Zombie Shooter Hell 4 Survival Mega Hileli MOD APK [v1.57]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Shooter Hell 4 Survival Mega Hileli MOD APK [v1.57] 1 Zombie Shooter Hell 4 Survival Mega Hileli MOD APK [v1.57] 2 Zombie Shooter Hell 4 Survival Mega Hileli MOD APK [v1.57] 3 Zombie Shooter Hell 4 Survival Mega Hileli MOD APK [v1.57] 4

Zombie Shooter Hell 4 Survival Mega Hileli MOD APK [1.57] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ayakta kalan son kişi olun; hiçbir zombi seni öldüremez.


Zombie Hell 4 1.57 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri.

 1. ESP HATTI
 2. ESP KUTUSU
 3. ESP Sağlık
 4. ESP Mesafesi
 5. Sessiz Amaç
 6. Otomatik atış
 7. Düşman Saldırısı Yok
 8. Sınırsız Para Hilesi
 9. Sınırsız Elmas Hilesi
 10. Sınırsız BluePrint
 11. Sınırsız Sarf Malzemesi
 12. Üye Aboneliğinin Kilidi Açık
 13. Sınırsız Mermi Kutusu
 14. Sınırsız Derece Deneyimi
 15. Maksimum Sıra
 16. Tüm Silahların Kilidi Açık
 17. Tüm Rozetin Kilidi Açık

Zombie Hell 4 oyununda şehir eski benliğinin hayaletidir. Her yerde zombiler olsa da ve neredeyse tanıdığınız tüm insanlar ölmüş olsa da en azından kasvetli ortamda faydalı eşyalar aramaya devam ederken silahlarınız hala yanınızda. Zombi kıyametinden bir kez daha geçecek misin?


Zombie Hell 4 v1.57 MOD APK


Zombie Hell 4 oyununda silah sesi geliştirildi ve kısa süre içinde iyileştirmeler almaya devam edecek. Bu geliştirmeler, ek silahların ve oyun stillerinin eklenmesini kolaylaştıracak. Silah modellerinin görünümü de iyileştirildi. Tetiği çekmenin zamanı geldi.


Zombie Hell 4 Para Hilesi


Oyun motoru, son zamanlarda, muhteşem efektler ve ışıklandırma ile daha çarpıcı ortamlar yaratmayı mümkün kılan birkaç iyileştirme gördü. Sizi rahatsız etmek için kasvetli manzaraların her yerinden ek canavarların ortaya çıkmasıyla ilgili önemli bir sorun var. Bu canavarlar, hastalıklı yarasalardan vampir köpeklere kadar çeşitlilik gösterir.


Zombie Hell 4 Elmas Hilesi


Zombie Hell 4 şu anda beta test aşamasında olduğundan, geliştiriciler her zaman oyunculardan girdi arıyor, yeni özellikler sunuyor, sorunları düzeltiyor ve oyunu geliştirmek için başka ince ayarlar yapıyor. Oyun sık güncellemeler alacak.


Zombie Hell 4 Silah Hilesi


Zombie Shooter Hell 4 Survival bu oyunda cehenneme dalacaksınız çünkü dünyada hiçbir şey kalmadı. Zombilerin istila ettiği bu topraklarda hayatta kalmanız gerekiyor. Çok sayıda silahınız var, zombi avına çıkın. Dünyayı bu cehennemden kurtar, tüm zombileri yok et.


Zombie Hell 4 Mermi Hilesi


Yüksek kaliteli bir zombi temalı atış galerisidir. Bu nişancı oyununda, kullanıcı kendini terk edilmiş bir şehirde, uğursuz ölülerin kalabalığıyla bire bir bulan bir asker rolünde deneyecek. Oyuncunun bu kıyma makinesinden canlı çıkmasına yardım etmesi gerekiyor. 


Zombie Hell 4 Hile Apk


Etkileyici bir ateşli silah cephaneliği ve diğer silahların yardımıyla, yürüyen cesetlerle kolayca başa çıkabilirsiniz. Tepki hızı ve refleksler de önemli olacaktır. Toplamda yüzden fazla heyecan verici seviye, birkaç oyun modu, gerçekçi grafikler ve ses var.


Zombie Hell 4 Apk indir


Bu canavarlar şehri boğdu. Etraftaki tüm canlıları yok ettiler. Dünyayı kurtarman gerekiyor. Tüm o korkunç yaşayan ölüleri öldürün. Bunu yapmak için size çeşitli güçlü silahlar ve gerekli eşyalar sağlanacaktır. Sadece bu canavarların seni öldürmesine izin verme. Ve bu oyunu her gün oynarsanız, ek bonuslarla kredilendirileceksiniz.


Zombie Hell 4 indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Parking and Driving Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar