Back Wars Full MOD APK [v1.10]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Back Wars Full MOD APK [v1.10] 1 Back Wars Full MOD APK [v1.10] 2 Back Wars Full MOD APK [v1.10] 3 Back Wars Full MOD APK [v1.10] 4 Back Wars Full MOD APK [v1.10] 5 Back Wars Full MOD APK [v1.10] 6

Back Wars Full MOD APK [1.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ya modern ordunuz zamanda geriye götürülürse?


Back Wars 1.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. Kilitler Açık
Ya modern ordunuz zamanda geriye götürülürse ve bundan 1000 yıl sonra biterse? Elbette, ilkel meslektaşlarınızla bazı ilginç eylemlerde bulunacaksınız? Etkileşimli eylemler ve stratejinin şaşırtıcı unsurlarıyla basit ama son derece eğlenceli ve bağımlılık yapan Back Wars aksiyon oyunuyla eğlenin.


Back Wars v1.10 MOD APK


Ordularınızın kontrolünü elinize alın ve seçtiğiniz ülkelerde destansı devrime liderlik edin. MDickie'nin bu ilginç oyunuyla komik ve heyecan verici savaşlara katılın. İlginç karakterler ve korkak dövüşlerle benzersiz görsellerin tadını çıkarın. Bunların tümü, Back Wars'ın harika oyununun keyfini daha da fazla çıkarmanıza izin verecek.


Back Wars Full Apk


Burada, Back Wars'ın heyecan verici oynanışında, Android oyuncuları kendilerini basit ama son derece ilginç strateji ve aksiyon oyununun tadını çıkarırken bulacaklar. Modern ordularınız ve diğer ortaçağ ülkeleri arasındaki ilginç ortaçağ savaşları dünyasını keşfetmekten çekinmeyin. Farklı uluslarda devrimler yaratırken dünyaya hükmetmeye çalışın ve aptal karakterler arasındaki komik kavgalara katılın.


Back Wars Hile Apk


Modern ordularınızla zamanda geriye yolculuk yapın, oyun içi karakterlerle bağımlılık yaratan kavgalara dalarken güçlü silahları ve destansı yumruklarınızı kullanın. Hem strateji hem de aksiyon unsurlarıyla en üst düzey dövüş oyununu üstlenin. Bağımlılık yaratan oyun içi savaşların tadını çıkarırken tek bir karakter olarak oynayın veya tüm orduyu bir bütün olarak kontrol edin. Bunların hepsi oyunu çok daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmeli.


Back Wars Apk indir


İlgilenenler için, klasik 1 elli kontrol sistemi veya çift el kontrol ayarları sayesinde Back Wars'ın bu eğlenceli mobil aksiyon oyununun içinde kendinizi hızla bulabilirsiniz. Hard Time, School Days ve diğerleri gibi MDickie'nin önceki oyunlarına aşina olan oyuncular, bu kontrolleri oldukça erişilebilir bulmalıdır.


Back Wars Para Hilesi


Aynı zamanda, daha önce MDickie oyunları oynamadıysanız, istediğiniz zaman oyunu duraklatabilir ve Back Wars'daki sezgisel kontrol kılavuzuna göz atabilirsiniz. Sağlanan dokunmatik kontrol seçeneklerini kullanarak karakterleriniz üzerinde uygulayabileceğiniz hamleler ve beceriler ararken sezgisel oyun içi ipuçları alın.


Back Wars Tam Sürüm Apk


Burada, Back Wars'ın harika oynanışında, Android oyuncuları kendilerini mevcut çeşitli ülke ve bölgelerde birden fazla taraf olarak oynayabilecek durumda bulacaklar. İlgilendiğiniz tarafı seçin ve kendi benzersiz orduları ve kültürleri ile tercih ettiğiniz ülkelerle dünyaya hükmetmeye çalışın. Ordularınızla birlikte büyük devrimi ateşleyin ve ortaçağ dünyasında en büyük değişiklikleri gerçekleştirin.


Back Wars indir (MOD, Tam Sürüm - Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Zombie Hill Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar