deneyimi . Aynı türdeki oyunlarla bazı benzerlikleri fark edecekler ve farklı zorluk seviyelerine sahip seviyelerde çalışmak için zaman harcayacaklar. Aynı zamanda, önünüzdeki birçok zorlu modun üstesinden gelmek için doğru unsuru öğrenmek ve seçmek için zaman harcayacağınız birçok heyecan verici yükseltme mekaniği olacak.


Uzaylı İstilacılar v2.32.1 MOD APK


Uzaylı İstilacılar dünyasında birçok güçlü düşman yaklaşırken çok zorlu bir savaşa girecek ve bu düşmanlarla savaşmak için farklı güçlere liderlik eden kahraman olacaksınız. Herkesin dikkat etmesi gereken bir özellik, onların sıradan canavarlar değil, güçlü ve iyi silahlanmış düşmanlar olmalarıdır. Başka bir deyişle, birçok farklı silahla birlikte güvenli bölgenize girecekler.


Uzaylı İstilacılar Para Hilesi


Bu istilaların çoğunda genellikle birçok uzaylı ortaya çıkar ve sürekli olarak son konuma doğru hareket eder. Bu oyundaki göreviniz tamamen anlaşılabilir: onları art arda yenmek için farklı türde kuleler kullanmak. Aynı zamanda, nihai zaferin sizin tarafınızda olduğundan emin olmak için gözlerinizi bu oyundan ayırmanızı zorlaştıracak yavaş yavaş ortaya çıkan birçok yeni unsur olacak. Bunlardan biri düşman bilgilerini güncellemek.


Uzaylı İstilacılar Elmas Hilesi


Bazı kule savunma oyunlarında sıklıkla göreceğiniz bir işlev, yeni ortaya çıkan yeni düşmanlar hakkında bilgidir. Bu bilgi basittir, ancak zırh türü veya ana üsse verilebilecek hasar miktarı gibi bazı düşman özelliklerini bilmeniz sizin için anahtardır. Bu yüzden lütfen bu bilgiyi göz ardı etmeyin çünkü savunmanızı mükemmelleştirmeniz tamamen sağlam hale gelmeniz için vazgeçilmez olacaktır.


Alien Creeps TD Para Hilesi


Kule savunma türünde bir oyun deneyimlediğinizde, bu oyunda kullanabileceğiniz güçleri kesinlikle bilmeniz gerekecek. Özellikle iki ana birlik türü olacak: kuleler ve kahramanlar. Binalara gelince, bunlar hazırlanmış bir alana inşa edebileceğiniz şeyler. Her yuvarlak ve bayraklı alan, kuleleri yerleştirebileceğiniz alandır ve bu alanlar zaten kulelerle doluysa, kesinlikle daha fazlasını inşa edemezsiniz.


Alien Creeps TD Elmas Hilesi


Kulelerin aksine bazı özelliklere sahip olan bir diğer güç ise kahramanlardır. Düşmana saldırmak ve kontrolünüz altında olmak için herhangi bir alana hareket edebilirler. Aynı zamanda hasar almayan binalardan farklı olarak bu kahramanlar da belirli bir miktarda sağlığa sahiptir ve bazen uzaylıların saldırılarına karşı çok savunmasız olacaktır. Ancak bu zayıflığı telafi etmek için bomba atmak veya asker çağırmak gibi bazı tehlikeli durumlarda hayat kurtarabilecek özel becerilere sahip olacaklar.


Alien Creeps TD Hile Apk


Uzaylı İstilacılar oyuncularının nihai amacı, yolun sonundaki tesislerini düşman müdahalelerinden korumanın bir yolunu bulmaktır. Her saldırı ile kalp sayısında bir azalma göreceksiniz ve sıfıra ulaştığında seviyeyi kaybedeceksiniz. Bu nedenle, çoğu zaman, uzaylıların ilerlemesini engellemek için giriş alanının yakınına bazı kuleler ve kahramanlar yerleştireceksiniz. Bu yüzden oyun ekranından gözünüzü alamıyorsunuz.


Uzaylı İstilacılar Hile Apk


Zamanla bu uzaylıların gücü sürekli artacak ve bir süre sonra üs kulelerinin gücünü arttırmanın yollarını bulmanız ve yenilerinin kilidini açmanız gerekecek. Böylece belirli bir miktar para kazanmanın yollarını bulacak ve bu kulelerin etkileyici becerilerini farklı düşmanlarla baş edebilmeleri için açacaksınız. Binaların ve kahramanların sayısı oldukça çeşitli olduğundan, kalan kulelerin tüm özelliklerini açmadan önce bazı kulelere öncelik vermeniz gerekecek.


Uzaylı İstilacılar Apk indir


Kule savunma oyunlarıyla ilgili heyecan verici bir şey, üstesinden gelmeniz gereken seviyelerin sayısıdır. Özellikle farklı seviyelerde oyun ekranının amacını tamamlamaya çalışacaksınız. Tabii ki, zorluk zamanla her zaman artacak ve yeni uzaylılar ortaya çıktıkça onlarla başa çıkmanın bir yolunu bulmanız gerekecek. Aynı zamanda oyun sırasında her zaman en yüksek sayıda yıldızla bölümü tamamlamak isteyeceksiniz ve oyun da bunu karşılıyor.


Uzaylı İstilacılar Apk Son Sürüm


Oyuncular, birincil modun yanı sıra Alien Creeps TD'de Veteran ve Spec Ops olmak üzere iki mod daha bulacaklar. Bu iki mod, deneyimlediğiniz orijinal seviyeden tamamen daha karmaşıktır ve belirli seviyelerde bu modda bazı değişiklikler olacaktır. Örneğin, daha fazla uzaylının girmesi için daha fazla yol açılacak veya seviyenin başında daha güçlü düşmanlar ortaya çıkacak. Bu nedenle, deneyimli oyuncular için bu bir mod olarak kabul edilebilir.


Uzaylı İstilacılar indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Drag Sim 2018 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar