Hide.io Para Hileli MOD APK [v32.1.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hide.io Para Hileli MOD APK [v32.1.6] 1 Hide.io Para Hileli MOD APK [v32.1.6] 2 Hide.io Para Hileli MOD APK [v32.1.6] 3 Hide.io Para Hileli MOD APK [v32.1.6] 4 Hide.io Para Hileli MOD APK [v32.1.6] 5 Hide.io Para Hileli MOD APK [v32.1.6] 6

Hide.io Para Hileli MOD APK [32.1.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Etrafta dolaşmanız ve öğeleri bulmanız gerekecek.


Hide.io 32.1.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi (Harcadıkça artar)
Çok fazla yatırım gerektirmeyen oyunlar, sadelikten hoşlananlar için bir öncelik. iGene, oyuncuların isteklerini karşılamak için bu kategoride birçok oyun başlattı. Bunların arasında bir arcade oyunu olan Hide.io var. iGene'nin getirdiği fark sayesinde, Hide.io dünya çapında milyonlarca insanı gerçekten fethetti. Arcade kategorisi olmasına rağmen, Hide.io aynı türden herhangi bir ürünü taklit etmez veya taklit etmez. Oyun, meslektaşları ile iGene itibarını getiren sonuç, yepyeni ve heyecan verici bir oyundur. Her gün oyunculardan gelen yorum ve değerlendirmeler, Hide.io'nun şirketin en son ürünü olduğunu söylemeye gerek yok, bu yüzden karşılama ve deneyim o kadar kalabalık ki Hide.io basit değil. 


Hide.io v32.1.6 MOD APK


Normal "io" oyunlarının karakteristik özelliği, oyun adının oyunun ana fikri ve nesnesi olmasıdır. Yani, çoğunlukla hide.io gizli resimlerle ilgilidir ve sizin göreviniz onları bulmaktır. Aradığınız alan sınırlı olacaktır; Bu odalarda yaygın olan çok sayıda nesnenin ortasında, arama basit değil. 


Hide.io Altın Hilesi


Hide.io, en uygun başlangıç ​​noktasını seçmenize yardımcı olmak için genel gözlemi destekler. Etrafta dolaşmanız ve öğeyi bulmanız gerekecek, bulunursa elinizdeki çubuğu kullanarak gizlemek için dış katmanı parçalayın. Ardından tablonun para ödülü size ait olacak. Doğru miktarda para kullanın; daha iyi şeyler elde edeceksiniz.


Hide.io Para Hilesi


Oyunu daha yoğun kılan bir nokta, arama süresinin sınırlı olmasıdır. Bu sizi aramanızı hızlandırmaya zorlayacaktır. Hide.io için diğer oyuncularla rekabet de önemli ölçüde artacaktır. Hareket sırasında, meydan okuma normalden daha zorsa, Hide.io bazı önerilerde bulunacaktır, ödüller almak için kullanın. Unutma, kalpler bitmesin hayat uğruna, çünkü kaybedersin. 


Hide.io Apk indir


Başka bir oyuncuya karşı oynuyorsanız bu kötü. Ve kalbini kaybetmemek için, sopaları dövmeye dikkat edin, çünkü yanlış vuruş kaçırılır. Cevabı bulmanız için bir öneri olan nesnelerin konumunun makul olduğunun farkında olun. Ancak bazen bu öneri sizi daha fazlasını aramaya zorlayarak peşini bırakmaz.


Hide.io Kalp Hilesi


Hide.io, bir kutuyu küçük bir 3D ile birleştirerek tasarlanmıştır, ancak çok spesifik ve güzel olmasa da, elinizden gelenin en iyisini deneyimlemeniz için yeterlidir. Sabit bir üst görünüm ile haritayı kolayca keşfedebilirsiniz. Daha tanıdık öğeler kullanarak, oyunun zorluğu önemli ölçüde artacaktır. Harita son derece çeşitlidir ve her zaman sınırından sonra sürekli değişir. Oyunun her güncellemesi aynı zamanda iGene, keşfetmeniz için mutlu olan birçok yeni harita ekledi.


Hide.io Apk Hile


Bu oyun son derece hafiftir ve orta seviye konfigürasyonlar için uygundur. Grafiklerinizi dönüştürme yeteneğine sahip eğlenceli bir oyun, basit eğlenceyi seviyorsanız Hide.io'yu seçin. Saklanmak ve aramak için arkadaşlarınızla veya çevrimiçi başka biriyle oynayın.


Hide.io İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Defense Legend 4 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar