Firefight Full MOD APK [v2.3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Firefight Full MOD APK [v2.3.1] 1 Firefight Full MOD APK [v2.3.1] 2 Firefight Full MOD APK [v2.3.1] 3 Firefight Full MOD APK [v2.3.1] 4

Firefight Full MOD APK [2.3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eski savaşlardaki zamanı gerçekçi ve ustaca simüle eden modern bir atış oyunudur.


Firefight 2.3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm

Firefight, eski savaşlardaki zamanı gerçekçi ve ustaca simüle eden modern bir atış oyunudur. Oyuncular uzayda seyahat edecek, düşman karşıtı döneme geri dönecek, bütün gün ve düşmanın güçlü kuvvetlerine karşı savaşacaklar. Düşmanlarla savaşlara girerek atış becerilerinizi gösterin. Üstelik siz de böyle bir savaşta hayatı keşfetmek ve deneyimlemek istiyorsanız hemen katılabilirsiniz.


Firefight v2.3.1 MOD APK


Firefight'a gelen oyuncular, kendileri için güzel ve modern savaş tanklarına sahip olma hakkına sahip olacaklar. Gerçek hayatta olduğu gibi simüle edilir, fizik motorunun peşinden koşabilir ve başka benzersiz parçalara sahiptir. 


Firefight Full Apk indir


Ayrıca, yüksek hasar işlevine sahip silahlara da sahip olursunuz. Her silah birçok farklı tasarımda tasarlanmıştır; her türün belirli bir süreci olacaktır, ortak amaç tüm rakipleri vurup öldürmektir. Okuyucunun daha ilgili ve heyecanlı hissetmesi için her mermi ve mermi 3D olarak çizilir.


Firefight apk indir


Firefight oyununda güçlü düşmanlarla bir dövüşte düşmanları yenmek için kendi güçlü bir takım arkadaşınıza sahip olmanız gerekir. Savaşıyorsanız ancak cephaneniz bittiyse, mücadele için yakıt ikmali yapmak için takım arkadaşlarınızı arayabilirsiniz. Her keskin nişancı yetenekli bir nişancıdır ve skoru çabucak geri kazanmak için akıllı oyun geliştirmeyi bilir. Onlar bir motivasyon kaynağı ve savaş sırasında size son derece yardımcı olabilecek ve destek olabilecek insanlar.


Firefight Hile Apk


İki taraf arasındaki yoğun ve yoğun savaş sırasında, ne yazık ki yaralanırsanız, bandajların uygulanması ve yara iyileşmesi konusunda coşkulu tavsiye ve destek almak için lütfen tıbbi personel arayın. 


Firefight Silah Hilesi


Buna ek olarak, profesyonel piyadelerin her bir yorgunluk seviyesini izleme ve gözden geçirme özgürlüğüne de sahip olursunuz ve bu sayede ayakta tedavi ile hayatı her zamankinden daha keyifli hale getirirsiniz.


Firefight Apk Son Sürüm


Firefight, gençler tarafından tercih edilen popüler bir oyundur ve çoğu genç, her stresli dersten sonra eğlence, iletişim ve rahatlama için sık sık buna katılır. Sadece bu da değil, her yaştan, çocuk veya yetişkinden oyuncu, tutkulu oldukları sürece bu oyunda heyecan verici bir atış macerası yaşama hakkına sahiptir.


Firefight indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Idle Island Tycoon Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar