Traffic Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Traffic Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.0.4] 1 Traffic Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.0.4] 2 Traffic Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.0.4] 3 Traffic Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.0.4] 4 Traffic Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.0.4] 5 Traffic Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.0.4] 6

Traffic Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [3.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın en ilginç nakliye şirketini yönetmeye hazır mısınız?


Traffic Empire Tycoon 3.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Satın alınan tüm ücretli içerik:

  1. Sonsuz aylık geçişler
  2. Majestic kapısı (kalıcı çift gelir)
  3. Reklamlar devre dışı bırakıldı.

Nakliye şirketleri dünya çapında ortaya çıkıyor ve insanlara mümkün olan en iyi konfor düzeyiyle hizmet veriyor. Ulaşım, çok çeşitli taşımacılık endüstrilerinde bile insanların, malların, ekipmanların ve daha fazlasının taşınması gibi birçok şeyi içerir. Herkes bir şirketi yönetmenin kolay olmadığını bilir, ancak oyunlara aktarılırsa işler daha kolay hale gelecektir. Bir nakliye şirketinin en büyük sahibi olmayı deneyimlemek istiyorsanız, Traffic Empire Tycoon'u indirin . Oyuncuların inşa etmesi, genişletmesi, yükseltmesi ve uluslararası taşımacılığın tadını çıkarması gereken bir nakliye şirketi simülasyon oyunu.


Traffic Empire Tycoon v3.0.4 MOD APK


Traffic Empire Tycoon, simülasyon ve iş adamı arasında oluşturulmuş bir oynanışa sahiptir ve oyunculara uluslararası denizcilik alanında birçok yeni deneyim sunar. Bu oyunda oyuncular, nakliye ana işlevi olan küçük bir işletme kuracaklar ve sürekli olarak yeni siparişleri kabul edip belirli yerlere gönderecekler. Bununla birlikte, bu oyun, nakliye işleminin yalnızca oyuncu onları manuel olarak çalıştırdığında başladığı gerçeklikten farklıdır. İşçilere veya birimlere dokunarak, paketleme işlemi başlayacak, ardından depoya taşınacaktır. Nakliye şirketi yönetim süreci karmaşık ve çeşitlidir, çünkü oyuncunun işlevleri kolayca yükseltmek için şirketteki tüm faaliyetleri kavraması gerekir. Oyuncunun şirketi yalnızca mevcut basit paketi taşıyabilir, ancak gelecekte "nakliye" konsepti dahilindeki diğer alanların ötesine geçecektir.


Traffic Empire Tycoon Para Hilesi


Bir şirket kurduktan sonra, oyuncuların şirketi korumak için gelir elde etmek için onu çalıştırması gerekir, bu nedenle tüm işlemlerin manuel olarak yapılması gerekir. Herhangi bir birime dokunarak, işlev görmeye başlayacaklar ve bir süre sonra bir sonraki işleme devam etmeye hazır olacaklar. Her şeyi taşımak oyuncunun görevidir ve iyice paketlenmiş tüm ürünler kamyonlar kullanılarak taşınabilir. 


Traffic Empire Tycoon apk Dayı


Kamyonlar yük ile dolana kadar, oyuncu nakliyeye başlamak için üzerlerine dokunabilir; birkaç kez sonra kazandıkları gelire geri dönecekler. Kamyon uzaktayken mallar depoya yüklenecek ve bir sonraki sürüş için beklenecektir. Bunun gibi, oyuncular gelir elde etmek ve sisteme yatırım yapmak ve sistemi yükseltmek için süreci tekrarlayabilir.


Traffic Empire Tycoon Elmas Hilesi


Gönderim biriminden elde edilen gelirle oyuncular, çarpan gelirini artırmak için diğer birimlere yatırım yapabilirler. Şirket geliştirme sistemi birçok parçaya ve birime ayrılacak ve oyuncuların sistemin kökünden başlamaları, ardından birçok yeni şubeyi yükseltip genişletmeleri gerekiyor. Tüm yükseltme seçenekleri, oyuncuya gelir çarpanı açısından birçok avantaj sağlayacaktır. Oyuncu, büyüme sisteminde belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra, oyun, insanları taşımak gibi ve uçaklar, otobüsler, hatta trenler gibi diğer araçlar gibi yeni alanların kilidini açacaktır. Nakliye şirketinin satışları iyileştirmek ve insanları mümkün olan en iyi zamanda taşımak için mümkün olan tüm araçları kapsaması gerekir.


Traffic Empire Tycoon Apk hile


Traffic Empire Tycoon'u diğer oyunlardan farklı kılan özel işlev, özgür ve yaratıcı inşa mekanizmasıdır. Diğer oyunlar, oyuncular için otomatik olarak tesisler oluşturacak, hatta kullanıcıların favori bir imparatorluğu tasarlaması için bina özelliklerini sınırlayacak. Bu arada, bu oyun özgürlük unsuruna öncelik verecek ve oyunculara istedikleri şekilde bir imparatorluk kurma özgürlüğü verecek. Mevcut yüzlerce mimari şablonla, kullanıcılar imparatorluklarındaki her bir binanın işlevine özgürce karar verebilir. Tabii ki, bina çok para tüketecek ve oyuncuların inşaatı yürütmek için yeterli paraya sahip olması gerekiyor.


Traffic Empire Tycoon Apk Oyun İndir Club


Oyuncunun nakliye imparatorluğu, su yolları, hava yolları ve kara gibi diğer birçok araç türünü içerebilir. Her araç türünün kendi gelişmiş sistemi olacak ve oyuncu önemli öğeler için nakliye sözleşmelerini bile onaylayabilir. Oyunun tadını çıkarırken, nakliye sözleşmeleri, oyunculara mükemmel bir şekilde tamamlanırsa büyük miktarda para kazandırdığı için imparatorluğun ana gelir kaynağıdır. Tabii ki oyuncu, özel koşulları olduğu için her öğe için en iyi araca karar verebilir.


Traffic Empire Tycoon MOD APK Android oyun CLUB


Taşımacılık şirketleri, ürünlerin en iyi koruma seviyelerinde, hatta mümkün olan en düşük nakliye sürelerinde bile kolayca dolaşıma girdiği son yıllarda muazzam miktarda gelir elde ettiler. Denizcilik imparatorluklarının yönetimi de karmaşık ve zaman alıcıdır, ancak Traffic Empire Tycoon aracılığıyla her şey mükemmel bir şekilde basitleştirilmiştir. Kendi nakliye şirketinizi kurup geliştirmek istiyorsanız, bu oyun sizin için yeni bir deneyim olacaktır.


Traffic Empire Tycoon'u indirin (MOD, Para Hilesi / Kilitler Açık)


Bir önceki android Kings of Pool APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar