Shadow Fight 3 Para Hileli MOD APK [v1.33.3]

Puan: 3.73 (Oylar: 11)
Shadow Fight 3 Para Hileli MOD APK [v1.33.3] 1 Shadow Fight 3 Para Hileli MOD APK [v1.33.3] 2 Shadow Fight 3 Para Hileli MOD APK [v1.33.3] 3 Shadow Fight 3 Para Hileli MOD APK [v1.33.3] 4 Shadow Fight 3 Para Hileli MOD APK [v1.33.3] 5 Shadow Fight 3 Para Hileli MOD APK [v1.33.3] 6

Shadow Fight 3 Para Hileli MOD APK [1.33.3]- Son sürümü android için ücretsiz indirin. Gölge dövüş oyunlarının 3. sünü denediniz mi?


Shadow Fight 3 1.33.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. Düşmanı Dondur (Düşman zıpladığında vur)
Shadow Fight 3, Shadow Fight serisinin üçüncü taksitidir ve birçok dünya yapımı ve rafine edilmiş savaş mekaniğinin doruk noktasıdır. Önerme şudur: Sözde Gölge Enerjisinin kontrolü için savaşan üç büyük klan var. Bu klanlar Hanedan, Müjdeciler ve Lejyon'dur. Her klanın kendine özgü stilleri, temaları, savaş hareketleri ve çok daha fazlası var ve gölge enerjisi arayışında hangi tarafı temsil edeceğinizi seçmek size kalmış.


Shadow Fight 3 v1.33.3 MOD APK


Oyun klasik bir dövüş oyunu olarak çalışıyor. İki rakip, çeşitli arenalarda birbirleriyle karşı karşıya gelir, kombinasyonlar zincirlenir ve beceriler geliştirilir. Android'deki kontroller oldukça sezgiseldir - bunları doğru yapmak için belirli beceri hareketleri ve kombinasyonlarla pratik yapmanız gerektiğini fark edeceksiniz ve çeşitli karakter seçimi, siz ilerledikçe oyunu taze tutacaktır. Hangi fraksiyonu seçtiğinize bağlı olarak, oyunda ustalaşma söz konusu olduğunda tekrar oynanabilirlik ve farklı yönleri küçültme şansı da vardır.


Shadow Fight 3 Para Hilesi


Shadow Fight 3 APK'sini indirip oynamak söz konusu olduğunda, ne tür bir oyuna girdiğinizi bilmek iyi bir fikirdir. Tüm mobil oyunlar gibi, gacha tabanlı ganimet kutuları, şampiyon seçiminizi genişletmenin ve yeni teçhizatın kilidini açmanın çok önemli bir parçası. Bununla birlikte, sadece oyunu oynayarak farklı parçalar ve parçalar kazanabilir ve bir sandıktan efsanevi bir düşüşle şanslı olabilirsiniz. Bu arada, Shadow Fight 3 oyununun diğer harika özellikleri nelerdir? Aşağıdan kontrol edin.


Shadow Fight 3 Elmas Hilesi


Shadow Fight 3, arena tarzı bir dövüş oyunudur, ancak aynı zamanda birçok karakter özelleştirmesi ve ilerlemesi içerir. Belirli bir dövüşçü stili seçmek yerine dövüşçünüzün görünüşünü, kıyafetlerini ve becerilerini değiştirebilirsiniz. Oyun boyunca değiştirebileceğiniz çeşitli saç stilleri, renkler ve diğer faktörler var. Bu, oyunda ilerleme hissini daha çekici hale getirir.


Shadow Fight 3 Para ve elmas hilesi cepde


Görünüşünüzün yanı sıra, oyun boyunca size dövüşçünüzün teçhizatını yükseltme fırsatı verilir. Bu, enderlik ve güçle derecelendirilen farklı silahları ve zırhları içerir. Bunların birçoğunun ganimet kutusu mekaniği yoluyla edinilmesi gerekiyor, ancak oyun, dövüşlerde iyi performans sergilemek ve hikaye modunda ilerlemek için oyun içi para birimini ödüllendiriyor. Benzersiz zırh setlerini tamamladığınızda, karakterinizi gerçekten öne çıkaran güçlü yeteneklerin kilidini açabileceksiniz. Her karakter ve karakter türünün farklı yetenekleri vardır ve kendi oyun tarzınıza göre özelleştirebilirsiniz.


Shadow Fight 3 Son Sürüm Apk


Shadow Fight 3 dünyası geniş ve çeşitlidir. Oyuna atmosfer katan çok sayıda benzersiz yer var ve her türlü yerde arenalarda savaşacaksınız. Oyun boyunca, ilerledikçe hikayeyi anlatan mükemmel grafiklere sahip çok sayıda harika oyun içi ara sahne göreceksiniz. Karakterinizin seviyesini yükselttikçe, 3 tür dövüş stilini kapsayan farklı alanlardan yeni beceriler öğrenebilirsiniz. Sinsi bir ninja suikastçısı olarak savaşın veya yiğit bir şövalye olmak için savunmanızı güçlendirin.


Shadow Fight 3 1.28.0 Menü MOD Apk


Shadow Fight 3 topluluğu oldukça büyüktür ve oyununuzu nasıl optimize edeceğinize dair çevrimiçi olarak dalmadan önce okumaya değer birçok kılavuz vardır. Ayrıca oyunda, yardımcı olmak için özel ve özel yeteneklerin kilidini açabileceğiniz düzenli özel etkinlikler de vardır. saldırınızı güçlendirin. Daha da büyük ödüller kazanma şansı için her ay en iyi 100 liderlik tablosunda yarışın. Düzenli güncellemeler ve yamalar yeni patronlar, silahlar ve arenalar ekleyerek dünyayı iyileştirir.


Shadow Fight 3 indir - Android için Dövüş Oyunu


Herhangi bir para harcamak zorunda kalmadan her şeyi oyundan çıkarmak için Shadow Fight 3 APK Modunu indirin. Sadece modu indirin arenada şansınızı artırın! 


Bir önceki android oyun Standoff 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 11 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Shadof tayt 3"

Muhammed Seyyid bingöl

3 yıl önce

Şhadof tayt hileli nasıl indirili

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar